Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

gucz
19. feb 2009

kam ste všetky zmizli? ste pri telke? NO idem teda aj ja

sestri
19. feb 2009

ahojte kočky...vonku je stále riadna zima, cez deň sa to trochu roztopilo a zas mrzne, ani sa nedá chodiť poriadne von.poobede ma skoro porazilo...kamoška mi písala, že majú vši, aby som pozrela malú, ale našťastie je čistá a dúfam, že to tak aj ostane.....pomaly začíname hľadať letné tábory a ja vypisujem každej cestovke, či sa dá prispôsobiť strava Tinkinej diéte, som zvedavá do ktorého tábora nakoniec pôjde.Tento víkend budem slúžiť, to zas bude dlhý týždeň.
Skúšam prestať piť kávu a nahradzujem ju čajom hanasaki, zatiaľ to celkom ide, už ma tak nebolí hlava ako na začiatku, hádam to zvládnem.
Ozaj, recepty do profi misy mám v počítači,pošlite mi mail a ja to pošlem.
Ale si tu vykecávam... 😀 ...dlho som vám nepísala, tak chcem stihnúť všetko.Ani vás nestíham čítať...v robote máme blázninec, ako dobre, že sa to zas rozbehlo, je strašné, keď nemáme ľudí.
Všetky určite pozeráte ordináciu...panelák je až neskôr....ja idem do sprchy a potom sem ešte nazriem.

anaret
19. feb 2009

ale žienky, to do" práce " som myslela, že doma na PC si idem niečo napísať, takže sedím v teple domova... viete, keď som 3 dni bola mimo, tak mi to chýba...

dia2006
19. feb 2009

Gucz, ja by som isla s malou len do Chorvatska, krajiny ako Turecko, Tunisko dokonca aj Grecko su tak trocha problemove - jedlo, voda, proste aj dospelaci mavaju velmi casto problemy aj v niekolkohviezdickovych hoteloch, no ale to musite vediet vy. Mozno prave vy nebudete mat ziadny problem.

twins
19. feb 2009

ahoj gucz maja kamaratka bola minuli rok v turecku a povedala ze viac by tam nesla priserne teplo nestihali sa natierat a strasne teplo bolo aj na izbach hoci tam bola klima ze to bolo strasne a povedala ze viac nebude kupovat dovolenku tak skoro lebo v lete potom nasla aj lepsie ceny za dovolenky

ale sef bol tiez v turecku a ten si chvalil ale ten si urcite mohol dovolit drahsiu a lepsiu dovolenku tak neviem len pre malinku by to asi nebolo

miresta aj tych40 minut je perfektnych budem sa k vam musiet pridat

twins
19. feb 2009

aniel dnes neponocujes

simka9122008
20. feb 2009

Dobré ránko, my už strašíme od 5.30, ma išlo poraziť keď som pozrela na hodinky a už je tu bordel ako v tanku 😠
No my tento rok ešte žiadnu dovolenku neplánujeme, keď tak Maďarsko, lebo chceme niečo investovať do bytu, chceme malovať, kúpiť nový koberec do obývačky, vymeniť vaňu aj Wc a mám v pláne aj kúpiť nový vysávač, tak uvidíme či nám moje plány vídu 😒

twins
20. feb 2009

ahoj simka ja tiez nemozem spat bola som hore do pol 3a uz hodinu sa pokusam zaspat a nejde mi to

lucxy
20. feb 2009

jaj a co sa svami porobilo vy nespajky? ja som varila polievku mrkvovu,,,,a idem riadit lebo ma tiez ide uz porazit ztej mojej lapajky,,,,a na vsetko preco a preco,,,,,,jaj ja chcem aby bola 5minut ticho,,,,,,o pol 11tej idem ku kadernicke na melir,,,,ozaj baby zajtra je u nas cvicenie so zorou czoborovou tak asi idem,,,vonku je -11

gucz
20. feb 2009

dobré ránečko žienky 🙂 , my sme vstávali 6.20, a ja dnes nevarím, pre MM a malú mám uvarené zo včera a ja si dám dnes hermelín s chlebíkom a kapustovo - mrkvovým šalátom. A k tej dovolenke no ešte vlastne ani nevieme čo vyberieme a či vlastne aj pôjdeme.... A či zoberieme malú to tiež nieje vôbec isté, prvotný plán bol taký, že zostane s mojou mamou doma. No ale leto je ešte riadne ďaleko, tak uvidíme 😎

simka9122008
20. feb 2009

Gucz ja mám tiež dnes v pláne ten kapustovo-mrkvový šalát no ešte neviem s čím ☹

aniel
20. feb 2009

gucz-niekedy povie poď sem,papám ,bába, dada na danku eja Erika,baba ,mám,daj ,ale len také jednoduché slová 😉

aniel
20. feb 2009

gucz -moja tiež všetko jednoznačne sama chce jesť

aniel
20. feb 2009

anaret-ty potvorka

simka-to my sme boli ešte v ríši snov

lucxy-bŕŕŕ aká zima,poď navariť aj mne

gucz-neboj ešte vyberiete,len sa moc neponáhlaj práca chvatná málo platná 😉

gucz
20. feb 2009

simka veď to sa dá jesť so všetkým, aj s omasloveným chlebom 🙂 . Mne dal ten šalátik svokor, za taký veľký pohár, tak si naň chutím 🙂 , ale hladná som už riadne, už nech je aspoň 12 hodín.....

gucz
20. feb 2009

aniel aj moja hovorí len také jednoduché slová ako spapa.a (spapala), hapa.a (hapala), hačá, cíta (číta), ham, mňami, mama, tata, dede, ababa (ako babka), havo, dá (ako že niečo podáva alebo aj chce), bábä - bábo (ako sa jej podarí) autí ate titít (jedno, druhé aj tretie znamená auto) há-ha (spať, alebo keď vozí káričku), dnes som sa jej pýtala čo chce a povedala dudu (inak jej hovorila am), a začína hovoriť aj dvojslovné vety: papa dede, papa tata, de je?, deje tata? (kde je tato?), havo hav (akože pes šteká), havo ham (keď kŕmi plyšáka), deje Pete.? (ako kde je Peter a sama si odpovie papa tata). začína sa jej rozvezovať jazyk, ale zasa nerozpráva zatiaľ nejak moc. Napríklad vôvec nehovorí áno, alebo chcem. Ale zato nie, nije, néééé a nene jej ide super

sestri
20. feb 2009

ahojte...aniel, poslala som ti to...

sestri
20. feb 2009

prajem všetkým dobrú chuť....ja idem len variť....musím zas oprášiť parný hrniec a hodím tam kuriatko, zeleninu a zemiaky...v robote sa nám pokazil stroj, tak som skôr doma...som sama a vychutnávam si to, chystám sa upratovať...samej sa mi upratuje najlepšie...

ikatarina
20. feb 2009

Ahojte,
sestri - nemohla by si aj mne poslať tie recepty? Moja adresa: katka.katka9@gmail.com. Dík.
Idem aj ja niečo popratať, kým sa mi sem dohrnú

sestri
20. feb 2009

katka...poslala som...

lucxy
20. feb 2009

no uz som domka,,,mala zaspala bez problemov,,,vyhrala sa sdetkom doma,,,,ja som spokojna s melirom 😵

aniel
20. feb 2009

sestri-ďakujem

gucz-moja kaď chce povedať ano ,tak otvorí pusinku a kýve s hlavou ako somárik 😅

lucxy
20. feb 2009

kazde dieta je ine v rozpravani,,,,moja je vtomto teda sikovna,,,ked mala rok a pol tak vedela kukulienku,,,a dost rozpravala ze uz spajala,,,,no a mam kamosku co jej ma 2 a pol a nic nehovori len 3slova akurat vcera snou mala ist klogopedicke 🙂 a budte radi ze su este ticho teraz je to teda fakt vycerpavajuce hlavne pri mojej ,,,,ta vkuse melie

lucxy
20. feb 2009

baby kupila som si kavu jacobs granad gold ako neska ale je fest dobra mnammm

sestri
20. feb 2009

tak obed sa mi podaril...kočky neviete, kde by sa dali zohnať recepty do parného hrnca, žiadna taká kuchárka zatiaľ neexistuje.?

gucz
20. feb 2009

tak aj ja som tu na moment, vyhnala som MM s Laurou von, tak som dôkladne povysávala komplet byt, a trochu upratala. Mala by som aj pozmývať podlahy, ale keď mne sa tak strašne nechce..... Spravila som si kafe a pôjdem upratovať ďalej. Tak zatiaľ pa

aniel
20. feb 2009

my sme teraz prišli domov a večeriame.Ja mám marhule s orechami a malá ryžu s marhulami 😉

sestri
20. feb 2009

ja som robila boršč na zajtra...samozrejme sa začal jesť už teraz, ešteže robím maxi hrniec...manžel bude zajtra ešte robiť čili con carne...vôbec sa mi nechce ísť na pohotovosť robiť...no čo už, aspoň budú peniažky na tábor.
stihla som poupratovať byt, už len umyť chodbu keď odíde sestra s deťmi.

anaret
20. feb 2009

ahojte, vonku je tak krásne... ja si pomaly priberám, ale neriešim to, asi v lete dám diétku...
dali sme si robiť komodu do spálne, možno bude zajtra hotová, uvidíme, či sa majster ozve...

gucz, neviem, či by som riešila dovolenku bez malej- aby Ti potom nebolo smutno, že si užívaš a a ona je doma...

ale je to na Tebe, ja by som sa bála do zahraničia s takým malým, ale na druhej strane je fakt, že more robí zázraky pre zdravie detičiek...

sestri
20. feb 2009

vonku sneží a to riadne....