Pôrod a reuma. Je tu niekto taký?

reja
7. jún 2007

Ahojte kocky. Som reumaticka. Najde sa tu nejaka mamicka, ktora ma podobny osud a ma po porode? Chcela by som sa pripravit na to, co caka mamicku reumaticku pocas porodu a hned po nom.
dakujem. 🙂

deina
8. jún 2007

Cauko reja, sice nie som tehotna, ale aku reumu myslis? Konkretne artritidu alebo daku inu reumatologicku chorobu?

reja
autor
13. jún 2007

ahojky...ano, zapalovy typ reumy (artritida) mas nejaku radu? budem velmi rada

deina
15. jún 2007

Neviem, nie som tehotna, len par info som pocula. Teraz pocas tehotenstva sa citis lepsie? Vraj by to tak malo byt, ze pocas tehu artritida polavi, vela zien mi hovorilo, ze ani nevedeli, ze ju mali a vydrzalo to este par mesiacov po porode. Ale po case sa to zase vrati, lekar mi povedal, ze u niektorych jeho pacientiek bola potom choroba aj horsia.

Pozri sa este sem --> http://www.emimino.cz/modules.php?name=Forums&f...

reja
autor
20. jún 2007

ahojky, ano citim sa ovela lepsie..zaidne lieky, ani bolesti 😉)
dakujem za link

deina
20. jún 2007

A cele tehotenstvo prebehlo bez problemov? Sledovali ta castejsie?

reja
autor
20. jún 2007

myslis na reumatologii? tam som nebola celych 9 mesiacov 🙂)
no a ku gynekologovi som chodila ako vsetky ostatne tehulky.....
je to fajn, naozaj sa citim zdrava

deina
20. jún 2007

Tak to je skvele, mna stale strasia tym, ako velmi ma budu musiet sledovat a co vsetko hrozi babetku. 🙂 Tak dufam, ze ked otehotniem, tak to bude tiez bez komplikacii.

reja
autor
25. jún 2007

deina, pozorovat ta musia...hlavne, ked vynechas tabletky..musis fungovat par mesiacov (3) bez nich. ja som to zvladala uplne perfektne. myslela som totiz na svadbu, jej organizaciu a nie na chorobu 🙂 velmi som sa bala ako zvladnem taku velku zataz bez pre mna " zivotne dolezitych" tabletiek.....a bolo to fajn, super....zabudla som uplne na reumu...a odvtedy nic-ziadna bolest VELMI SA MI TO PACI..uz 9 mesiacov je to super. verim, ze to tak bude pokracovat aj po porode....
drzkam ti palce

deina
2. nov 2007

Najde sa tu este nejaka reumaticka tehulka? Reja, vidim, ze si porod nakoniec pekne zvladla. Ak si este tu, ake to bolo?

Mne sa bolesti vratili. Ani pred tehu som lieky nebrala, takze som bez nich v pohode fungovala, bolesti zmizli a citila som sa ovela lepsie ako hocikedy predtym. A vcera sa to vratilo. Aj predtym som mala bolave klby, ale len trosku a rychlo to preslo, dnes je to horsie a dost ma to strasi. ☹

skajkaze
15. júl 2013

Ahojte baby,prosím Vás,dnes som bola na odbery na reumatologii po prvý krát a povedali mi,že výsledky budú za tri týždne.Chcem sa spýtať,či ste aj Vy čakali tak dlho na výsledky,alebo mi brala na niečo navyše,nemali ste podobnú skúsenosť?Ďakujem pekne