Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

gucz
2. jan 2009

no tak u nás pre istotu je obchod zavretý až do siedmeho, aby si tie peniaze ľudia pomíňali v Trnave a aby s tým asi nemali starosť, či čo. A ešte si tam aj napísali že z Technických príčin... Chcela som malej kúpiť tie kukuričné chrumky za posledné drobáky a nič....

lucxy
2. jan 2009

boli sme sa prejst v meste,,,,no a pojdeme este na chvilu knasim,,,,mala je zase cely den hore

aniel
2. jan 2009

ahojte,no my sme boli v Tescu a v pohode,žiadny poblém.

gucz-tak ja som sidala mäsko s červenou repou a teraz večer acidko,mäsko nezostalo 😉 😉

miresta
2. jan 2009

baby, tak ja som celý deň upratovala a zabehávala k počítaču. Najväčšie nervy 😠 mám z toho, že u nás zase vrtajú, ale na podiv malá neplače, len neviem či dokáže v takom hluku spať a práve ju chcem uložiť, lebo si pýta spinkať. Tak to bude asi plač z toho spánku, no uvidíme. Mohol by si dať prestávku. 🙂
Inač kašel celkom fajn, neviem prečo je to najhoršie večer a v noci, ide mi to na nervy.
No zastavím sa ešte večer.

aniel
2. jan 2009

večer to býva horšie,lebo sa nevetrá a máš doma suchý vzduch z kúrenia.To vŕtanie teda nič moc.Moja malá dnes spala asi dve hodinky,asi toľko,čo sme boli v Tescu a cesta autom,nejako nechcela spať aj preto sme sa šli previesť.

lucxy-ty máš ten steper z Lídla?Je dobrý,nevźga?Vpondelok by mal byť v akcii za 1269,je to dobrácena? 😵

gucz
2. jan 2009

aniel uspávaš ju vozením? v aute myslím? moja už v aute nezaspala riadne dlho, ona je taká zvedavá, pozerá von oknom a nič jej nesmie uniknúť 🙂 a dnes mi cez deň spala po dlhej dobe 2x. Už chodieva spať len na obed (asi 1,5 - 2 hod.), ale dnes bola výnimočne omrnčaná tak som ju dala spať už o desiatej doobeda a spala do dvanástej. Potom som ju dala o štvrtej (zasa pišťala) a o piatej som ju jemne zobudila, aby mi zaspala večer. A teraz už hajá, tak som zvedavá, aká bude noc, či sa nezobudí ale o troch vyspaná (aj to už sa stalo).

miresta večer to dráždi aj preto, že skôr si sadneš a ľahneš ako večer, tak tie hlieny či čo sa tam rozlievajú po prieduškách. Skús spať v jemnom polosede, mne to pomáha (máme polohovacie postele).

lucxy to Ti nezávidím teda keď malinká nespala vôbec cez deň, nieje omrnčaná? moja keď je nevyspaná, tak plače za každú somarinu.... 😒

lucxy
2. jan 2009

no ahojte,,,tak mala zaspala az 20,20 proste uplne ako keby sa nic nedialo uplne akcna 😨 no co uz mam robit
aniel ten steper je dobry vobec nevrci aj dneska som na nom stepovala u mami

aniel
2. jan 2009

no moja zaspala o21.15 aj to sa jej podarilo horko-ťažko zaspať.Erika mi farbila vlasy,tak až keď som sa ozmývala a ospršila,tak až potom zaspala.Samozrejme s prsom v ústach.Ona vždy čaká na mňa.Ešte ani raz večer nezaspala bezomňa.

gucz-malá skoro vždy ,keď sadne do auta tak zaspí.Dnes som sa po dlhšej dobe stihla venovať aj drahému,už to bolo na spadnutie.Musím sa mu viac venovať lebo mi vezme notebouk 😀 😀 😀

lucxy
3. jan 2009

dobre ranko,,,,ako ste sa vyspali? jaj ja naprd chce sa mi tak spat, ze uz dlho sa mi tak nechcelo,,,,takze sa musim dako prebrat,,,,pol 10tej sa ideme sankovat a poobede pride na navstevu sesternica 🙂 ale nie ta co vtedy prisla schorou malou

lucxy
3. jan 2009

ozaj aniel ja som si tiez vtedy kupila cizmy aj malej v ambre 🙂

aniel
3. jan 2009

lucxy- tiež mali zľavy?Ja som sa tiež málovyspala,keby ma Sofinkanezobudilaešte by somspala aj do večera 😔

erikas
3. jan 2009

ahojte kočky 😉 nejak som nestíhala ani Vás čítať,dnes som v práci,aj som rada,celkom som sa tešila....prebieha tu rekonštrukcia recepcie,tak tu máme stavenisko 😒 prevádzku spúšťame 13.1.tak dúfam,že to dovtedy všetko stihnú 😲
včera som sa vážila a napodiv som nepribrala počas sviatkov,čo sa celkom divím,lebo som si dopriala 😝 ,v pondelok by som chcela ísť do posilky konečne,doma som veru necvičila 😕

zanab
3. jan 2009

Ahojte Erikas tak to už hej,Aniel aj môj sa sťažuje že na neho kašlem

gucz
3. jan 2009

čaute babule,

no aniel však sa drahému venuj, ako potom budeme kecať keď nebudeš mať notebouk???

lucxy o koľkej ste vstávali? už si sa prebrala?

erikas super že si nepribrala, to ja povedať nemôžem, ale zasa som si dopriala aj to, čoho som sa inak aj vedela vzdať pred tým (čipsy, tie kolieska bakerolls ale tescové... to ja milujem)

moja malá nad ránom, teda asi o 5.20 začala mrnčošiť, tak som ju uložila, potom zasa, a zasa, tak som sa zobrala a šla som si ľahnúť do obývačky, nech si ju aj MM užije. A ako som odišla tak zaspala ako drevo. To mi snáď robí naschvál či čo 🙄 .Ešte ma k tomu aj bolela hlava ako koňa hneď po prebudení, tak som si dala ibalgin a zalahla som. Tak som nakoniec spala do 8.10, aj to ma zobudil MM tým, že mi priniesol kafe s tým, že malá je už hore. Hovorím mu tak ju prebaľ, tak sa na to podujal, ale veľmi rýchlo ma potom zavolal, že malá je pokakaná, nech tam idem. Jemu sa to hnusí, takže také bolo moje prebudenie.....

lucxy
3. jan 2009

hallloo,,,no na sankovacke bola super zimka najprv ale potom bolo super,,,,,teraz riadim takze asi tak
no gucz mala vstala presne 6,01 ako hodinky 🙂 /este aj o pol noci chvilku /

miresta
3. jan 2009

ahojte babenky

gucz - dík za rady ohľadom kašlu, ale to všetko robím, spím skoro v polosede, čo ja vankúš nemám, dávam si len tak maličký, akože mám niejaký.Najradšej spím na rovnom. Ale cez deň mi je už lepšie, dokonca som bola dnes na nákup, ale to len 5 minút od bloku, takže nič moc, ale trochu sme si užili slniečka, a hneď domov.
Maličká kašle, ale inač je celkom fajn.

aniel - drahému sa treba venovať, lebo ťa vymení. 😀 Ale nie, ale naši manželia sú takí, keď nie su pri nás tak to nevadí, ale keď sú doma a mi sa im nevenujeme to hneď že čo toľko robíme.

Inač naučila som malú fúkať noštek. 🙂

aniel
3. jan 2009

to máš pravdu niekedy mi povie zo srandy,že ma vymení a ja si potom vždy uvedomím,že sa nemôžem venovať len malej.

gucz-dnes som kúpila malej fusak.Chcela som odtiaľto z modrého koníka jedna mamička,chce darovať,ale keď mi poslala foto,tak som zistila,že to je taký istý ako som mala požičaný od Moniky a doňho sa už nevojde.Bola taká zima,že už som musela kúpiť.Ešte som sa ozvala na 2 inzeráty,ale mamičky mi neodpovedali,tak som musela kúpiť.

lucxy-ja som zúfala,keď ma malá zobudí o šiestej.

Erikas-ja som chcela začať cvičiť od dnes,ale nevyšlo mi to,možno ešte večer 😉

gucz
3. jan 2009

aniel a kde si nakoniec kúpila??? a za koľko? Ozaj a v ktorej káričke malú vozíš? V golfkách či v tej čo si mala od začiatku? Ja k tej káre Chicco fusak mámčo tam bol, aj doma mám taký hrubší keby prituhlo a ešte aj u svokrovcov jeden je z barančiny. Škoda že si nepovedala skôr, som Ti mohla požičať.

Bože baby že malé vstávajú o šiestej však to je ešte hlboká noc u nás (poväčšinou)

miresta a dávaš si na ten kašeľ niečo? Myslím sirup z lekárne....
mojej malej od kašľu veľmi pomohol Mukosolvan Junior, prípadne jej dávam kalciový sirup a ja som si dávala Hedelix naposledy. A malej proti záchvatom kašľu proti dráždeniu dávam Fenistil kvapky a sebe naordinujem dithiaden, ale len večer, lebo utlmuje. Chvála Bohu teraz sme zdravé, akurát MM sem tam zakašle, ale nič vážne to nieje. Tak dúfam, že rýchlo vyzdraviete. Ozaj a pri kašli keď je len soplík a nieje teplota je aj dobré ísť na chvíľku von na vlhký studený vzduch, len je dobré dať dieťatku dudlík, aby nedýchalo studený vzduch ústami.

lucxy
3. jan 2009

gucz ja som happy ze nevstava o 5tej,,,,co robkate vsetky???? 🙂

simka9122008
3. jan 2009

Ahojte žienky tak ako už vo veľkom diétkujete ja sa do toho púšťam od 12.1. vtedy muž odchádza späť do Anglicka.
Ako sa máte ináč?

lucxy
3. jan 2009

ahoj simka,,,no ja nedietkujem snazim sa cvicit,,,aj by som ale problem je vtom ze sa mi dako nechce varit,,,, 🙂

simka9122008
3. jan 2009

No u mňa to momentálne aktuálne nieje, lebo sa vždy varí ale potom nastupujem na svoj vlastný stravovací a cvičiteľský režim, vieš ako sa už teším. 😉

gucz
3. jan 2009

čauko tak nakúkam na chvíľku.
Piekla som pre malú a MM na raňajky bábovku a popritom som vyrábala malej také šnúrky na čiapku, to som tam prišila. Boli sme poobede v Tescu na väčšom nákupe, radšej teraz ako po výplatách (už budem musieť kúpiť len dajaké mäso). No a objavila som tam čiapky a rukavice vo výpredaji čo tam minule nemali. Kúpila som malej štvore rukavíc (za 13 - 15 korún), dvoje ružové nateraz a dvoje červené na druhý rok k bunde čo má odloženú na druhý rok. Sebe rukavice bez končekov prstov dvoje. A ešte som malej kúpila čiapku so šálom (za 86 sk) a takú čiapku čo je ako baranica (či ako sa to volá) ale je to z ružového filcu a vnútri také ako kožušinka. No pekné sú len mali jednu chybu, že neboli na zaväzovanie, tak som tam vyrobila a prišila šnúrky.

simka takže sa k nám potom pridáš? budeme radi 🙂

lucxy a čo robenkáš Ty?

gucz
3. jan 2009

no nič asi všetky hajáte, tak pekné sníčky 😔 🙂

aniel
3. jan 2009

ja som tu

aniel
3. jan 2009

simka a to je aký 😉

lucxy
4. jan 2009

hallo zenusky 🙂

gucz
4. jan 2009

ahoky lucxy 🙂

ja chcem sneh, vážne nepošleš nám od Vás??? 🙂 , som hore už od siedmej, ale mali sme super noc, malá nebola ani raz hore 😉 . Len sa mi nedalo prísť skôr k Pc.

Čo budete dneska variť? Aniel budeš mať pizzu či cestoviny? Ja ešte neviem, ale mám chuť na jedno i druhé. Včera sme v tescu kúpili takú omáčku na špagety 400g za nejakých 19 korún, tak to možno vyskúšame

lucxy
4. jan 2009

ahoj gucz my sme hore od 5,40 😠 idem si zacvicittt 🙂

gucz
4. jan 2009

fúúúúha, no ja zasa idem raňajkovať, dám si banán.pa