Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

simka9122008
19. jan 2009

Prestaň Dia to je normálne na to tu sme aby sme sa posťažovali, navzájom pochopili

lucxy
20. jan 2009

dobre ranko zenusky,,,tak vcera som sa dako uz neozvala,,zostala som smalou vskolke nakoniec hodinu,,,,vidim nanej ze sa potrebuje otukat,,,tak este asi aj dnes snou ostanem 🙂
dia kludne sa postazuj ved a co aspon sa ti ulavi 🙂

simka9122008
20. jan 2009

A ako znáša škôlku Lucxy?, ináč dobré ránko, ja práve popíjam rannú kávičku a malá my vyťahuje prádlo z koša 😀

lucxy
20. jan 2009

no ved mala sa tesi lenze sa potrebuje otukat,,,,ide strasne plakat ked mam odist, vcera tam bola taka starsia pani ucitelka tak mi povedala, ze mam snou skusit ostat ,,,,tak este dneska by som chcela,,,no tak uvidim ze co,,,tvoj maly to ako znasal?

aniel
20. jan 2009

lucxy-niektoré deti sú neni také smelé ako ostatné.Naša Erika ,keď šla do škôlky,tak ona problém nemala.Keď som pre ňu prišla už na chodbičke o nej royprávali deti pre ktorých prišli rodičia,ale ona bola od malinka taká.
Sofinka je zasa taká,že keď prídeme medzi deti tak zamrzne a sedí pri mne.Dúfam,že sa to časom zmení 😵

Tak ja si idem zacvičiť na stepery,nech to mám za sebou,ešte chvíľu počkám dala som si carnitín a idem ešte uvariť hanasaky. 😵

dia2006
20. jan 2009

Ahojte, nastastie mala nemala problemy, velmi som sa tesila,tak sa stale tesi do jasliciek. Cez vikend
stale len o tom melie a predstavte si, vobec si nevymysla. Temy su samozrejme obmedzene - kto
kakal, kto vracal, kto sa pocikal a kto nemal plienocku alebo nechcel papat, mal-nemal dudlik a pod.
Ale, vsetky deticky pozna po mene a doko

simka9122008
20. jan 2009

No ja som to mala asi tak že mala som prerušenú školu čo som chodila na nadstavbu práve k vôli tomu že som ostala s malým tehu a keď mal malý 2,5 roka v septembri oddučil sa v lete od plienok, tak nastúpil v septembri do škôlky na celý deň a ja do posledného ročníka, to bolo denné štúdium.Nechala som na seba kontakt že keby sa náhodou niečo dialo tak si poňho prídem no bolo všetko o.k., takže od prvej chvíle začal chodiť normálne ne celý deň a znášal to super, až potom sa začali naňho lepiť tie škôlkarské choroby. 😠

aniel
20. jan 2009

dia- aj mňa bolieva hlava pri zmene počasia 😉

gucz
20. jan 2009

ahojte baby, tak pozerám, že sa preberá škôlka 🙂 . Lucxy veď tam kľudne chodievaj s ňou aj týždeň ak sa dá, akurát skracuj čas ktorý tam s ňou budeš. Moja mama s bráchom tiež tak chodila a potom nemal problém tam zostať. Bol tam chlapček čo tak plakal (vyše mesiaca) celý deň, že prišiel o hlas... ☹ . Niektoré detičky sú pripravené viac a niektoré menej. A sú aj moc odvážne deti, ako moja mladšia neter, tá išla do škôlky a všetci mali hlavu v smútku, že ako to bude, lebo ona je dosť maminkin cecúšik. No a ona vbehla do triedy, a odvtedy je učiteľkina "pomocníčka", komanduje všetky deti, a škôlka sa jej moc páči. Tento rok ju chceli preradiť z malej triedy do strednej, pleskla sa o zem a vyrevala si, že ona bude v maláckej a nepohla s ňou ani riaditeľka škôlky. No a je v maláckej a pomáha pani učiteľke 😀 .

dia to musí byť zlaté keď ti malá vraví čo bolo v jasliach, také pikošky že kto sa pokakal 😉

gucz
20. jan 2009

aniel ako ešte teplotujete? Dúfam že už nie, ozaj čo malá s tými farebnými kockami, už vie farby? Moja kocky poskladá na seba (aj 6-7 ks) a potom sa otočí a ide preč. A všetky zvieratká sú teraz havo a robia AF

aniel
20. jan 2009

gucz-nepozná.Niekedy ich dá na stranu tie rovnaké,ale potom yačne prihadyovať ostatné farby a keď nechce rozprávať,tak sa nevieme dohodnúť.Teplota je len zvýšená 😉

aniel
20. jan 2009

vieš ,čo mi teraz vyviedla dala som ju cikať a nič.POSTAVILA SA ,OBLIEKLA SOM JEJ PANčUšKY A ONA SA POCIKALA.To mi robí naschvál a ešte sa aj zasmeje.Povedala som jej ,že ma nelúbi a ona ma začala pusinkovať.Veľmi dobre rozumie,čo od nej chcem 😵

aniel
20. jan 2009

no ja idem cvičiť pa pa 😉

gucz
20. jan 2009

ja som moju dnes na šerbel posadiť ani nestihla. Ráno ako vsala, tak jej hovorím, že poď na šerblík a ona že nééééé ham am ham. Tak som jej spravila fľašu mlieka, to pije každé ráno a kým ho dopila, tak bola statočne dokadená a pocikaná, až sa jej začalo štikútať a štikúta ešte teraz
🙄

aniel
20. jan 2009

tak ja som docvičila ,ale hladná som neskutočne.Ty ako začala si? 😉

gucz
20. jan 2009

ja sa k tomu stále akosi neviem dokopať, ale mala by som, lebo som už ako prasa. Nemám však doma nič čo by som si dala v mäsový deň.... akurát vajíčka, a karé, ale to je krásne na rezne. Musím si kúpiť dajakú kuracinu (prsia), neviete kde je teraz na ne akcia???

dia2006
20. jan 2009

Ahojte, v Bille je akcia - 6,-- EUR - myslim, ze to je dobra cena, ale zvykne byt aj lepsia. Teraz o inom neviem.
Kuracie prsia - keby niekomu nieco uniklo. Alebo este o nieco menej.

simka9122008
20. jan 2009

Baby kde ste všetky, ja som teraz dožehlila a popíjam poobednú kávu

aniel
20. jan 2009

baby,tak nám zhorela zásuvka pri počítači,ešte,že sme nevyhoreli.Potombol umňa brat a malá vyliala šálku kapučína ešte ,že nebolo horúce potom mi rodriapala zimu na pere,tak som zvýšila hlas a ona teraz protestuje a nechce sa obliecť.Normálne by som sa aj zasmiala,ale nemôžem pred ňou- vedela by ,že to nemyslím vážne 😵

simka9122008
20. jan 2009

Tak dnes to máš Aniel fakt pestré 😲

aniel
20. jan 2009

no to ano,ale už spí,to asi preto,že bola taká unavená.Dnes spala iba raz aj to len nejakú hodinku do obeda 😒

lucxy
20. jan 2009

ahojjte,,,dako som nemala cas napisat,,,teraz som si otvorila pivko a popijam,,,jaj no a ktomu popcorn,,,dieta ako vysita, no nie? 🙂 😀

gucz
20. jan 2009

čaute babulky
aniel niečo podobné mám doma aj ja 😎 Moja už dávno spáva len raz denne, spinká tak 1,5 - 2 hodiny, poväčšinou ide spať tak okolo jedenástej - dvanástej a potom až večer o siedmej. Musím sa pochváliť, cez noc spinká posledné dni, či skôr noci, krásne. A vstávame okolo pol ôsmej, niekedy skôr, niekedy neskôr....
lucxy tak pivečko, mňam, ani neviem kedy som ho naposledy pila. Ale aj by som si dala, normálne mi robíš chute.
Dnes boli u nás na návšteve moji rodičia, malá bola taká podarená, ukazovala na nich a hovorila dede ababa. Nie dede a baba, ale ababa. Nejak si to tak spojila.

lucxy
20. jan 2009

gucz tak si musis kupit,,,,kedze ti teraz robim chute 🙂

dia2006
20. jan 2009

Lucxy, tak to Ti zavidim, ale priznam sa, ja vyjedam kysle rybicky 🙂 . Mne je to uz aj tak jedno, ale menila by som za popcorn. Ale naj by som si dala chipsy /tie z bezpecnostnych dovodov nekupujeme/. Nie kvoli malej, ale kvoli mne. Na navsteve sa ovladam, ale doma by som to nezvladla.

gucz
20. jan 2009

dia tak s chipsami sme na tom rovnako a tak isto milujem aj bakerollsy, tie tescové cesnakové..... pri nich neviem kedy mám dosť 😝

lucxy
20. jan 2009

tak ja zase vobec nejem cipsy dako ma to vobec netaha 🙂

aniel
20. jan 2009

no teraz sa m izobudila no mne spať celú noc určite nebude 😉

gucz
20. jan 2009

ja milujem slanééé, mňamky, ak predo mňa dáš čokoládu a slané, tak si na 99% vyberiem to slané

lucxy
20. jan 2009

daj jej makovy odvar co uz stymi nasimi nespavymi detmi,,, 😕