Pokec pre Májovky 2007

luculka
7. júl 2007

Ahojte babulky...kedze viac casu uz trávime tu ako na Ms.....ak budete mat chut stavte sa 😀

mima77
6. sep 2007

hmm neviem... uz sa nechcem znova registrovat, lebo tu mam aj prispevky dake vo fore a pod tymto ma tu poznaju...ale pre vas som stale mia ak chcete.... 🙂

luculka
autor
6. sep 2007

ok 😀

mima77
6. sep 2007

sampo - aha taak, tak dufam, ze sa ti to upravi - tie cysty myslim... lebo to nie je neriesitelne! no a to mas pravdu ze to by nebolo najlepsie ked sa musis tak vela presuvat a nie si niekde nastalo!
okrem toho aspon budes po nas mudrejsia... my ti vychytame chyby a ty uz pojdes na isto v mnohych veciach! 😉 tak to by som tiez brala! 😀 zatial nacvicuj pekne na tom dietatku! 😅

mima77
6. sep 2007

ach jaj... baby, mne asi prischol ten nazov ze majovka... 🙂 ja som sa mala narodit v maji, ale som si vypytala vynimku tam hore na april... svadba v maji a aj bejby ak sa nic nestane tak tiez v maji! 😅

sampo
6. sep 2007

ved viem, ale dali mi tabl. najprv, aby mi zmizla ta jedna a spravila sa mi este aj druha 😠 a ta prva este aj narastla!! ja dufam,ze to zmizne po tabl., na ziadnu operaciu sa mi nechce 😒
ved vy mozno uz budete aj druhe cakat, kym ja prve 😉 😵

luculka
autor
6. sep 2007

presne do roka...to je krááásne 🙂

mima77
6. sep 2007

🙂 no, skoro presne! to je fakt! - iba par dni rozdiel... a ved to mi aj jedna tetuska u nas v kostole vinsovala ked nam blahozelala ku svadbe - taky kraasny vins to bol, len si ho uz nepamatam! skoda ☹ ale bolo tam ze do roka a do dna a potom este dalsie dva... tak to prve by pre zaciatok uuplne stacilo! 😉 🙂

sampo
6. sep 2007

mia preco? my sme boli po 3 rokoch uz traja, a vies ako nam potom bolo dobre? sice mama, chuda, musela mat riadne pevne nervy 😉

mima77
6. sep 2007

sampo... tak to tvoju mamu riaadne obdivujem! nechcela by som ani za nic!
moj drahy by prijal aj dvojicky, ale ja sa len modlim aby neboli... to by som asi nezvladla! 🙄

sampo
6. sep 2007

no asi tri roky sa snazili a nic a potom za 3 roky 3 deti 😉 chuda mama, ani nestihla to brucho zhodit a uz jej rastlo druhe. Asi jej oco musel dost pomahat, lebo inak neviem, ako by to vyzeralo. A potom neskor sa este zadarilo aj stvrte 😨
Ja som tiez chcela kedysi dvojicky, aby to bolo jednym "vrhom", ale uz som to prehodnotila, mala by som co robit aj s jednym 🙂

mima77
6. sep 2007

ze... ved aj ja to hovorim! by som si to asi tak nevychutnala... bol by to riadny stres! no ale co uz ked sa zadaria! nedas ich predsa prec... co bude, to bude, len nech bude mat vsetko co ma mat! 🙂

sampo
6. sep 2007

tiez hovorim, ze je to uplne jedno, hlavne, nech je zdrave, to je aj tak najvacsi dar 😵

sampo
6. sep 2007

inak tento rok je podla cinskeho kalendara najvhodnejsi na splodenie potomka, tak vidim, ze je to asi pravda 😀

mima77
6. sep 2007

heej? to ako preco?

sampo
6. sep 2007

heh, mia, to neviem. Hovorili to este na zaciatku roka, teda toho cinskeho 😉 Ved si precitaj(te) 🙂
http://spravy.pravda.sk/rok-svine-nepraje-preda... 😉

mima77
6. sep 2007

ahaa... no tak to uz nestihnem! ☹ lebo to je zasa len do februara buduceho roka a mne to vychadza na maj! ale ze by mi to nejako mooc vadilo... 😅

sampo
6. sep 2007

ale ved si to stihla! ako aj ostatne 🙂 najvhodnejsi rok na splodenie.. ze sa uz narodi inokedy, to neva 😵 ja to uz nestihnem 😅

mima77
6. sep 2007

jaj taaak 😀 ja som pochopila ze ludia narodeni v tom roku...

mirka20
7. sep 2007

ahojte. mia, vcera som uz nestihla ti pogratulovat, tak to robim dnes. takze sme majovky opat. to je super 😵

julova
7. sep 2007

ahojte 😵 😵 ...Mirka-Mia zo srdiecka blahozelam 🙂 🙂...tak sme sa teda "rozjeli" 😀...to je super 🙂...

mima77
7. sep 2007

mirka aj julova - dakujem 🙂
no veeru ze rozjeli! a na plnu paru... 😅

kris557
3. okt 2007

čaute baby, ja som taká rada, že som Vás našla vďaka linku, čo nechala na MS luculka, som tak mrkla po veeeľmi dlhej dobe
🙂
Všetkým tehulkám blahoželám a čakateľkám na tehu veľmi držím päste aby to vyšlo🙂
Aj ja som už v klube 20. týždeň 😀 tiež ako píšete veľmi sa tešíme a zároveň stále strachujeme, či všetko dobre dopadne.

janino
17. okt 2007

fííííha...tu sa to rozkecalo... 😀 😀

*MIA77* velikánske b-l-a-h-o-ž-e-l-á-m 😀 😀

teším sa s vami so všetkými...a trošku som smutná, že som vás tu nezastihla, keď ste kecali... 😒

my sme sa snažilkovali 2 mesiace a potom...buch...a doktori nám to zrušili 😖 😖 aj som si dosť poplakala, ale verím, že sa mi zdravíčko vráti do normálu a vtedy snažilkujeme o100-200 😉 😉

tak vám všetkým, ktoré chcete, nech ste *v tom* a tie, čo už ste, nech ste hlavne zdravuuučkéééé 😉 😉

pa j.

sampo
18. okt 2007

helou maminy aj nemaminy 😀
ked vam odrastu deticky, potom od vas poskupujem veci 😀 hehe
... sa mi zda, ze som asi jedina "majovka", co sa nesnazi o potomka 😅 ale neva, mam este cas 😉

julova
18. okt 2007

hellou 😀 😉

sampo
18. okt 2007

no ahoj Zus, ty televizna * 🙂 ako sa mate? co nove? Terezka rastie? 😵

julova
18. okt 2007

Ahoj Janiii 🙂....super foto 😉...joooj...kukni co mi svieti pri prezyvke...ze 30 tt 😕 😀..vcera som doniesla na mzdove matersku...uz ide do tuheho 🤐 😀 ...veru rastie rastie a kope o dusu 😉...a este robim autoskolu 😀....a inak uz odpocitavam do materskej...9.11. je moj posledny den v praci 🙂...a ako Ty? Manzelik poslucha? 😉

sampo
18. okt 2007

dik 😅
ved vidim... ze 30tt 🙂 to uz mas za chvilocku 😵 ty si teda aktivna mamina, ked si este aj vodicak robis, ale je to dobre, urcite sa ti zide 🙂 ja mam uz sedem rokov, ale Ivo ma viac nacuvane ako ja najazdene 😀 a celkom poslucha... len ten zivot so svokrovcami ma obcas vycerpava 😅

julova
18. okt 2007

no nam ide kamarat predat auticko, tak som si povedal, ze idem do toho, kym som odhodlana, lebo po porode by casu urcite nebolo...a bavi ma to 😀...ked mi to pojde zo dna na den lepsie a lepsie, tak moj Petulo si ani neskrtne za volantom...maximalne tak a ako spolujazdec 😀 :D...inak by som si nerobila, ale ked uz to auticko bude, tak veru...nahodou bude nieco treba, auto pred domom, Peto v praci a ja si mozem piskat 😀...13.11. mam zaverecne testy 😀...ej veru...ja si ani na sekundu neviem predstavit, ze by sme mali byvat so svokrovcami 🤐 ..su fajn, nestazujem si, ale je to dobre takto ako to je 😉

sampo
18. okt 2007

mna zase rozvaza Ivo stale.. on by mi aj dal soferovat, lenze ja si v tom jeho velkom aute pripadam, akoby som mala za sebou vagon, takze pockam, kym jedneho pekneho dna nebudem mat nejake svoje male auto 😵 Inak aj moja svagrina stale pouziva auto teraz, ked ma malu, je to praktickejsie ako dopravne prostriedky. Ja by som si ale po BA velmi netrufala jazdit 😖 to asi, ze taka "prax" 😀
ja si viem na milion sekund predstavit, ze by sme s nimi nebyvali hehe 😀 tiez su fajn, ale uz celkom chapem, ze tie vtipy o svokrach su zalozene na skutocnosti 😀