• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pracujúce mamičky. Sú tu také?

14. júna 2012 
uboziacik :confounded:

:grinning:
8. sep 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco si robis srandu z trhačika?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
8. sep 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uplna komedia... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. sep 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja vás kašlem! Nič nepoviem a ani návod napoužitie nedám. A ked scem, budem písať o mopoch aj 1586 krát! ccccccc! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. sep 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gween ser na mop oni urazaju tovjho psa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...a teraz....."trháááááááááj"!! :grinning:
9. sep 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby,hlásim návrat z krátkej dovolenky,bola som s mladou u rodiny v Taliansku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,asi starnem a blbnem,tančila som v marockej reštaurácii na stole :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahaju, Fris! :grinning: :grinning: :grinning: Jaj tak ty chodíš po marockých reštikách a tancuješ na stole! :sweat_smile: Cha, iná frajerka! :grinning: A my že čo je s tebou, prečo sa nehlásiš. A dáma sa zabáva! :grinning:
9. sep 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bol posledný záchvat pred starobou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wooow to by som teda chcela vidiet :grinning: neviem kolko promile by som ja musela mat, abych si trufla tancovat na stole :grinning: jupiiiiiii
9. sep 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak ja som ani na diskotékach netancovávala - radsej som ohurovala tym, kolko vela vypijem piv a aka som potom mudra :grinning:
9. sep 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: to nemalo s alkoholom nič spoločného,Taloši mi objednali reštauráciu,papali sme rybie špeciality a potom to nejako vyplynulo zo situácie,Maročan mi vyzul sandálky,vyložil ma stol a bolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Naša mladá v šoku,že matka na stole,čakám,kedy sa to objaví na webových stránkach reštaurácie :grinning: :grinning: :grinning: .Smiali sme sa furt ako blbci,neviem,či som aj nepišťala a nechrochtala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja nehovorim ze ty si bola opita, ale ze kolko by som ja musela vypit, aby som take cosi oné, ja som taka hanblivka :grinning: :grinning:

no ale ty si teda superstáár, na buduce ma vezmi so sebou, take nieco by som chcela zazit :grinning: ale tancovat na stole budes ty, ja budem len chrochtat a pistat :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď viem :wink: ,beriem ťa za slovo,vo mne sa totiž prebudil démon,za 4 dni sme toho zvládli tak strašne moc,Bohoušku,já jsem chytnul druhou mízu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenna, teba by bolo treba vyložiť na ten stôl s nejakým žeriavom , veď aj slová z teba treba ťahať vákumextraktorom! :grinning:
9. sep 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
friss no teda tie fotky stem vidiet aj ja...a to uz bol ako posledny tanec a ides do dochodku??? :grinning: zasa neprehanaj moja mila :grinning: :grinning: takze ked budu tie fotky rada sa zasmejem...a ianc to bol gentlemansky marocan ked ti pekne vyzul topanocku...a doma mal urcite aspon 2-3 manzelky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ianc oni teraz slavia ramadan tak im vsetkym sibe kamoska sa nedavno vratila z istambulu a hovorila ze tam to v noci zije,ze vsetci sa zabavaju tancuju,chodia von atd...ze mala zazitky na cely zivot :grinning:
9. sep 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: presne tak :grinning: :grinning: :grinning: ,nebojte,hodím sem link...maročan bol mladý,pekný,ženatý,nožičky mi určite smrdeli,celkom som ho obdivovala,že to vydržal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....no veru,ramadán slávil,ani piť alkohol nechcel,a normálne pije :grinning:
9. sep 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:

gween ale to tak vobec nie je, ako to ty vidis, teta jenna len bola jednak spolocensky unavena a jednak potom som sa uplne stratila v tieni tvojeho drahusika, no holt, prekonal ma :grinning: moc toho o europaletach neviem :grinning:
9. sep 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj aj chcem druhou mízu bohouškúúúúúú :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenna,ale to bys musela jít 3x a ještě dýmku míru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len co ked dýmku nemam :grinning:
9. sep 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak má on :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fris,jenna nefajci :grinning: :grinning: :grinning:
a oné....tie tvoje nozicky ma vzdy dostanu kua sa rehocem jak diva :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tfuj zvrhlíčky :grinning:
9. sep 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to si ich ešte nevidela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: malé,detské,krátke prstíky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kua a co ja mam s tvojou dymkou miru??? :grinning:
co dělal,jak dělal,ona dělala :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je magicky datum a s jennou sme sa rozhodli ze to poriadne oslavime vecer...kto sa k nam prida??? :grinning:
9. sep 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, neviem, zedevat krat sa pohadat, devat krat udobrit, vypit 9 poharov vina a mat pritom 0,9 promile a ist o deviatej spat :sweat_smile:
9. sep 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je dohoda....ale moze sa aj podvadzat :grinning:
9. sep 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komu sa to podari....toho devat krat pochvalim :grinning:
9. sep 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok