• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pracujúce mamičky. Sú tu také?

14. júna 2012 
centík - čertík :grinning:
1. júl 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja som dnes videla Kifiho a pani kifiovú! :dizzy_face: A sú veeeeeľmi sympatickí!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Sorry, kto ma nepozná- ja som potencionálna pracujúca mamička, zatiaľ len pracujúca. :confounded: A NIE SOM DEPRESÍVNA! :angry: :angry: :angry: A nevarím nič, idem sa opaľovať. :slight_smile:
1. júl 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas uz zase hrmi, takze ja sa mozem ist tak jedine ... a nie opalovat. a ziadne velke varenie sa nekona. dam upiect morcacie stehno a k tomu hranolky tiez do bubby a hotovo :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gweeeeeeeeeeeeeeeen aj ja ta chcem vidieeeeeeeeet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: striga jenna co sa predstavujes sak ta pozname :grinning: aj tak ta lubim :dizzy_face:
1. júl 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona sa predstavuje "tým, co ju nepoznajú" tak čuš :grinning:
1. júl 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenna - vygooglená
1. júl 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kifííííííííííííííííííí pracujuca mamicka kde siiiiiiiiiiiiii pod nam porozpravat vsetky pikosky o gweeeeeeen :grinning: :grinning:
kua silvi u vas hrmi? to bude za chvilu zas aj tuna...

inac dnes isli malé do druhej skolky - mame tun na turej dve a cez prazdniny je len jedna otvorena (jeden mesiac jedna, druhy mesiac druha) - keby ste videli rano magdusku chuda moje

drzala sa ma jak kliest, normalne ju museli odtrhat odo mna - som zvedava co bude zajtra....a revala tak, ze ju az centík musel ocut do Ilavy :sweat_smile:
centík čertík ty ftipálek :grinning:
1. júl 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenna ja nebyvam v Ilave

tu uz leje, v PN tiez prsi, zeby NMV to obislO? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. júl 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas to v pase tak tam byvas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gween sak nam viacej povedz, co si hned usla !! de ste boli, co ste boli, co ste kecali atd atd atd :grinning:
1. júl 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gween jasne aj od teba som zvedava na pikosky od kifiho :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gween kde ste sa stretli? preco zaco naco?
1. júl 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako sa mozes opalovat ked prsi? :sweat_smile:
1. júl 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hrmi - zobudilo mi to malu :angry:
ale neprsi
1. júl 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simasa aspon ti bude veselsie, uz si sa nudila ked tolko spala, nie? :grinning:
1. júl 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trefa! centik :grinning:
chcela nas len naserkat, gweenusa jenna!
1. júl 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chichichííííí! to sa mi páči aké ste zvedavé! :grinning: Boli sme u mna v štúdiu, potom v reštike na káve. A hneď som ich spoznala, ako keby sme sa poznali straaaaašne dávno. :sweat_smile: kifi bol prekvapený , že aj ja som taká krpatá. :dizzy_face: A potom sme sa rozprávali, a rozprávali..........a fotky má zakázané publikovať na FB! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. júl 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sak ja sa rada nudim :wink:
zrusit zakaz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gween sak to je vidno aj z fotiek ze si krpata :grinning: ja som si teda nikdy nemyslela ze si vysoka :grinning:
1. júl 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gween to co ma byt ze zakazane???????
1. júl 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nezruším! :rolling_eyes:
1. júl 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gween preco????????????????? :frowning2: co sme my od cudzej matere a ci co??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. júl 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zruš !!! dup dup dup :angry: :angry: :grinning: :grinning:
lebo on nás fotil " len tak", bez úpravy...Ja nie som vôbec fotogenická a fotil ma aj takú nas..tú, keď som mu nadávala že prečo fotí. :frowning2:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty si celkom jak ja :grinning: :grinning: ja to tiez nemam rada - no ale zakaz aj tak zrusit

dup dup dup !!! :grinning:
1. júl 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gween sak to su potom najlepsie zabery kuaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: davaaaaaaaaaaj :dizzy_face: :dizzy_face:
1. júl 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ianc typicky kifi ide do mesta mimo jeho posobiska a foti secko jak v rezervacii :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok