• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pracujúce mamičky. Sú tu také?

14. júna 2012 
gweenka ja opita zasadne nesoferujem :grinning: ale ak ma tam pridete pockat ... :grinning:
22. aug 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurnik, vsetci v sobotu upratuju, len mne tu decka robia bordel :rolling_eyes:
22. aug 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie jennka, ja neupratujem a mne tu robí bordel MM. :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jupiiii buducu sobotu ho za to pochvalim :grinning:
22. aug 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenna ked uvidis moju malu tak odpadnes...ostrihana na vrabciacika :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: konecne sa dala u kadernicky... :grinning:
22. aug 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ju cvakni a posli foto, co ked jej to do piatku naraste :grinning:
22. aug 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, uz si tych chlapov tolko nerozbalujte a cmarajte cosi.
co mate dnes na programe?
23. aug 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tebe sa ľahko rozpráva , keď ten tvoj je už totálne rozbalený, len papierové franforce na ňom ostali! :grinning: :grinning: :grinning: A ešte sa pýtaj, čo máme dnes na programe. však je nedela! :rolling_eyes: Upsss, nie streda?????? :grinning:
23. aug 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:rolling_eyes: tak ja si rozbalim aspon cukrík no :rolling_eyes:
23. aug 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ja tu mam zasa deti z celej ulice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. aug 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, mne sa syn vratil po tyzdni z tabora, nemohla som ho odlepit od pc zavislaka krpateho.....no a ked sa mi to podarilo, museli sme vsetci povinne urobit stanovistia (kazdy v inej izbe) a zadavat babam ulohy...no...

hakuna matataaaaa
23. aug 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my sme mali nakupne poobedie. chcela som plavky a mam topanky :grinning: :grinning: kto mate blizko garfield - su tam akcie 1+1 (druhy, lacnejsi par za euro) :sunglasses:
a este som aj stretla byvalu spoluziacku (ale stale este dobru kamaratku), tak sme dali kafe spolu. celkom fajn dnik :dizzy_face:
23. aug 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave mi deti odisli na tri dni prec a mna uz chyta panika...pomooooooooc ja tu nechcem byt sama :confounded:
24. aug 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak asi musim ist teda na pivo... :confounded:
24. aug 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenna nikde nechod citaj si nasho ucitela shruka :wink: a potom daj vycuc ja sa k tomu uz asi len tak lahko nedostanem....

a konecne som tuuuuuuuuuuuuuuuuu tu tuuuuuuuuuu :grinning:
24. aug 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej rozmyslala som nad tym ze 1. bud pojdem na pivo alebo 2. si zapalim sviecku, vonnu tycinku a budem meditovat ako jogín pospevujúc si nejaku mantru :grinning: :grinning: :grinning: koza :grinning:
24. aug 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubba, nebol to náhodou preklep ? nechcela si napísať " nášho učiteľa shreka "? :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kifi 5.9.09 sa vidime v lendaku asi
25. aug 2009 o 10:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenna tak ako dopadol vcerajsok? palila si sviecky? :grinning:
25. aug 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenna pálila........mosty za sebou! :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mozno aj celu Turu - jak Nero Rim. chi chi :grinning:
25. aug 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie isla som na pivo ale mala som radsej odriekat tu mantru.... :rolling_eyes:
25. aug 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
re to :1d • Dnes o 10:01

kifi sem nechodi a ani to tu necita a veruze sa taaaaaaaaak tesi ze nevie aku si ma koli tebe zobrat kravatu :grinning:
25. aug 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Om Namo Bhagavate Vasudevaya Om Namo Bhagavate Vasudevaya Om Namo Bhagavate Vasudevaya Om Namo Bhagavate Vasudevaya Om Namo Bhagavate Vasudevaya Om Namo Bhagavate Vasudevaya Om Namo Bhagavate Vasudevaya Om Namo Bhagavate Vasudevaya ommmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
25. aug 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mantra jak vysita jenna :grinning:
25. aug 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: co uz mi to ale fcul pomoze ked ma lebena boli kua :grinning: v zivote uz nescem pivo ani videt....a kua, to som uz tusim kedysi vravela :grinning:
25. aug 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
25. aug 2009 o 13:02 • blesq
jenna... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..asi fakt mala byť včera tá mantra :grinning: :grinning: :grinning: chceš pofúkať :slight_smile: ?
25. aug 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
25. aug 2009 o 13:15 • bubba
neviem neviem, ci by mi to pomohlo, ale dakujem, drahá frisbee :dizzy_face: :dizzy_face: ja to tu o druhej zabalim a pojdem domov dospat...zajtra ostanem dlhsie...takto si komplikujem zivot, koza :grinning:
25. aug 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok