• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre Májovky 2007

28. novembra 2013 
autor
:sweat_smile: :sweat_smile: ja sa citim akoby som bruseno ani nemala :grinning:
28. nov 2007 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa mas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:...kedy idete na vec? :wink: :grinning:...uz by si to aj brala ze? ja teda hej...este tak tyzden dva a isla by som uz najradsej "naostro" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. nov 2007 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj, baby, ako vam to rychlo ubehlo. ved vy uz cochvila rodite :dizzy_face: takze sa na ten posledny mesiac nemam tesit? :confused: :sweat_smile:
28. nov 2007 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka - ako sa to vezme..pozri na Luc...je 3 tyzdne napred a citi sa ako bez bruska a ja uz neviem ako sa ulozit...vsetko ma boli, ledva chodim...takze aj toto je asi indi-vindi ;)..a ani sa nenazdas a uz aj Ty budes vo vzdycharni :grinning: :wink:
28. nov 2007 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa na to celkom tesim, ako budem v tej vzdycharni :grinning: lebo si to neviem vobec predstavit. teraz mam este len take malicke brusko, aj ked chodim uz nejak pomalsie, lebo nestiham s dychom
28. nov 2007 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dych setri...lebo budes nestihat coraz viac :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :grinning:...a veru, je na tom nieco pravdy, ze ani nestihneme mat cas bat sa porodu...lebo posledny mesiac prezivam asi tak, ze uz budem rada, ked TO budem mat za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. nov 2007 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt som na to uz velmi zvedava :dizzy_face: ale ako pises, ked to pride, tak uz to budem chciet mat za sebou :slight_smile: ale to je asi vzdy tak
28. nov 2007 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jul ja uz by som isla aj hned....ale sobotu ideme este na oslavu...tak som povedala ze nedelu nozme frcat :grinning:
28. nov 2007 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luc - no ja mam 9.12. este v plane koncert Joea Cockera (na VAS termn :wink: ) a 18.12. este Alexandrovci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..a 17.12. uz mozme ist na tooo, ked sa poriadne vyspim ovsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
28. nov 2007 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luc, len opatrne s tou oslavou. nie ze budes velmi trsat a mala natalka ti vypadne :dizzy_face:
28. nov 2007 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miri pekne si uzivaj tehulkovanie,,,,my ti potom budeme davat rady ako stare skusene maminy :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2007 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru :grinning: :grinning:
28. nov 2007 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
trsat snad ni,,,ale budu grilovane udene kolienka,,,tak sa bude potom dobre klzat von :grinning: :grinning:
28. nov 2007 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci - ty si cislo :grinning: :grinning:
28. nov 2007 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vy ste fakt zlate :sweat_smile: take plany este na poslednu chvilu. ja si dam asi uplnu pauzu uz od aprila, ze co ak...
som zvedava potom na vase rady. dufam, ze na mna s nimi nezabudnete. :slight_smile:
28. nov 2007 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka - to nerooooob...lebo budes vela premyslat nad porodom a tak...ked budes vladat, tak sice s mierou, ale nevyhybaj sa ziadnym aktivitam :wink:...lebo potom bude jedina Tvoja aktivita bejby...tak si to uzi ako mozes :wink:
28. nov 2007 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul, tak teda dobre. diky za radu, beriem si ju k srdcu :dizzy_face:
28. nov 2007 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. nov 2007 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky moje zlate :slight_smile: tak a konecne som sa dostala aj k tomu ze zabludim sem!
janino dakujem za blahozelanie - az teraz som si ho totiz precitala! :sweat_smile:
ako sa vam dari?
julova a luculka - vy uz to mate za par co?! to uz budete aj radi ked sa konecne dievcata narodia...! :grinning: :slight_smile:
29. nov 2007 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, ja som na toto nadabila len teraz a to som tu celé dni :grinning:
29. nov 2007 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom na mna prosiim nezabudnite! budem asi tiez chodit na rozumy... :grinning: :slight_smile:
my sa 15.12. stahujeme na mesiac ku nasim a potom koncom januara ak vsetko dobre dopadne tak do noveho bytu na Dolnych Honoch v BA hned za Lidlom a Bilou - ak to tam niektora poznate.
Tak mam o zabavu postarane nateraz a potom uz asi zacnem chodit na rozumy a ked budem vediet co a ako, tak povymetam bazare a sekace a tak... co bude treba! :slight_smile: uz sa aj celkom tesim!
29. nov 2007 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lubu - no vidis... ja zase uz davnejsie, ale az teraz som sa sem znova dostala...
ty si mala tento isty nick na MS v majovej teme? lebo akosi si nespominam na nick... ja som mala mia77
29. nov 2007 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miri - ja to tam poznaaaam....som skoro 30 rokov byvala na DH :wink:...a teraz tam byva moj brat so zenou a deckami :slight_smile:...

ej veru - porod klope na dvere, ale este mam ine plany, tak mu neotvaram :grinning: :grinning:
29. nov 2007 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehee :sweat_smile: julova - ty si si to nejako naplanovala... :grinning:
ako sa citis? nevies ci luculka uz nieco nema? decembrovky sa rozbehli ako keby chceli dobehnut novembrovky! :sweat_smile:
29. nov 2007 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta vidis - ideme od vas trosku dalej nez sme teraz... ten byt na Kalinciakovej sme uz predali tak sme od 20.dec. bezdomovci prichyleni u rodicov! :grinning:
29. nov 2007 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. ja som prave citala decembrovky, az mam zimomriavky na tele, ako sa rozbehli. ale luculka sa drzi, aj ked uz velmi nechce :slight_smile:
mima, uz len 5 mesiacov a aj nas to caka :grinning:
29. nov 2007 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miri - no hej...este chcem ist na va koncerty, n ktore uz mam kupene listky...takze do 19.12: porodu neotvorim dvere :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

No o Luc neviem - ale vcera ked sem pisala, tak nevyzerala este na rodenie :wink:...

a inak sa uz citim ako velryba, kacka a tucniak vsetko dokopy...uz len funim a nevladzem...esteze uz som na MD a mozem doma oddychovat...a ked nie je nutne von ani nevyleziem :confounded:...spaok uz mam taky nijaky, mala uz dole tlaci, tak zacali opat behacky aj v noci na WC...no "sranda" :slight_smile:
Ano aj tam som bola lubu :wink:
CAves julova... :wink:
no veeru... ani nespominaj! :grinning: :sweat_smile:
Luci - ahoj zlaticko :wink:
29. nov 2007 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok