• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre Májovky 2007

28. novembra 2013 
tak hlasi sa aj "odrod" .. je to fakt zaujimave citat vase mamickovske prispevky :grinning: proste majovky zodpovedne chcu dvihat populacnu krivku :grinning: tak ja asi este pockam, kym prejde tento baby-boom, aby sa aj potom "urodilo" cosi a nemuseli rusit triedy pre nedostatok ziakov :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2007 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo, je tu niekto? :confused:
luculka, som citala, ze si uz v nemocnici, tak drzim paste, nech je mala natalka co najrychlejsie z teba von :dizzy_face:
12. dec 2007 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooj....luculka je v nemocnici...tak to vyzerá :sweat_smile: :sweat_smile:

a zuska "julova" ide buduci týždeň....Terezka sa poponáhľala....

tak ajojte :slight_smile:
13. dec 2007 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luculka je uz asi mamina, tak blahozelam :dizzy_face:
a kam sa Terezka poponahlala? myslela som, ze by mohla byt Vianocna ako ja :grinning:
inak ahojte :wink:
13. dec 2007 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuk :wink:

Terezka sa neponahla...ale je velka ako slonik :grinning:...a Dr. povedal, ze uz je to riadne vynosene tehu, takze to uz netreba zbytocne natahovat, lebo aj tak by som skoncila cisarskym rezom - viac tema Januarovky 2008 III. strana 109, moj prispevok o 13:41 :slight_smile:

a v podstate bude taka Vianocna, lebo ak bude vsetko OK, odkracame domov v trojici presne 24.12. :grinning: :wink:
13. dec 2007 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul, som vcera nahodou zabludila k vam do januaroviek a som to citala, tak som sa tesila. to budu krasne vianoce :dizzy_face:
13. dec 2007 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru Miri :grinning:...kto by to bol povedal :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. dec 2007 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul, a to som rozmyslala, ze aky asi budete mat silvester, ze budete plny ocakavania a tak. a vy uz budete na vianoce traja. to je fakt super :dizzy_face:
13. dec 2007 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velka ako slonik? v tebe Zuska? tak to bude asi malicky slonicek :grinning: no tesim, hlavne, nech ste OK.
ako sa mas mirka? zahliadla som album majoviek na hlavnej stranke, pekne si rastiete :wink:
14. dec 2007 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o chvilu uz budeme mat dalsiu majovku :dizzy_face: terezka je uz na ceste, jul, drz sa
sampo, ahojky. my sa mame dobre a pomalicky zaciname rast, tak ako sa na tehotne patri, tak sa z toho vsetkeho vytesujem
19. dec 2007 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
držíme julovej paluchy....siiilno :grinning: :grinning:
19. dec 2007 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak TEREZKA sa narodila o 9.20 hod má 49 cm a 2950g...proste kočica :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dec 2007 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééj janino ty máš info z prvej ruky :dizzy_face: skvele, dalsie "majovciatko" :slight_smile: blahozelam Zuska :dizzy_face:
19. dec 2007 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak lucul natalka je krasne babatko :slight_smile: tusim sa na teba podoba alebo co (ale to sa na takych malickych este neda vidiet.. iba sa mi zdalo) :dizzy_face:
19. dec 2007 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no... ja si tu tusim prispievam sama :sweat_smile: neva
chcem vam vsetkym zazelat krasne Vianoce, hlavne vela zdravicka a ostatne potom uz pride aj samo :dizzy_face:
23. dec 2007 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sampo...aj mne sa vidí, že natalka sa podobá na luculku... na terezke to este nevidno po kom je...

a mirka...mia...ako sa máte? :slight_smile:
28. dec 2007 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šťastný nový rok všetkým májovkám... :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

janino...veď už len sama sem chodíš... :sweat_smile:
7. jan 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko dobre do noveho roka :slight_smile:
janino, ja sa mam fajn, malicke rastie ako z vody, tak sa tesime. teraz v piatok ideme na 3d, tak uz by nam mali povedat na 100%, ci sa pridame k ostatnym majovkam s dievcatkom. a i mii to tiez zatial vyzera na dievcatko :dizzy_face:
9. jan 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezka je po mame :grinning:...je to maly Onďo :wink:...a dodatocne dakujem aj za gratulacie :pensive:
a aj my prajeme stastny cely rok 2008 :slight_smile:...
12. jan 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
janino asi je luculkina mala naozaj jej klon :wink:
julova ta fotka terezky, kde tak krici, je skvela :wink: to muselo byt kriku, take velke usta :slight_smile: zlata je
mirka uz viete, co to bude?
13. jan 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. takze majovky nezapriem a pripajame sa k dievcatkam. cakame rebeku :dizzy_face:
16. jan 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte majovky ja som tu nebola večnost :sweat_smile: Ale sranda je že aj my čakáme dievčatko :grinning:
16. jan 2008 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt baby, ved vy vsetky budete mat baby (resp. mate)! :fearful: este ak mia, tak to je potom nejaka majova kliatba (pozehnanie? :wink: ) potom vas oboznamim o nejaky rocik,dva, ci to malo aj na mna dosah :grinning:
16. jan 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,,,,tak dalsie dievcatka do klubu? :dizzy_face:
mala je sice skoro ako maminkin klon,,,ale ma nieco aj z tatina,,,a stale viac sa nanho zacina podobat :grinning: :grinning:
17. jan 2008 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute maminy, nemate nahodou casopis wellnes(s?) februarovy? je tam dobry clanok o ockovani :wink: a kadecom inom este...
5. mar 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo :grinning: :grinning:

treba trosku oprasit :wink:
majovky nase zlate - prajeme Vam krasne Velkonocne sviatky :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani - taky casopis ani nepoznam :confused: ...nas prave dnes ockovali prvou davkou hexavakciny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou-jelou!
tiez zelam krasne sviatky.. jarne pod snehom :wink:

Zus, no to je taky maly format asi A5, ale je dost hruby a dobre clanky tam byvaju. Viem, ze ho mavaju v Bille, ale urcite aj v stankoch. ja som si len tak na vas spomenula, lebo vy mate male deticky, ze ci o tom nieco viete :dizzy_face:
krasne su tie vase deticky... ale mne je to este take vzdialene, staci iba poobzerat :dizzy_face:
21. mar 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte májovečky moje

krásne výročia aj sem vám prajem :wink:

dnes svieti slniečko u nás...(nie ako minulý rok) :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janino :dizzy_face:
krasne vyrocie ti prajem. nas to caka o tyzden, uz sa tesim :dizzy_face: . len uvidim, ako ho my budeme oslavovat, ci sa nasa mala nevypyta na svet, aby bola tym najkrajsim darcekom pre rodicov k ich prvemu vyrociu svadby
5. máj 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj manželky :slight_smile:

krásne prvé výročie všetkým májovkám ... :dizzy_face:
5. máj 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok