• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre Májovky 2007

28. novembra 2013 
Ahoj Jani :slight_smile: ....ja som bola dnes posledny den v praci a akurat som prisla domov :slight_smile: to je pocit :grinning:...
9. nov 2007 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babule.... :slight_smile:
9. nov 2007 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aho Luc :grinning:...uz si ako velryba? :wink:
9. nov 2007 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
taká mensia.... :grinning: :grinning: tak uz si uzivas MD? :slight_smile:
9. nov 2007 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no este pondelok utorok ale ptoom uz hej :slight_smile:..pondelok mam poslednu jazdu a v utorok zaverecne skusky v autoskole, tak dufam, ze urobim na prvy sup :stuck_out_tongue_closed_eyes:...a potom uz vysvam o dusu a uzivam si :slight_smile:
9. nov 2007 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuz ty uz mas poriadne bruseno :dizzy_face:
9. nov 2007 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si rastiem pred ocami :sweat_smile: :grinning: ..som zvedava kde budem, ked budem tam kde ty :grinning:..som to napisala ako tatar..ale ved chapes, ze? :grinning:
9. nov 2007 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no uz teraz ho mas ako ja... :grinning:
9. nov 2007 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej...ale ja som mala pred tehu vacsi tukovy zaklad ako Ty :wink: :grinning:....
10. nov 2007 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobre, ze si takto rastiete :slight_smile: pobavila ma vasa diskusia o bruchach :grinning: veru, uz sa vam to poriadne krati.. :dizzy_face: hlavne tebe, luc :sunglasses:
11. nov 2007 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase si musim napisat sama :sweat_smile:
lucul ako sa mas? uz sa ti to fakt blizi.. :wink: a vobec nemas velke brucho.. to aj ja by som si raz zelala iba take brusko :sweat_smile:
a ostatne maminy - co neues? :grinning:
21. nov 2007 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sampo :dizzy_face:
21. nov 2007 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééj ahoj mirka :dizzy_face: sme sa asi minuli vcera :sweat_smile: ako sa mas? co babo?
22. nov 2007 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte zienky.... :wink:
22. nov 2007 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, uz sme tu tri? :slight_smile:
sampo, babo poslucha, brusko sa nejak zvacsuje, takze si zvykam na nove veci, kt.sa deju s mojim telom :slight_smile:
luculka, ako sa citis? natalka ju uz skoro pri vas, co? uz mas vsetko prichystane?
22. nov 2007 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miri konecne som dobalila tasku...takze zajtra moze ist s nami na poradnu....kdyby náhodou :grinning:
22. nov 2007 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luculka, myslis, ze by si uz zajtra sla do nemocnice? :confused: ale ved termin mas az v decembri? ale uz sa tesis, co, ze uvidis natalku :slight_smile:
22. nov 2007 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je skvele, ja sa vzdy tak tesim z kazdeho novorodenca, ked ho vidim :grinning: ale "svojho" este odkladam... :zipper_mouth:
22. nov 2007 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miri,,,,nikdy nevies....uz mame 3 decembroviatka :wink: ...a to mali baby termin davno po mne :slight_smile:
22. nov 2007 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

ako majovky??? :slight_smile: :slight_smile:
27. nov 2007 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj :wink:
27. nov 2007 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luci...veď už musíš mať obrovskú guličku pred sebou...nie? vládzeš?
27. nov 2007 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v pohode,,,nenia az take obrovske,,,ale uz chceme mat princeznu doma :wink: :slight_smile:
27. nov 2007 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerala som tvoje albumčeky...veď na vianoce by ste mali byť spolu...už na ďalší týždeň máš termín, že? :wink:
27. nov 2007 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano pocitam ze ma to xiti skorej,,,teda chcela by som :grinning:
27. nov 2007 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk :wink:...kde ste kto?? :slight_smile:
28. nov 2007 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute majovky :grinning: ako? lucul ty to mas spocitane uz hadam aj na hodiny :dizzy_face:
julova ja som tu... na chvilu :wink: Janino ty si uz zase snazilka? to len ja som tu taky... "odrod" :zipper_mouth: :grinning:
28. nov 2007 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj "odrod" :grinning:...Ty ma budes teraz udrziavat pri zdravom rozume :grinning: :grinning: ...ja uz nevlaaaaadzem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
28. nov 2007 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte....jul co nevládzes? :confused:
28. nov 2007 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nosit pupok :grinning:...uz je mi tazko...krize bolia, panva sa roztahuje...bedraaace ani nehovorim...zle spimuz....aaach jo...posledny mesiac je najtazsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:...sa tu stazujem, akokeby si to ty mala jednoduchsie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. nov 2007 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok