Pokec pre Májovky 2007

luculka
7. júl 2007

Ahojte babulky...kedze viac casu uz trávime tu ako na Ms.....ak budete mat chut stavte sa 😀

janino
7. máj 2008

ahoj...

mirka...tak myslíme na vás ...nech to prebehne v poriadku...a nech vás uzlíček na výročie poteší 😵 😵 😵

andre...bábatko on the way????? blahoželááááááááááááááám 😉

andre
7. máj 2008

😀 už to tak bude, asik 😉 ... zo začiatku to vyzeralo všelijako, ale hádam máme to zlé za sebou už 😉

jani, držím prsty, veľmi, naozaj !! ja som bola presvedčená že sa to isto nepodarí hneď, aj sme mali v pláne to riešiť doktormi, určite sme nechceli čakať rok al. dva, aj vzhľadom na moj vek a aj HAK čo som brala... a až sme to vypustili, tak sa stalo 😵 ... ešte raz, držím veľmi prsty 😵 😵

janino
7. máj 2008

ďakujem...

a vám držím pršteky, nch je všetúčko ok 😉 😉

janino
7. máj 2008

MIA 77 má Erika...blahoželáááááám k májovkinmu chlapčiatku...tuším je to prvý chlapček nie????

julova
7. máj 2008

majovky moje zlate 🙂.

tak aj sem Vam prajem kraaasne vyrocia 🙂

Mirka - teba tajne sledujem, ze co a ako 😀...kedy to vypukne a taaak...veru bolo by to krasne, keby Rebeka prisla na svet presne 12.5. 😵 ...v kazdom pripade, nech si ona vyberie svoj velky den a nech ste hlavne obe zdravucke 😵

a o mime - Mirke som sa az dnes docitala 😨 ...tak Erik sa trosku poponahlal...ale je kraaaasny 😵 ...Mirka - blahozelam k drobcekovi 😵 😵

sampo
8. máj 2008

to iba ja som vedela o malom erikovi? a to tu chodim ozaj iba zriedka 😉 asi som tu bola v pravy cas... myslela som, ze "konikarky" to musia isto vediet 🙂
tak este raz vsetkym pekne vyrocia 🤐 blahozelam Lubu k emke a mirke k erikovi, ostatnym nex rastu deticky do krasy a nex sa podaria tym, kt. ix xcu 🙂

janino
9. máj 2008

no vidíš, len ty a ani si nám to sem neoznámila....hm hm hm.... 😎

janino
9. máj 2008

jeeeej teraz som sa dozvedela, že mirka20 je už tiež maminka

*blahoželáááááááááááám* 😵 😵 😵 😵 😵

sampo
9. máj 2008

no jj janino, myslela som, ze to viete 😅 a do tejto temy aj tak skoro nikto nechodi a samej so sebou sa mi nechce pisat 😕
tak blahozelam aj mirke 😵 pekne sa to rozbehlo 😉

janino
9. máj 2008

Nadšení a šťastní Vám všetkým priateľom a známym oznamujeme, že dnes 9.5.08 o 05,50 sa nám narodilo naše zlatíčko Rebeka (3230 g, 47 cm.) Mirka a Janko. 😵 😵

janino
9. máj 2008

veď to je pravda, ja sem raz za čas nakuknem, že čo nové.... 😎

sampo
9. máj 2008

no krasne, dalsia majova baba 🙂
ja tiez obcas nazriem, popozeram, ako rastu deticky, co nove a tak 😉

janino
9. máj 2008

ozaj, veď zatial len mia prispela chlapčiatkom...inak same dievčata.... 😀

julova
9. máj 2008

juuuuj...tak Rebeka "nepockala" do svadobneho vyrocia 😀...ale maju to pekne po sebe 😵 😵 ...tak aj tu mirke20 blahozelam 😵 😵 😵 ....nuz veru - Janinkovci a samponikovci by mali chlapmi posilit 😀 😉

sampo
9. máj 2008

hehe, zuska.. ved ja posilnim, len ci to vy dovtedy uz aj druhykrat nestihnete 😉 asi budem posledna 😝

janino
9. máj 2008

zuziiiiiii..... 😀 😀

luculka
autor
17. máj 2008

cafte babule,,,vsetko naaaaaaaj k výrociam..... 😵 😵 my mame pondelok 🙂

janino
11. dec 2008

ahojte 🙂 nejak sme sa rozsirili, ci ani nie??? babyyyyy kde ste? ved dlhe zimne vecere...ako sa mate???? 😕 😀

sampo
18. dec 2008

ahoj janino 🙂 ako sa mas ty? ja tu uz teda ozaj velmi zriedkavo zabludim... asi mi je tato mamickovska tema este trochu vzdialena 😀

a blahozelam decembrovym slecnam Natalke a Terezke k narodeninam 😵

kris557
5. jún 2010

Ahojte babulky....kto si ma pamätá? Fúha to sem ani nechodíte už...pozerám dátum.
My sme mali svadbu 5.5.2007 a Karinka sa nám narodila 22.2.2008, takže aj my máme malú princezničku a veeeľmi sa z toho tešíme...tak snáď sa z vás niekto ozve. 😉

sampo
12. sep 2010

ja som sem nahodou zabludila, ale sem uz nikto nechodi 😕
@kris557 ja si ta nahodou este pamatam, si bola taka pekna nevesta 😉 my tiez mame princeznu doma 😀
a pozeram, ze luculka bude mat druhe babo, super 😵

kris557
29. sep 2010

@sampo jéj ďakujem ti a som rada, že si sa ozvala. No aj ja som už pozerala, že čaká druhé. Jéj a tvoja malá sa volá Karolínka...aj ja som uvažovala o tom mene, potom sme dali Karinka 🙂 A kam teda všetci chodia, do akej témy, nevieš?

sampo
17. nov 2010

@kris557 no spolocna tema pre nas tu uz veru nie je 😅 vobec netusim, kam chodia.. teda luculka asi do januaroviek nejakych, ked caka to druhe babo.. o ostatnych neviem vobec nic, len sem obcas nakuknem, ci sa neobjavi niektorej v pase nejake nove babo 😀
ale skusim ich pospominat,mozno sem aspon nazru 😉
@luculka @lubu @janino @julova @erytrea @mima77 @andre babyyyy, zijete?

luculka
autor
17. nov 2010

jeeej caute,,,no ja stale chodim do decembroviek,,,, 🙂 🙂
ako sa mate,???

lubu
17. nov 2010

cvate cavte...🙂))) 😀

mirka20
17. nov 2010

ahojte 🙂
aj ja sem patrim, len akosi teraz uz tolko nestiham 🙂

mima77
17. nov 2010

@sampo - toto bol skvely napad co si urobila!! 🙂 moja prva reakcia ked som sem dnes po dlllhej dobe nakukla bola - jeeej to kto si tu na mna este aj vobec pamata??! 😀 no mile prekvapko toto bolo!
@luculka - tak to je teda novinka - ze dalsie babo cakate! blahozelam a nech stastne dorazite do konca zelam! 🙂
u nas nist noveho - dalsie babo sa zatial nekona, hoci... tento rok bol taky naznak ze by aj mohlo, ale pre "uuzasnu" povahu nasho syna som si povedala ze dalsie ani nahodou! 😔 hoci mozno raz sa utrhnem a budem chciet dalsie, ale teraz rozhodne nie! teraz si prave hladam pracu a snazim sa co najrychlejsie vypadnut z domu, lebo uz mi ta materska kvapka na karbit!! 😀 😅
@janino - ty ako zijes dievca moje?? dost casto na teba myslim, ze co mas noveho v zivote??! nejaky novy vztah a tak...?

sampo
18. nov 2010

@mima77 ahoj 😵 Aka to je "uzasna" povaha Erika, to by ma zaujimalo 😀 ja o druhom zatial vooobec neuvazujem, lebo mi dost dava zabrat ta moja "duracellka" a navyse mam ten CR v prilis cerstvej pamati, takze zopakovat si to este nemam chut velmi... 😝 Fiiha, ze do prace.. teda tak to riadne zbehlo, Erik je uz velky chlap! 😵
@luculka blahozelam k druhemu babu 😵 ved to uz bude vlastne o chvilku. A das Natalku do skolky alebo si ich nechas oboch doma?
@mirka20 no to chapem, ja niekedy ani pri jednom nestiham na net chodit... 😉
@lubu videla som tvoju Emmku raz v casopise s tatinom, tak som si na vas spomenula 😉

luculka
autor
18. nov 2010

@mima77 no nasa malá má tiez úúúúzasnu povahu,,,,a pri tých nervoch,,,,a rozculovani sa obávam ze aj druhe bude take,,, 🙄 🙄 🙄

@sampo najprv ju do skolky nezobrali,,,to som este ani nebola tehu,,,pre nedostatok miesta,,,,
potom ju zase zobrali ale na druhý koniec mesta a to uz som bola tehu a zvazili sme ze zostane doma,,,,aj ked asi buduci rok dáme prihlásku,,,len ked sa malý v january narodi,,,,aj tak by nechodila kvoli chorobam,,,tak zostane doma,,,snád to nejako zmákneme,,,,
na jar alebo v lete nás caká stahovanie,,,tak mám aj trosku obavy ako to zvládneme vsetko s drobcom,,,ale tak hrozne sa tesime do domceka,,,a ked sa velmi chce vsetko ide lahsie,,,,juuuj uz nech sme v novom a sami,,,,

sampo
18. nov 2010

@luculka ved mozno to bude aj dobre, ak bude doma presne kvoli tym chorobam,ale aj kvoli ziarlivosti, aby si nemyslela, ze ste ju tam odlozili preto, ze sa maly narodil 🙂 lebo tak to urobila svagrina (aj taky vekovy rozdiel maju, ako budete mat vy) a mala braceka doteraz nemusi 🤐
super, ze sa budete stahovat 😵 ja by som sa tiez hned prestahovala, keby sme mali kam, ale na domcek zial nemame este ☹