• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre Májovky 2007

28. novembra 2013 
ahoj...

mirka...tak myslíme na vás ...nech to prebehne v poriadku...a nech vás uzlíček na výročie poteší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

andre...bábatko on the way????? blahoželááááááááááááááám :wink:
7. máj 2008 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: už to tak bude, asik :wink: ... zo začiatku to vyzeralo všelijako, ale hádam máme to zlé za sebou už :wink:

jani, držím prsty, veľmi, naozaj !! ja som bola presvedčená že sa to isto nepodarí hneď, aj sme mali v pláne to riešiť doktormi, určite sme nechceli čakať rok al. dva, aj vzhľadom na moj vek a aj HAK čo som brala... a až sme to vypustili, tak sa stalo :dizzy_face: ... ešte raz, držím veľmi prsty :dizzy_face: :dizzy_face:
7. máj 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem...

a vám držím pršteky, nch je všetúčko ok :wink: :wink:
7. máj 2008 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MIA 77 má Erika...blahoželáááááám k májovkinmu chlapčiatku...tuším je to prvý chlapček nie????
7. máj 2008 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majovky moje zlate :slight_smile:.

tak aj sem Vam prajem kraaasne vyrocia :slight_smile:

Mirka - teba tajne sledujem, ze co a ako :grinning:...kedy to vypukne a taaak...veru bolo by to krasne, keby Rebeka prisla na svet presne 12.5. :dizzy_face: ...v kazdom pripade, nech si ona vyberie svoj velky den a nech ste hlavne obe zdravucke :dizzy_face:

a o mime - Mirke som sa az dnes docitala :fearful: ...tak Erik sa trosku poponahlal...ale je kraaaasny :dizzy_face: ...Mirka - blahozelam k drobcekovi :dizzy_face: :dizzy_face:
7. máj 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to iba ja som vedela o malom erikovi? a to tu chodim ozaj iba zriedka :wink: asi som tu bola v pravy cas... myslela som, ze "konikarky" to musia isto vediet :slight_smile:
tak este raz vsetkym pekne vyrocia :zipper_mouth: blahozelam Lubu k emke a mirke k erikovi, ostatnym nex rastu deticky do krasy a nex sa podaria tym, kt. ix xcu :slight_smile:
8. máj 2008 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš, len ty a ani si nám to sem neoznámila....hm hm hm.... :sunglasses:
9. máj 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej teraz som sa dozvedela, že mirka20 je už tiež maminka

*blahoželáááááááááááám* :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. máj 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jj janino, myslela som, ze to viete :sweat_smile: a do tejto temy aj tak skoro nikto nechodi a samej so sebou sa mi nechce pisat :confused:
tak blahozelam aj mirke :dizzy_face: pekne sa to rozbehlo :wink:
9. máj 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nadšení a šťastní Vám všetkým priateľom a známym oznamujeme, že dnes 9.5.08 o 05,50 sa nám narodilo naše zlatíčko Rebeka (3230 g, 47 cm.) Mirka a Janko. :dizzy_face: :dizzy_face:
9. máj 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď to je pravda, ja sem raz za čas nakuknem, že čo nové.... :sunglasses:
9. máj 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no krasne, dalsia majova baba :slight_smile:
ja tiez obcas nazriem, popozeram, ako rastu deticky, co nove a tak :wink:
9. máj 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, veď zatial len mia prispela chlapčiatkom...inak same dievčata.... :grinning:
9. máj 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuj...tak Rebeka "nepockala" do svadobneho vyrocia :grinning:...ale maju to pekne po sebe :dizzy_face: :dizzy_face: ...tak aj tu mirke20 blahozelam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....nuz veru - Janinkovci a samponikovci by mali chlapmi posilit :grinning: :wink:
9. máj 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe, zuska.. ved ja posilnim, len ci to vy dovtedy uz aj druhykrat nestihnete :wink: asi budem posledna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuziiiiiii..... :grinning: :grinning:
9. máj 2008 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafte babule,,,vsetko naaaaaaaj k výrociam..... :dizzy_face: :dizzy_face: my mame pondelok :slight_smile:
17. máj 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: nejak sme sa rozsirili, ci ani nie??? babyyyyy kde ste? ved dlhe zimne vecere...ako sa mate???? :confused: :grinning:
11. dec 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janino :slight_smile: ako sa mas ty? ja tu uz teda ozaj velmi zriedkavo zabludim... asi mi je tato mamickovska tema este trochu vzdialena :grinning:

a blahozelam decembrovym slecnam Natalke a Terezke k narodeninam :dizzy_face:
18. dec 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky....kto si ma pamätá? Fúha to sem ani nechodíte už...pozerám dátum.
My sme mali svadbu 5.5.2007 a Karinka sa nám narodila 22.2.2008, takže aj my máme malú princezničku a veeeľmi sa z toho tešíme...tak snáď sa z vás niekto ozve. :wink:
5. jún 2010 o 02:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sem nahodou zabludila, ale sem uz nikto nechodi :confused:
@kris557 ja si ta nahodou este pamatam, si bola taka pekna nevesta :wink: my tiez mame princeznu doma :grinning:
a pozeram, ze luculka bude mat druhe babo, super :dizzy_face:
12. sep 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sampo jéj ďakujem ti a som rada, že si sa ozvala. No aj ja som už pozerala, že čaká druhé. Jéj a tvoja malá sa volá Karolínka...aj ja som uvažovala o tom mene, potom sme dali Karinka :slight_smile: A kam teda všetci chodia, do akej témy, nevieš?
30. sep 2010 o 01:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kris557 no spolocna tema pre nas tu uz veru nie je :sweat_smile: vobec netusim, kam chodia.. teda luculka asi do januaroviek nejakych, ked caka to druhe babo.. o ostatnych neviem vobec nic, len sem obcas nakuknem, ci sa neobjavi niektorej v pase nejake nove babo :grinning:
ale skusim ich pospominat,mozno sem aspon nazru :wink:
@luculka @lubu @janino @julova @erytrea @mima77 @andre babyyyy, zijete?
17. nov 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej caute,,,no ja stale chodim do decembroviek,,,, :slight_smile: :slight_smile:
ako sa mate,???
17. nov 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cvate cavte...:slight_smile:))) :grinning:
17. nov 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
aj ja sem patrim, len akosi teraz uz tolko nestiham :slight_smile:
17. nov 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sampo - toto bol skvely napad co si urobila!! :slight_smile: moja prva reakcia ked som sem dnes po dlllhej dobe nakukla bola - jeeej to kto si tu na mna este aj vobec pamata??! :grinning: no mile prekvapko toto bolo!
@luculka - tak to je teda novinka - ze dalsie babo cakate! blahozelam a nech stastne dorazite do konca zelam! :slight_smile:
u nas nist noveho - dalsie babo sa zatial nekona, hoci... tento rok bol taky naznak ze by aj mohlo, ale pre "uuzasnu" povahu nasho syna som si povedala ze dalsie ani nahodou! :pensive: hoci mozno raz sa utrhnem a budem chciet dalsie, ale teraz rozhodne nie! teraz si prave hladam pracu a snazim sa co najrychlejsie vypadnut z domu, lebo uz mi ta materska kvapka na karbit!! :grinning: :sweat_smile:
@janino - ty ako zijes dievca moje?? dost casto na teba myslim, ze co mas noveho v zivote??! nejaky novy vztah a tak...?
18. nov 2010 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima77 ahoj :dizzy_face: Aka to je "uzasna" povaha Erika, to by ma zaujimalo :grinning: ja o druhom zatial vooobec neuvazujem, lebo mi dost dava zabrat ta moja "duracellka" a navyse mam ten CR v prilis cerstvej pamati, takze zopakovat si to este nemam chut velmi... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fiiha, ze do prace.. teda tak to riadne zbehlo, Erik je uz velky chlap! :dizzy_face:
@luculka blahozelam k druhemu babu :dizzy_face: ved to uz bude vlastne o chvilku. A das Natalku do skolky alebo si ich nechas oboch doma?
@mirka20 no to chapem, ja niekedy ani pri jednom nestiham na net chodit... :wink:
@lubu videla som tvoju Emmku raz v casopise s tatinom, tak som si na vas spomenula :wink:
18. nov 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@mima77 no nasa malá má tiez úúúúzasnu povahu,,,,a pri tých nervoch,,,,a rozculovani sa obávam ze aj druhe bude take,,, :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

@sampo najprv ju do skolky nezobrali,,,to som este ani nebola tehu,,,pre nedostatok miesta,,,,
potom ju zase zobrali ale na druhý koniec mesta a to uz som bola tehu a zvazili sme ze zostane doma,,,,aj ked asi buduci rok dáme prihlásku,,,len ked sa malý v january narodi,,,,aj tak by nechodila kvoli chorobam,,,tak zostane doma,,,snád to nejako zmákneme,,,,
na jar alebo v lete nás caká stahovanie,,,tak mám aj trosku obavy ako to zvládneme vsetko s drobcom,,,ale tak hrozne sa tesime do domceka,,,a ked sa velmi chce vsetko ide lahsie,,,,juuuj uz nech sme v novom a sami,,,,
18. nov 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luculka ved mozno to bude aj dobre, ak bude doma presne kvoli tym chorobam,ale aj kvoli ziarlivosti, aby si nemyslela, ze ste ju tam odlozili preto, ze sa maly narodil :slight_smile: lebo tak to urobila svagrina (aj taky vekovy rozdiel maju, ako budete mat vy) a mala braceka doteraz nemusi :zipper_mouth:
super, ze sa budete stahovat :dizzy_face: ja by som sa tiez hned prestahovala, keby sme mali kam, ale na domcek zial nemame este :frowning2:
18. nov 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok