Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

aniel
14. okt 2008

idem trošku upratať a idem do TT 🙂

erikas
14. okt 2008

aniel super,drž sa,kočky želám Vám krásny slniečkový deň,idem niečo porobiť ahojte 🙂

veronkaj
14. okt 2008

ahojte
vidím že ste sa presťahovali a ako sa vám darí udržať si váhu??

no ja som zistila že akonáhle sa len na pár dní vrátim do pôv. režimu tak kilá idú hore takže mne nič iné nezostane len si starostlivo strážiť jedálniček a teraz zhodiť aj tie 2 kilá z pokusu

teraz som ešte aj chorá ale aj to sa stáva

miresta
14. okt 2008

Ahojte kočky, tak ako pozerám je nás tu čím ďalej viac, to je super, niektoré ani nepoznám, asi ste držali dietky oveľa skôr ako ta naša partia z 90 dňovky II.

aniel - si super, že sa stále prinútiš cvičiť, mňa to teraz niejak upustilo, ale asi pre tie choroby, ale sľubujem ,dám sa na to hneď ako mi bude lepšie. Daj tu mliečnu diétu do obehu, ja mám zakázané ovocie a zreleninu, tak možno mi sadne táto. Včera som skúsila si spraviť špagety s grilovanou zeleninkou(máme ešte zo záhrady), tak som tri hodiny, tak trpela, že som si povedala, že ten lekár naozaj vie prečo mi to zakázal. Tak budem ako zajačik - mrkvička mi neškodí.

gucz - tak to je drina v jeden deň stihať všetko, ja mám posledné dni podobné, budeme sa sťahovať do druhého podnájmu, tak varím, periem, žehlím, balím, vyhadzujem a triedim zbytočnosti a to skoro každý deň dookola a už mám toho dosť.

miresta
14. okt 2008

veronkaj - ahoj ja som na tom podobne, pribrala som 3 kilá, ale čo už, niektoré už ostaneme také, aj keď to bola moja prvá dietka, ale priznám sa trochu som papala aj sladké a prestala cvičiť, takže keď sa naspäť vrátim na starý režím, tak sa to vráti do starých koľají, kilká pojdu dole, a dala som si záväzok, že hnd po presťahovaní, čo je od 1.11. , sa budem venovať cvičeniu viac. Treba nielen zhodiť ale si aj všetko spevníť, lebo budeme samá kočenina. 😀

miresta
14. okt 2008

Tak kde ste všetky? No nič musím ísť na injekciu, tak sa idem vychystať, potom idem na kozmetiku a potom nakuknem čo máte nové? Aké máte ináč počasie, má byť pekne, ale u nás to vyzerá zatiaľ veľmi zle, máme hmlisto a zamračené. Nič moc. ☹

tinaa
autor
14. okt 2008

jeeeej som rada, ze sa tema ujala 🙂
prepacte, ze som tu nebola. Boli sme v kosiciach, mamka mala v sobotu promocie, teraz vybalujem, a rodicia dnes pridu k nam na tyzden, tak sa strasne tesim.

prajem vam krasny den, i ked hmlisty a zamraceny 😵

maminkatn
14. okt 2008

ahojky,,,,,,anjel...diky,,,,,,moc......od....pondelka zacinam....aj ja.... 😉

zdravimvas,,,
a xcela som sa opytat ze kolko sa asi touto....dietkou sxudne.......... 😉

maminkatn
14. okt 2008

inak....som rada ze ste urobili....tuto temu,,,,mozeme si pisast nadalej..... 🙂
takze.....myslim na vas...a zdravim....anjela.....riu.....gucz...
a vsetky....ostatne,,,skalne,,,,,,cafko....idem het,,,

dia2006
14. okt 2008

Ahojte kocky, ved my vsetky sa vlastne ako-tak pozname aspon podla mien - zo starej 90 dnovky.
A ako sme sa sem vlastne dostali?
Ja som sa pytala Rii, ze ako, ale nikto mi neodpovedal? Len som si vsimla "instrukcie", ze mam prist sem. Ale hadam sme vitane, vsak? Aj ked nie, nevadi 😉

aniel
14. okt 2008

tak ja vám poviem ako ste sa sem dostali.Písali sme si s tinou,že by sme mohli založiť nejakú novú tému po 90dňovke a tak je tu.

tinaa-je super,že si ju založila.My sme boli dnes na očkovaní,tak som tu až teraz.Malá ani neplakala,iba trocha zamrnčala a to jej pichali prevenar a očkovanie ako 15 mesačnej.Ona je moje zlato.Najstaršiu som bola vybrať na stanici lebo vo vlaku odpadla.Lekár povedal ,že to je z nízkeho tlaku ☹

miresta-pošlem IP

maminkatn-tak budem držať palce.Malo by sa schudnúť 8 kíl.Ja som tiež chcela začínať od pondelka,ale som si povedala prečo odkladať,keď môžem začať hneď .Potom si hladám výhovorky a tak som začala od soboty 🙂

dia2006
14. okt 2008

Ak sa smiem opytat - ta mliecna dieta je ta 13-dnova? Papa sa kazde 3 hodiny? Ak si to dobre pamatam. Uz som v zivote vyskusala vselico.

aniel
14. okt 2008

ja mám napísané 7 dní a ďalší týžden zopakovať 😉

aniel
14. okt 2008

baby všetky ste tu vítané,veď po čase sa spoznáme 🙂 😵

sestri
14. okt 2008

ahojte...konečne doma z roboty...idem si urobiť kávu a asi žehliť.od dnes do konca týždňa máme doma mačku, som zvedavá čo moja alergia.

kočky obdivujem vás, že ešte vládzete diétovať, ja odkedy som mala tráviace problémy sa bojím.skôr by som mala cvičiť a to sa mi vôbec nechce...to je najväčší problém.ako to robíte?

aniel
14. okt 2008

ja sa donútim ráno,keď deti odídu do školy ,ale dnes si pôjdem zacvičiť za chvíľu lebo ráno som nestihla 😅

anaret
14. okt 2008

ahojky!!! u nás je dnes krásne - parádny deň...

no moje zlaté chuduľky, čo ste chceli dať opakovačku diétky, akosi ste poľavili, že? už to nie je také ako prvýkrát, keď ste sa s vervou pustili do toho???? ja som sa tohto tiež obávala, že znova nabehnúť naplno do toho by som asi nezvládla, tak som sa o to ani nepokúsila...
asi je to tak, že telo potrebuje aj ten oddych, aby sa znova naštartovalo...

aniel
14. okt 2008

ja som potrebovala niečo nové a to aj funguje.Možno keby som bola po pár dňoch začala asi by to nebolo také zlé ako,keď som tak dlho čakala 😉

simka9122008
14. okt 2008

Baby ja mám taký zmätok že ani nestíham sama domácnosť tak som to musela dnes dobehnúť, mám toho poslednú dobu nejak moc, no keď sa sype tak sa sype, malý je zase chorý tak išiel k mame aby nenakazil malú a ja mám už z toho žalúdočné nervy, normálne ma chytajú sem tam kŕče.Pravidelne beriem lieky na žalúdok ako lentilky.
Hviezda som rada že si späť, chýbala si nám tu.

sestri
14. okt 2008

simka...nahoď activiu vo veľkom množstve a probiotiká...pomôže ti to.aj ja som na tom bola zle.

dia2006
14. okt 2008

Sestri, odkedy beriem nutrolin-B, citim sa omnoho lepsie, to sa neda ani porovnat. Neviem, ci to mozem brat dlhodobo, ale naozaj sa citim fajn a travenie sa tiez pohlo.

aniel
14. okt 2008

môžeš vyskúšať aj BIO GAJA,MALá TO UžíVALA,je to veľmi dobré na črevnú mikroflóru. 🙂

dia2006
14. okt 2008

aha, to je tusim homeopatikum, uz som to tusim mala, skoro som na to zabudla

sestri
14. okt 2008

nutrolin môžeš brať dlhodobo a ak môžeš homeopatiká, je to zdravšie. ja ich nesmiem, sú to bilinky a tie mám zakázané.

twins
14. okt 2008

ahojte tak ja sa sem teda tiez prestahujem ked ste vsetky z tej predoslej temy odbehli sem aj ja si dam teda s vami tu mliecnu lebo 90siatku uz kazim dnes som chcela zacat vydrzala som cely den o vode a doma som s pucovala dva maslove chleby s rybickami

erikas
14. okt 2008

ahojte 😉 dnes som necvičila,bolo mi nanič celý deň,po nočnej som nespala,hneď som sa pustila variť a upratovať,zajtra čakám mrchu,tak som sfúknutá a nervózna ako tiger ☹

no zajtra som zase v robote od 7-19,takže z cvičenia zase nič nebude,ale vo štvrok si ho neodpustím,želám Vám krásny večer idem na "ordináciu" 🙂

dia som rada,že si kontaktovala hviezdu a že je ok 😀

aniel
14. okt 2008

to neviem či je homeopatikum,ale zdá sa mi ,že nie 🙂

twins
14. okt 2008

co robite s tymi vyrazkami myslim ze to spominala tina alebo miresta co na to brali lebo ja som taka nervozna jak pes poradte mi

dia2006
14. okt 2008

A mozem to brat spolu - nutrolin aj homeopatika?

sestri
14. okt 2008

radšej to nemiešaj.