Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

aniel
29. jan 2009

aj u nás.a je strašná zima ani veci som nedala von sušiť,ale do vnútra,aby som to mohla hneď vyžehliť 😉

miresta
29. jan 2009

ahojky,

aniel - tak ja som mala dnes sestru u seba, takže som nemala čas dojsť. Práve odišli. No u maličkej ten kašel neprestáva, ona nekašle často, ale stále a nepekne. Ja neviem čo už jej mám dať. Ak jej neprejde do pondelka tak pojdem znova k lekárke a keď to ju nenapadne tak poviem nech nás pošle na pľúcne.

gucz - ako už lepšie. Si spomínala že ťa bolia aj ďasná, tak to môže byť ten priebvan, alebo niejaká infekcia, že ťa to celé bolí.

sestri - tak blahoželám, veľa spraví keď nejeme sladkosti. 😀

dia - no už viem čoho bola predzvesť tá hlava , dostala som menzes, to mňa stále bolí hlava vtedy a zvyčajne mám migrénu aj 2 dni, no teraz nie, tak uvidím ako bude zajtra.

Inač kočky u nás je strašná zima ako na Sibíri - celý deň fúka hrozne a sneží, máme zase všetko zasnežené

gucz
29. jan 2009

čavenko miresta tak mňa to ešte stále bolí, teda doobeda ma to nebolelo, a teraz zasa bolí. Aj by som šla zajtra k zubárovi, len neviem čo s malou, on berie bolestivé prípady len od 8 do 9. No uvidím v akom stave bude MM zajtra po nočnej ráno, ak bude moc unavený, tak vybehnem k zubárovi až v pondelok ak to dovtedy neprejde. Zaujímavé je, že ma bolí aj ďasno a aj zuby ktoré mi naposledy robil a aj ďalšie, takže vlastne celá polovica pusy. A chvíľu bolí viac ten vzadu hore a chvíľu viac vpredu dole. Ja si už pripadám ako psychopat, však čo mu poviem keď tam prídem, že bolí ma tento aj tento aj toto, aj tento..... A to mi naposledy povedal, že fajn, že mám všetko opravené a mám prísť cez leto len na preventívku... 😖

dia2006
29. jan 2009

Tak dnes sme sa isli len popocuvat a doktorka nas poslala na snimok pre podozrenie na zapal pluc. Ja som od uzasu takmer onemela. Uz som myslela, ze je lepsie. Ale, nastastie, nema zapal pluc, ale musi musi za kazdu cenu vykasliavat. Tak sa snazime. 🙂

miresta
29. jan 2009

no žienky kde ste všetky? Pijete teplé čaajíky? Je aj u vás taká zima? U nás staršná, fúka ako na Sybíri.

dia2006
29. jan 2009

U nas nie je velka zima, horsie je, ze bude zasa mrznut, asi ma slak trafi.

gucz
29. jan 2009

baby ale veď je zima, k tomu takéto počasie patrí nie? Mne sa náhodou to sneženie páčilo, škoda že sa to navečer začalo topiť a keď to v noci mrzne, bude poľadovica. Ale inak ja som s týmto počasím nejak zmierená. Ja mám rada zimu, aj jar aj jeseň, horšie mi je cez leto. Teda nieže by som nemala rada leto, ale mne býva zle keď je moc horko a musím ísť po slnku.

dia dúfam že budete mať s malinkou pokojnú noc a že sa konečne dobre vyspinkáte a že sa malej polepší

lucxy
30. jan 2009

dobre ranko ,,,,no dia dufam, ze bude uz lepsie,,,,,a ten kasel sa zlepsuje?
miresta a teba este boli hlava?
vcera vecer som robila taky salat ,,,,no a potom sa mi dokazila pracka tak som to tam rozoberala,,,,vyberala vodu,,,,a nakoniec som tam mala taky pliesok neviem odkial,,,tak dufam, ze ked ju pustim tak pojde 🙂

gucz
30. jan 2009

lucxy tak si mala veselo s tou pračkou ☹ , dúfam teda že bude fungovať. inak ako u Vás? U nás je krásne slnečno, mrzne, MM hovoril že cesta od hlavnej k našim bytovkám na kopci je ako klzisko, že sa nedalo ani brzdiť, takže máme radosť zo života. K tomu zubárovi som nešla, MM prišiel po nočnej a zrútil sa do postele doslova a do písmena, tak pôjdem v pondelok ak bude treba.

miresta a Vy čo už je lepšie? Dúfam že hlava už nebolí.

aniel kade blúdiš?

aniel
30. jan 2009

miresta-moja už tiež pokašliava a ja už mám riadny kašel.Začala som užívať Hedelix a dnes už aj vykašliavam.Malú by mohla lekárka poslať aj na alergológiu.

gucz-vidím nová fotečka,pekná.Mňa keď bolia zuby vyplachujem ústnou vodou a zatiaľ vždy zabralo.

lucxy-to s tou pračkou som mala aj ja .A to z toho,že tam mužovi periem monterky.

gucz-dnes pôjdem na socialku zmenit číslo účtu,nevieš či sú dnes úradné dni?

gucz
30. jan 2009

aniel neviem, keď tak len doobeda asi

anaret
30. jan 2009

lucxy, Ty si taký opravár na práčku???sa nezdáš...dobré vedieť, keby sa aj mne pokazila.... 😀 😀 😀

miresta, migréna sa včera večer objavila aj u mňa, tiež je to predzvesť menzesu...

miresta
30. jan 2009

ahohjky holky,

ste zlaté že na mňa všetky myslíte, hlavička iž nebolí a dúfam, že nezačne, lebo keď mám menzes niekedy bolí aj tri dni, no dnes zatiaľ len vaječníky bolia.

aniel - tak sa len lieč, Hedelix mám rada , no mne naposledy už na ten kašel nezabral musela som antibiotika, ale keď si to v čas podchitila tak snáď pomôže.

gucz - pekná fotka. A čo zúbky už lepšie. a s tým počasím máš pravdu, ja milujem sneh, mráz.......len vietor nemusím a to mi tu máme už tretí deň, ale hrozný aj dnes, už som myslela že bude lepšie, neviem chcela som skočiť aspoň na poštu, ale v takom vetre asi z malou nepojdem, keď ešte nie je v poriadku.

anaret - tak nech ťa tá hlavička rýchlo prestane bolieť a konečne si sa ukázala. Ako sa máš? Váhu si držíš?

miresta
30. jan 2009

dia - a ako ty s tým mikaním v oku, prešlo?

gucz
30. jan 2009

zuby - lepšie, teda zatiaľ doobeda, uvidíme čo bude poobede, včera ma boleli najviac navečer. Ale dá sa vydržať, V pondelok idem do TT, tak ak to neprejde, tak sa stavím u doktora. Však uvidíme. A vetrisko nemám ani ja rada, ale záhadne u nás nejak nefučí. Dnes sme neboli doobeda vonku, nejak sme nestihli ale poobede určite pôjdeme, tak potom dám vedieť ako je u nás.

anaret
30. jan 2009

tak miresta, musím priznať, že váhu nedržím... boli Vianoce, sviatky a všakovaké dobroty, tak to sa jednoducho nedá...a stresovať sa z neustáleho odriekania- to radšej nie, lebo by som bola nervózna... pribrala som, tak je to, ale aj v práci je veľmi náročné obdobie, mozog musí pracovať na 130% a práve vtedy musím jesť poriadne a aj sladké, lebo inak by som nemala energiu...
obdivujem baby, ktoré začali s diétkou, ale ja si zatiať netrúfam, radšej by som to skúsila zasa až na leto...
toľko o mojich prehreškoch...

aniel
30. jan 2009

miresta-dnes to ako vyzerá s bolesťou hlavy?Jaj už nebolí,dúfam,že vydržíš bez bolesti aspoň do večera.

gucz-už sme doma ,vybavili sme všetko a dúfam,že ani teba už zuby nebolia.

anaret-tvojepizza taštičky mali úspech aj u twins 😉

sestri
30. jan 2009

ahojte...anaret, ani ja si netrúfam na diétu,ale stačilo mi obmädziť sladkosti, malinovky a večer sa neprejedať a ono to ide dolu...

dnes idem s deťmi do kina na high school musical 3...trochu zrelaxujem, je to taká detská oddychovka...teraz som dopila kávu, skočím pre kamoškinu malú do škôlky a hor sa upratovať...zajtra idem na školenie, tak musím upratať dnes...

gucz...zuby neodkladaj, sú to nepríjemné bolesti...ale môžu ťa bolieť aj z chrípky či prechladnutia.

dia2006
30. jan 2009

Miresta, mikanie v oku preslo, ale musim ist na vysetrenie, tak potom dam vediet.

miresta
30. jan 2009

sestri - potom napíš aké to bolo. Ja mám doma neviem či presne to, ale Let´s dance. A to milujem.

gucz - no ja sa ešte stále neviem rozhodnúť či mám ísť s malou do toho vetriska alebo nie, ale potrebovala by som na poštu. ☹

lucxy
30. jan 2009

haloo,,,zienky co robkate? hm mne dneska mala je hore od 6,20 tak mam toho az az,,,,jaj taka bola dneska zla ani spat nechcela uz som mala nervy,,,,rano som jej nedovolila nieco uz ani neviem co a isla do obyvky stiahla si dolu pancusky a vycikala sa mi na gauc som myslela ze ma porazi ale radsej som to predychala,,,,,

aniel
30. jan 2009

lucxy-to strucu?

anaret
30. jan 2009

aniel, som rada, že piiza koláčiky Vám chutia celej rodine- pozdrav twins....

moja hlava sa po dvoch ibalginoch a jednom ataralgine trošku skľudnila...

lucxy
30. jan 2009

aniel cely den trucuje,,,proste jaj aj pri obliekani sa mi hadzala nazem no veselo,,,, 😠

gucz
30. jan 2009

lucxy máš to teda veselé len čo je pravda. Moja bola teraz pred spaním taká mrzutá, najprv spadla a uderila si čelo tak plakala, a potom už revala za všetko. Ale už spinká. A tiež sa v poslednej dobe hádže o zem, teda nie nejak extra často, ale keď - tak poriadne.

no dnes som na tom so zubami teda podstatne lepšie, cítim tie dva čo mi robil naposledy, ale nieje to nič strašné. Zdá sa mi, že sa to ukľudňuje. Ja som aj dnes chcela ísť k zubárovi, ale ako som už písala, MM odkvecol po nočnej, tak som sa tam nemala ako dostať, keďže bolestivé prípady berie len ráno a od nás chodia autobusy naprd, akoby sme bývali na nejakých lazoch.
sestri môžu niekoho bolieť zuby aj z tej striebornej plomby? myslím i niečo ako alergická reakcia? Aj pred tým čo mi robil zub tak ma to potom pár dní bolelo a potom zrazu prestalo a je kľud. Tak ja neviem, ale zasa je možné aj to prechladnutie.... Inak zubára mám veľmi dobrého, a nebojím sa tam chodiť.

inak dnes som aj v diete podľahla... 😖 , piekla som koláč (perník na vrchu s džemom a kokosom) a no neodolala som mu, tak som si trochu dala. Ja viem nemala som piecť, ale keď sa nudím, tak vymýšľam čo by som robila.
miresta tak ja som nakoniec s malou dnes vonku nebola. Poobede som šla do obchodu, vonku neodhrnuté chodníky, takže samý ľad, tak som bola rada, že som sa v pohode dostala do obchodu a z neho domov. Ale nefučalo u nás, len dosť mrzlo, lebo keď som dovliekla tie igelitky, tak som mala ruky červené. A Ty si bola s malou vonku či nie?

aniel
30. jan 2009

gucz-moja mi zaspala o 16.00 a teraz sa zobudila,som zvedavá kedy pôjde spať aj teraz sa pricucla namňa a zasa zavrela oči 😔

gucz
30. jan 2009

aniel Sofinka je taký malý prísavníček, zlaté 🙂

dia2006
30. jan 2009

Dnes bola mala s babkou - mojou mamou doma, no chuda mama. Po robote som bola este na nakupe, ale asi som ani nemala ist. Mala bola strasne zla - asi aj od pocasia plus choroba, ani jej nespala, proste velmi velmi zle. Do toho
moja migrena, do toho robila cirkus, zaspala pred chvilou. Som hotova!

lucxy
30. jan 2009

no dia tie nase male,,,su hyperaktivne,,,muz prisiel z prace samozrejme mala nie a nie sa ukludnit a ja som sa uz potom normalne rehotala,,,ale najlepsie je ze na vsetko sa pyta preco? a preco? jezis uz mi ztoho sibe 😀 sme vonku napriklad huka sanitka a mala: maminka preco huka sanitka ,,,,tak jej poviem a pootom vidi napriklad bycikel a hned koho je? kde je ujo a preco tu nie je?,,,,no a vkuse a ta mala pusinka sa jej nezastavila od 6,20 ja nechapem odkial ma tolko sily 😕
dia a uz jej je lepsie? ja popijam vino

dia2006
30. jan 2009

Ja nepopijam, ale mala by som!!! A hrusku k tomu!!!!! Mala vstava pravidelne pred 6.hod, ked je muz doma, vyspavaju. Minule dokonca prisli neskoro aj do jasliciek a muz zaklamal, ze boli u pediatra - chcel povedat u ortopeda. Tak nase male su velmi podobne. Mala mi dava tiez take otazky - preco, co to je maminka, co to je?? A nestaci jednoducha odpoved, potom na co to je a stale sa na niekoho pyta a stale s niekym telefonuje!!