Pokec pre Májovky 2007

luculka
7. júl 2007

Ahojte babulky...kedze viac casu uz trávime tu ako na Ms.....ak budete mat chut stavte sa 😀

sampo
1. dec 2007

tak hlasi sa aj "odrod" .. je to fakt zaujimave citat vase mamickovske prispevky 😀 proste majovky zodpovedne chcu dvihat populacnu krivku 😀 tak ja asi este pockam, kym prejde tento baby-boom, aby sa aj potom "urodilo" cosi a nemuseli rusit triedy pre nedostatok ziakov 😀 😀 😀

mirka20
12. dec 2007

haloooo, je tu niekto? 😕
luculka, som citala, ze si uz v nemocnici, tak drzim paste, nech je mala natalka co najrychlejsie z teba von 😵

janino
13. dec 2007

ahooooj....luculka je v nemocnici...tak to vyzerá 😅 😅

a zuska "julova" ide buduci týždeň....Terezka sa poponáhľala....

tak ajojte 🙂

sampo
13. dec 2007

luculka je uz asi mamina, tak blahozelam 😵
a kam sa Terezka poponahlala? myslela som, ze by mohla byt Vianocna ako ja 😀
inak ahojte 😉

julova
13. dec 2007

Kuk 😉

Terezka sa neponahla...ale je velka ako slonik 😀...a Dr. povedal, ze uz je to riadne vynosene tehu, takze to uz netreba zbytocne natahovat, lebo aj tak by som skoncila cisarskym rezom - viac tema Januarovky 2008 III. strana 109, moj prispevok o 13:41 🙂

a v podstate bude taka Vianocna, lebo ak bude vsetko OK, odkracame domov v trojici presne 24.12. 😀 😉

mirka20
13. dec 2007

jul, som vcera nahodou zabludila k vam do januaroviek a som to citala, tak som sa tesila. to budu krasne vianoce 😵

julova
13. dec 2007

veru Miri 😀...kto by to bol povedal 😅 😵 😵

mirka20
13. dec 2007

jul, a to som rozmyslala, ze aky asi budete mat silvester, ze budete plny ocakavania a tak. a vy uz budete na vianoce traja. to je fakt super 😵

sampo
14. dec 2007

velka ako slonik? v tebe Zuska? tak to bude asi malicky slonicek 😀 no tesim, hlavne, nech ste OK.
ako sa mas mirka? zahliadla som album majoviek na hlavnej stranke, pekne si rastiete 😉

mirka20
19. dec 2007

o chvilu uz budeme mat dalsiu majovku 😵 terezka je uz na ceste, jul, drz sa
sampo, ahojky. my sa mame dobre a pomalicky zaciname rast, tak ako sa na tehotne patri, tak sa z toho vsetkeho vytesujem

janino
19. dec 2007

držíme julovej paluchy....siiilno 😀 😀

janino
19. dec 2007

tak TEREZKA sa narodila o 9.20 hod má 49 cm a 2950g...proste kočica 😵 😵

sampo
19. dec 2007

jééj janino ty máš info z prvej ruky 😵 skvele, dalsie "majovciatko" 🙂 blahozelam Zuska 😵

sampo
19. dec 2007

inak lucul natalka je krasne babatko 🙂 tusim sa na teba podoba alebo co (ale to sa na takych malickych este neda vidiet.. iba sa mi zdalo) 😵

sampo
23. dec 2007

no... ja si tu tusim prispievam sama 😅 neva
chcem vam vsetkym zazelat krasne Vianoce, hlavne vela zdravicka a ostatne potom uz pride aj samo 😵

janino
28. dec 2007

ahoj sampo...aj mne sa vidí, že natalka sa podobá na luculku... na terezke to este nevidno po kom je...

a mirka...mia...ako sa máte? 🙂

janino
7. jan 2008

šťastný nový rok všetkým májovkám... 😉 😉 😵 😵

janino...veď už len sama sem chodíš... 😅

mirka20
9. jan 2008

vsetko dobre do noveho roka 🙂
janino, ja sa mam fajn, malicke rastie ako z vody, tak sa tesime. teraz v piatok ideme na 3d, tak uz by nam mali povedat na 100%, ci sa pridame k ostatnym majovkam s dievcatkom. a i mii to tiez zatial vyzera na dievcatko 😵

julova
12. jan 2008

Terezka je po mame 😀...je to maly Onďo 😉...a dodatocne dakujem aj za gratulacie 😔
a aj my prajeme stastny cely rok 2008 🙂...

sampo
13. jan 2008

ahojte 😵
janino asi je luculkina mala naozaj jej klon 😉
julova ta fotka terezky, kde tak krici, je skvela 😉 to muselo byt kriku, take velke usta 🙂 zlata je
mirka uz viete, co to bude?

mirka20
16. jan 2008

ahojte. takze majovky nezapriem a pripajame sa k dievcatkam. cakame rebeku 😵

lubu
16. jan 2008

Ahojte majovky ja som tu nebola večnost 😅 Ale sranda je že aj my čakáme dievčatko 😀

sampo
16. jan 2008

fakt baby, ved vy vsetky budete mat baby (resp. mate)! 😨 este ak mia, tak to je potom nejaka majova kliatba (pozehnanie? 😉 ) potom vas oboznamim o nejaky rocik,dva, ci to malo aj na mna dosah 😀

luculka
autor
17. jan 2008

ahojte,,,,tak dalsie dievcatka do klubu? 😵
mala je sice skoro ako maminkin klon,,,ale ma nieco aj z tatina,,,a stale viac sa nanho zacina podobat 😀 😀

sampo
5. mar 2008

caute maminy, nemate nahodou casopis wellnes(s?) februarovy? je tam dobry clanok o ockovani 😉 a kadecom inom este...

julova
18. mar 2008

haloooo 😀 😀

treba trosku oprasit 😉
majovky nase zlate - prajeme Vam krasne Velkonocne sviatky 😵 😵

Jani - taky casopis ani nepoznam 😕 ...nas prave dnes ockovali prvou davkou hexavakciny 😝

sampo
21. mar 2008

helou-jelou!
tiez zelam krasne sviatky.. jarne pod snehom 😉

Zus, no to je taky maly format asi A5, ale je dost hruby a dobre clanky tam byvaju. Viem, ze ho mavaju v Bille, ale urcite aj v stankoch. ja som si len tak na vas spomenula, lebo vy mate male deticky, ze ci o tom nieco viete 😵
krasne su tie vase deticky... ale mne je to este take vzdialene, staci iba poobzerat 😵

janino
5. máj 2008

čafte májovečky moje

krásne výročia aj sem vám prajem 😉

dnes svieti slniečko u nás...(nie ako minulý rok) 😀 😀 😀

mirka20
5. máj 2008

ahoj janino 😵
krasne vyrocie ti prajem. nas to caka o tyzden, uz sa tesim 😵 . len uvidim, ako ho my budeme oslavovat, ci sa nasa mala nevypyta na svet, aby bola tym najkrajsim darcekom pre rodicov k ich prvemu vyrociu svadby

andre
5. máj 2008

ahoj manželky 🙂

krásne prvé výročie všetkým májovkám ... 😵