Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

lucxy
10. nov 2008

gucz mala je zlata aj stym kremikom 🙂 moja rano povedala na takeho konika co ma ze je bozsky 😀 😀 😀

lucxy
10. nov 2008

pozerali ste teraz telerano?davali kedy bude spln,,,,13teho,,,takze od stredy si treba dat ocistnu dietku,,,

erikas
10. nov 2008

lucxy v posilke je fajn,hlavne som sa potom cítila dobre až na tú svalovicu,na porezaný prst je dobré aloe...čítala som tú tému o tom čajíku Hannasaki,chcem ho skúsiť,ale teraz mám ešte plné vreco pu erthu,kolegyňa objednáva cez net,tak chcem popíjať teraz ten čo mám

aniel Ty si na rozdiel odo mňa disciplinovaná čo sa týka cvičenia,nie ako ja 😒 ale aspoň 2x v týždni sa musím dokopať aj keby traktory padali 😎

idem niečo porobiť,prišla som z nočnej dnes aj zajtra mám voľno 😀

aniel
10. nov 2008

erikas-teraz som docvičila,idem sa spršiť,ale je to tak ako som ti písala dávnejšie,vynechám raz a už to flákam,tak ako minulý týždeň ☹ 😵

twins
10. nov 2008

aniel si este doma

ahojte idem si vas precitat co nove lebo sme mali mali pc v oprave

gucz
10. nov 2008

ahojky twins, takže PC už frčí ako má? čo máš nového?

gucz
10. nov 2008

čauko kde ste všetky? dnes som si upiekla pizzu z dietky, ale aj so syrom, mňam. A boli sme na dvojhodinovej prechádzke, bolo fajn. Chladno, ale nie moc. Dúfam, že malá bude dobre hajať z toho vzduchu.

Lucxy no čo bytík je dokončený?

lucxy
10. nov 2008

ahojte,,,,gucz hej byt je dokonceny uz len taku skrinu v kuchyni treba dokoncit tak snad aj toho sa dozijem,,,,,dneska som bola v solarku, chcem sa trosku opalit, lebo mam strie zase na bokoch,,,,,no dala by som si pizzu mnam mnam,,,idem uvarit granadir a polievku 🙂

gucz
10. nov 2008

ja by som si zasa dala ten granadir, ale MM to nelúbi, že je to suché, tak to ani nevarievam. Neviem čo budem variť zajtra, ale asi cestoviny so smotanovo syrovou omáčkou, len nemám šunku, tak asi budem musieť ísť do obchodu. No možno sa to ešte zmení, lebo MM zasa túži po guláši 😒 😉 . Tak uvidím.

lucxy
10. nov 2008

gucz tak ja uz zajtra odmietam varit maso,,,idem spravit granadir a potom asi spenatove halusky,,,, 🙂 😀

gucz
10. nov 2008

no ja by som tiež odmietala, ale čo by potom jedol???? 😀 On je mäsožravec a navyše v tescu mali akcie na mäso, tak som mu povedala, že vyber si čo chceš a tak mám plný mrazák mäsa....
Aspoň mám na mesiac pokoj.

lucxy
10. nov 2008

no aj moj je masozravec tak nech si zvyka ze nebude jest vkuse len maso maso a maso 🙂 😀 😀

lucxy
10. nov 2008

kde su ostatne babule? 😉

anaret
10. nov 2008

ahojky, tu som...malého som dala spať a teraz pozerám poisťovňu...zajtra pôjdem na školenie do Nitry, tak pôjdem spať....majte sa!!!!

gucz
10. nov 2008

čauko ja sa lúčim, malá sa zobudila a už asi pol hodinu plače, skúšala som ušká, ale tie ju asi nebolia, ani bruško nemá nafúknuté, tak ju asi trápia zúbky. No idem, lebo to prechádza do revu

dia2006
10. nov 2008

Ahojte, proste sa sem neviem dostat, velmi ma to mrzi, proste stale chaos s a chaos, ja sledujem len rano-vecer, rano-vecer, tak letia teraz tie dni. Esteze mala je taka unavena, ze chodi spavat pred 19.h

maminkatn
10. nov 2008

hojky,,,,som tu,,, 🙂
ako inak som zas xora..uz mi to lezie na nervy,,,,,bola som dnes na krsnom,,,mam afty na mandliax,,a brali mi aj vyter z krku,,,,na mikrobiol...som to niesla... ☹
aj som pn,,neda sa mi vobec prehltat,,a dr,povedala ze to je virusove,,ze som to odniekoho xytila,,,, 😖
neviem od koho ani nadxu nemam nic,,len ma boli hrdlo....v piatok budu vysledky,,,,a zas pojdem na krcne,,na osetrenie,,,,,aft,,,ma napinalo jak cirkusanta,,,boze co mi este bude,,,,,, ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

dia2006
10. nov 2008

No, maminka, nezavidim Ti. Ja som bola takto velmi chora v maji - ak sa dobre pamatam, tak to bola hroza. Ja som este tak nikdy v zivote nebola chora. Mala som zapal hornych dychacich ciest - nemam mandle a vsetko mi hned lezie na priedusky a dole. Nevedelo to prejst, nakoniec som skoncila na pohotovosti s tym, ze uz fakt nevladzem.

erikas
11. nov 2008

ahojte,kde ste všetky ránostajky? 😀

maninkatn teda na teba sa to kopí,želám skoré uzdravenie 😉

aniel idem dnes poobede do posilky,včera som dostala mrchu a bolo mi dosť nanič,tak som ani necvičila

gucz,anaret,dia,sestri,twins,lucxy pekný deň 😵 všetkým aj na koho som zabudla 😵

lucxy
11. nov 2008

ahojte,,,ja som tu len som dako zabudla prispiet,,,varila som ,,,,teraz som vsetko doodkladala a pojdem vonku smalou 🙂 tiez prajem vsetkym krasny den,,,,inak je dost chladno

gucz
11. nov 2008

ahojky tak ja som dnes spala až do deviatej (zázraky sa dejú). MM zobral malú ráno zo spálne tak som normálne vyspaná, aj kávičku mi urobil, proste super. No idem aj ja na prechádzku (do obchodu), malá spinká, tak idem... zatiaľ pa, nakúknem poobede

maminkatn skús kloktať tantum verde, to umrtvuje bolavé hrdlo

maminkatn
11. nov 2008

ahojky,,,babulky,, 😉
citkam,,,,si vas,,,,,,ja ale nemozem kloktat,,,bo ma to napina,,,,teda cmulam aspon,,...strpsils,,,ten zlty,,,,a inak aj moj najml.synator,,,je nezdravy,,,tak sa tu vadime,,,,ze kedy ma uraci vobec pustit na net,,,,je to strasne,,,,boze tito mladi si myslia ze pozrali vsetku mudrost sveta ☹
zas som na nho nakricala,,,a je mi horsie,,,,jak mi bolo uz lip....ale asi je to spojene aj s hlasivkami,,,,bo ma zas stipe v hrdle,,,,,
vzdy ma nastve,,,,,,a mna ide porazit,,,,,a to bude cely,tyzden doma,,,,,, 😒 😒 😒

dia2006
11. nov 2008

Ahojte, no maminka tn, to vies chlapi,,, aj ja sa ledva dostanem k pc, ked mam muza doma. V praci sice mam pc, ale tam sa zas nedostanem sem. Bude asi zmena pocasia alebo tlaku, pretoze mi ide prasknut hlava.

aniel
11. nov 2008

no čaute-ja už stíham len čítať -vždy mi do toho niečo príde ,tak vás všetky zdravím. Ja som dnes varila fazulovú a kysnutý koláč s bryndzpu 😉

maminkatn
11. nov 2008

hm....mne je tiez akosik divno.......a to,nehovorim len o hrdle,,,,,,a aj som si troxu popustila....opasok,,,a uz je to vidietmmmna gatox,,,,,,mam nejake to kilo naviac,,,ale to su nervy,,,,,a vsetky tie zdr,problemy,,,ja viem ze sa vyfovaram,,,,ale sa polepsim,,,,MUSIM,,,,,to nejde tak dalej,,,,stve ma to.... ☹ ☹ ☹ ☹

maminkatn
11. nov 2008

de ste vsetki,,,,haaaaaaaaaaaaa ☹ ☹ ☹
som tutok,,,len sama samucinka,,,,,, 😉 😉 😉

anaret
11. nov 2008

ahoj...som len na skok...nestíham, dnes som bola na školení v Nitre a večer tancovať, tak som trošku uťahaná...

neviete, čo je s mirestou?

gucz
11. nov 2008

ahojte, aj ja len nakúknem. Miresta sa sťahovala a neviem či majú v novom bytíku internet. maminkatn aj ja mám už nejaké to kilo navyše (teda viac), ale neviem koľko presne vážim, lebo nám došla baterka v digy. váhe. Ale sláva to teda nebude..... ☹ ,
aniel fazuľovú by som si dala, robila si bielu? Ja zasa neviem čo mám zajtra variť... možno konečne ten guláš, no musím si vytiahnuť mäso z mrazáku. Tak idem pa

anaret
11. nov 2008

gucz, k tej fazuľovej by sa hodil granadiersky pochod, aj keĎ to absolútne nie je podľa delenej stravy...

zajtra beriem mojich rodičov do kina - na MAMA MIA - ja som to už raz videla, je to super, a naši už 100 rokov neboli v kine...

gucz
11. nov 2008

hmmm kino... ja som nikde nebola, odkedy sa mi narodila malá. teda už vyše rok a pol, ak rátam aj posledné mesiace tehotenstva. Ale možno v januári pôjdeme do tatier na chatu (aj s malinkou a starými rodičmi) na sánkovačku. Tak dúfam že to víde, teším sa. No ide už hajať. dobrú nocku 😔