• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pracujúce mamičky. Sú tu také?

14. júna 2012 
20. aug 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TaktoJeToVeruPriehladnejsieLenSaToDlhsiePiseAleZasKratsieCita :grinning:
20. aug 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
centík, ty si jednoducho génius. :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BabySteUraziliBúrkuATerazJeNaZúfalýchOteckochSorryŽeVámSemLeziem :slight_smile: :grinning:
20. aug 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Frisbee ked pracujes tak kludne mozes nam tu lozit, ved napr. ja nepracujem a aj tak tu leziem, vidis :grinning:
20. aug 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
frisbee si pracujuca mamicka? si, tak jaképak copak :grinning: bo keby si aj nebola tak aj tak si lebo ani tu niektoré nie sú :grinning:

a hlavne, sme na verejnom fóre a sme slobodné bytosti, každy môže prispieť, čím a kam chce :wink: a netreba z toho robiť žiadnu drámu :wink:
20. aug 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a navyse, búrka sa urazila sama - ved vsetci robime slobodne rozhodnutia sami za seba
20. aug 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
InakTentoJazykSaMiFaktVelmiPáči.RenuškaDikZaPatent :grinning:
20. aug 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MneSaTaBurkaVelicePaci
aj ked mozno vystiznesjsie by bolo Hrom-hrmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
20. aug 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaSomVamZabudlaPovedatZMojMuzKedBolVNemeckuSmeSiTaktoPisaliSMs..frisVitaj :sunglasses: :grinning:
20. aug 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
centík ja v tom nevidim ani vyznam, ani zmysel, ani skratka nic - okrem toho ze si komplikujes pisanie, mne citanie....a vobec mi to nepride mudre takze ja sa distancujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. aug 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sms - to je ine, zmesti sa tak viacej znakov, viac sa zo smsky dozvies :grinning:
20. aug 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenna ty si zasa pohodlna a nechce sa ti oné namahat :sunglasses:
20. aug 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano my sme si tak tiez pisali sms... len si uz nepamatam s kym :grinning: ale nevadi :sweat_smile:
20. aug 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak piseme normalne, na počest nasej jedinej blondinky :slight_smile:
20. aug 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: keď ja som vás ráno uvidela a mňa to tak potešilo,že konečne vidím niekoho ,ako som ja,že v tom nie som sama...no možem ja za to,že mám divokú krv??? :grinning: :grinning: :grinning: a nemám na českej klávesnici uo :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fris myslis tu fotku? :sweat_smile:
20. aug 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To písmo a fotka je bombastická...neviem,ako poviem večer tomu mojemu,že som sa zamilovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
P.S....iba neviem,či nie do Kleopatry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooo oooo oOOOOOOO OOO óóóóóóó .... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no totooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

frisbee a my tu skoro vobec nepouzivame diakritiku a ty sa omluvas za jedno uo :grinning:
20. aug 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fris zacinam si pripadat tiez ako blond... aku Kleopatru si to myslela??? :sweat_smile:
20. aug 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď my starší ani nevieme,čo je diakritika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

musím vás pochváliť,ste tu super partia,ja iba občas nakuknem s vašim dovolením :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kleopatra bola ta najviac zubata? :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
FrisJaTiezNakukamKvamCoBojis :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fris....

musím vás pochváliť,ste tu super partia,ja iba občas nakuknem s vašim dovolením

teda plati aj o darinkinej partii...tie tvoje a simonine hefty nam nedaju dychat smiechom :grinning:
20. aug 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano Simonka maš tu svoj fanklub :slight_smile: :sweat_smile:
20. aug 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba...ja o tebe viem :grinning: :grinning: :grinning: ...ďakujem pekne,ale na simonku nik nemá,to je tornádo...a darinkinu partiu sme založili,keď niektoré osoby nepochopili,že iba humor nás drží nad vodou... a hlavne Polívka-Bohuš,náš vzor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my maáme aj irénku a pštrosa :grinning:
20. aug 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hííííííííí a ako o mne vies? :sweat_smile: :confused:
20. aug 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ani ja som tu kleopatru nepochopila :grinning: uff a to som nechcela prezradzat ze zase budem za sprostu :grinning: chi, aj ja smirujem u vas :grinning: a diakritika su predsa makcene a dlzne chi
20. aug 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok