Pokec pre Májovky 2007

luculka
7. júl 2007

Ahojte babulky...kedze viac casu uz trávime tu ako na Ms.....ak budete mat chut stavte sa 😀

andre
20. nov 2010

ahoj všetkým 🙂
@sampo ďakujeme za pozvánku, žijeme, žijeme 😀 len sme netušili že taká téma tu je 😉
trochen dočítam nech som v obraze

erytrea
23. nov 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej baby cauteeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ake navraty 🙂 🙂 🙂 🙂

@luculka to je super gratulko k chlapcekovi teda super datum mate na moje meninky 😵

a ostatne babulky maminy ako sa mate?

janino
30. nov 2010

Ahojte maminky 🙂 to je krasa vas vidiet...pani jake velke mate uz deticky 🙂 ja sa mam ok, moj zivot sa ustalil na pokojnej lodi. mam novu lasku (uz asi rok) a je mi s nim fajn. vobec sem nechodim, len som nakukla na modry konik, lebo mam podozrenie, ze budeme traja (tajne huraaaaa 😵 )...tak si vas idem pokukat.

Iank je to fajn to "spominanie"...som normalne prekvapena, jak je to nastavene.

🙂

sampo
12. dec 2010

jeej, no to som rada, ze sem aspon niekto zavital 🙂
@janino mas novy imidz? vyzera to dobre na tej malej fotocke 😉 a dufam, ze mas spravne podozrenie 😵

kris557
23. dec 2010

@janino si ťa pamätám ako blondínku, ale aj toto ti pristane, fíha aké zmeny u teba som nevedela ako žiješ, tak ti držím palce v živote a dúfam, že dostanete pod stromček drobčeka v brušku...
Všetkým vám želám krásne sviatky a aby bol rok 2011 ešte lepší ako bol ten predošlý...hlavne veeeľa zdravíčka pre naše deťúrence...🙂

janino
7. jan 2011

Ahojte, podozrenie sa nepotvrdilo, ale to nevadi...zatial si uzivame vyhody, ked sa starame len sami o seba. 🙂 Mam novy imidž asi rok mam tmave vlasy a o veeela lepsie sa takto citim. 😅 Tak vam vsetkym prajem nadherny novy rok a vela zdravicka 🙂

kris557
13. jún 2013

@sampo
@luculka
@mirka20
@julova
@janino
Babyyyyyyyy, neviem, či som označila všetky, ale prešli roky deti povyrástli a nič od našej májových svadieb r. 2007 o niektorých ani nevieme...Ako žijete?

kris557
13. jún 2013
kris557
13. jún 2013
mima77
13. jún 2013

@kris557 ahojte dievčatá... 🙂 asi tak pred mesiacom som pozerala na MS že či tam ešte niektorá ste a nenašla som našu starú diskusiu... už ju pravdepodobne zmazali... tiež som uvažovala že čo porábate a ako sa vám darí... ja som svoje rozhodnutie z pred 6 rokov veru nikdy neolutovala - práve naopak! teraz máme doma dvoch chalanov 5r. a 1r. a aj keď som momentálne na rodičáku a s financiami je to velmi biedne, tak sme veelmi spokojní aj s tým málom čo máme... 🙂 dovolenku nevydalo, tak len tajne dúfam, že dačo niekde vyhráme... 😀 jediné čo ma momentálne kvári je moje zdravie... čerstvo min. týždeň ma na Heydukovej operovali, šlohli mi polovičku štítnej žlazy, lebo adenóm čo tam bol sa rozhodol správať podozrivo, tak čakám na výsledky z histológie, ale rýchly rez (hist. vyšetrenie ešte počas operácie) bol negatívny, tak sa vytešujem a tajne dúfam...
@janino ty sa kde nachádzaš?? si na SK, či žiješ kdesi inde?? a ostatné ako? čo máte nového a ako sa vám darí?? mohli by sme spískať buď to nejaké stretko, alebo aspoň nejaký spoločný pokec tuto... 🙂 tak sa teda držte a želám všetko dobré... 🙂

janino
14. jún 2013

@mima77
@kris557 dievcata, tiez na vas casto vsetky myslim 🙂 mirka, prajem skore uzdravenie a veeela radosti s rodinkou.
ja som stastne uz druhy rok vydata, to prve manzelstvo uz nekomentujem 🙂 ale toto je ok a momentalne sa snazime o babatko, hoci vidim, ze vas vsetky uz asi nedobehnem. ale zdravicko ok, kupili sme si minuly rok bytik, ktory pomalicky zariadujeme....tak sa mam s cim zabavat. takze teraz vela casu travim na modrej streche 🙂
@kris557 napis aj ty ako sa mas??

kris557
14. jún 2013

@mima77 aj ja ti želám skoré uzdravenie a určite budeš fit 🙂 Ja som tiež ešte stále vydatá 😀 naša dcérka mala vo februári 5 rokov. Tak si ju užívame aj keď sme do večera v robote snažíme sa jej vynahradzovať našu prítomnosť aspoň cez víkendy 🙂
@janino a bývate v BA? Minule som nejak na nete vypátrala, že sa poznáš s mojou rodinou 🙂 Teda ak sa nemýlim! 🙂 Baby a neviete čo je @julova ako keby sa pod zem prepadla od svadby. Ona vkuse krok za krokom podávala info na MS, bola tam varená-pečená a jej profil je už dávno neaktívny a nemá už ani svadobný album :-/

janino
14. jún 2013

@kris557 julova sa s petom rozviedli, ale malinka terezka je zlata 🙂 poznam sa s tvojou rodinou?? a to ako? my byvame v KE, tu sme zapustili korene 🙂

kris557
14. jún 2013

@janino čooo, no som z @julova v šoku. To je asi posledný pár o ktorom by som to tu na MS povedala! Mohla by sa aj ozvať. Alebo možno zabudla heslo 🙂 a ty si s ňou v kontakte?

kris557
14. jún 2013

@janino ja som dokonca raz videla na pošte toho jej Peťa (som ho spoznala, z fotiek, čo pridávala na MS), keď ešte neboli manželia...

mima77
14. jún 2013

dievčatá ďakujem.... dnešný verdikt mi zhodil obrooovský kameň zo srdca.... výsledky sú negatívne, takže žiadna hnusná rakovina sa nekoná!!! 🙂 keby som to dokázala, tak sa normálne že opijem!! 😀 ale keďže to mi nejde, tak sa iba tichúčko vytešujem.... ale aj tak dobre!! :D
@janino - tak to velmi blahoželám k tomu že si našla toho pravého!!! odkedy sme sa na Kréte stretli tak som potom nedokázala dostať von z hlavy ten tvoj nešťastný "osud"... ale som velmi rada že sa to takto krásne pretlo a verím že sa vám čoskoro podarí aj dieťatko!! držím palce nech to čoskoro vyjde... hlavne na to príliš nemyslite a užívajte života.... my sme prvé plánovali, ale druhé som najprv chcela a nič sa nedarilo... a potom som už nechcela, našla som si skvelý job a zabudla na to a o 3 mesiace som bola v tom!! psychika... preto hovorím že nemyslite na to!! skôr sa tak zadarí.... 😀

kris557
18. jún 2013

@mima77 Teším sa z dobrých správ 🙂 Čooo? Vy ste sa s @janino stretli na Kréte? To akože náhodou?

mima77
18. jún 2013

@kris557 viac-menej sme vedeli že tam ideme v tom istom termíne, ale neplánovali sme žiadne stretko... no a potom sme išli obzrieť Knossos a stretli sme sa na parkovisku pred Tavernou... oni išli iným autobusom, ale keď som ich tam videla postávať, tak mi trklo... 🙂 tak sme iba malú chvílku pokecali lebo viac sa velmi nedalo.. museli sme sa držať svojich skupín... ale aj tak to bolo velmi príjemné stretnúť ich tam... 🙂 vtedy sme tam boli obidve na svadobnej ceste... 🙂

luculka
autor
27. jún 2013

cafte,,,,no ja mam už dve deticky,,,,natálka má 5,,,Jurko 2,5,,,,,ja som zatial s tým istým muzickom,,,, 🙂 🙂 🙂 ako citam julovej aj janino to neklaplo,,,,, 😒 ,,,,už druhe leto sme v nasom domceku,,, 🙂 obcas su aj nad nami cierne mraky ale nestažujem si ,,,milujem svoju rodinku a náš život,,,,

kris557
27. nov 2013

@luculka Ahoj, tak super! Ma napadlo v súvislosti s tebou, že u nás je asi 6. rok pán farár, čo vás sobášil 🙂

luculka
autor
27. nov 2013

jéééj velmi milý pán farár,,,,odchádzal nejak po nasej svadbe,,,,povodne nás nemal sobášit ale požidali sme ho aby nas este odsobášil,,,:O)))))

kris557
28. nov 2013

@luculka tak-tak, počula som, že celé MA plakali. Nás vtedajší pán farár tiež sobášil predposledných 😀...a tento váš nám krstil malú 🙂 a dokonca už keď som bola tehotná, tak mi dal požehnanie, že nech prebehne dobre pôrod a nech sme zdravé, bolo to dojemné 🙂