• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pracujúce mamičky. Sú tu také?

14. júna 2012 
no,centik,som zvedava ako sa z tohoto vykrutis teraz :grinning: :grinning:

tak ja idem na to: mam 1 dc. 3 roky a pracujem od buduceho roka :sweat_smile: :grinning:
19. okt 2009 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jak vykrutit kua sak v sobotu som tak tancovala ma vykrutili uz sa nevlazdem krutit este mam svalovku :grinning:
20. okt 2009 o 08:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja a bubba sme kolegyne.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2009 o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v práci? A centik Ty už pracuješ? Alebo tiež až od budúceho roka?
20. okt 2009 o 15:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja tiez az od buduceho roka, my spolu chceme nastupit :grinning:
20. okt 2009 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sonya, centik je stratena biela koza, az nie albinka, ktora je na materskej a teba len namotava.
mimochodom, ja som tiez na materskej a napriek tomu sem obcas pisem...

asi je jasne, na co je to reakcia, co centik? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. okt 2009 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
simasááááá???? :sweat_smile: :sweat_smile:
21. okt 2009 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čóóóóóóóóóó jééééééééééééééééé????????
21. okt 2009 o 16:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ale no, ta de sú tie pracujúce mamičky??? :frowning2:
21. okt 2009 o 17:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zde! :slight_smile:

ja som bola s chlapcom na materskej ako sa patri, cele tri roky....uz bude mat desat rokov, chodi do stvrtej triedy....v robote som bola rok a potom som sla z jednej materskej do druhej, dievcata mam dva roky po sebe...no, a s tou poslednou som bola doma chvilku, ale zasa ja som specificky pripad - magdulka chodila so mnou do prace :o) od babatka, cim bola vacsia, byvalo to narocnejsie, ale zvladli sme to a uz je z nej skolkarka....vsetko sa da, ked sa chce!

ahojfresbeetymasalenovinky :grinning:
21. okt 2009 o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojjennatakémorbidnéže? :sunglasses:
21. okt 2009 o 17:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
coo byyy boloooooo :grinning:
21. okt 2009 o 18:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj,centík,si ma potešila...myslela som,že nie som v poriadku,keď nič necítim...ale ubezpečili ma,že to je po tom horore normálka...a fuj,je to za mnou :wink:
21. okt 2009 o 19:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
urcite nikto nema pravo ta za to odsudzovat, Fris. nikto nevie, co si si musela prezit. a to, ze sa ti ulavilo, je uplne prirodzene po tom vsetkom, nemyslim si, ze je to z tvojej strany nejaka skodoradost.
21. okt 2009 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sdfklghlkejhbklxjh frankovka modraaaaaaaaaaaaaaaa lkjgôlkqjwlkejbvglksjdflqjôklr neskory zber hrvgderzbwkerzvnkzwenkrcwezruz chateau topolcianky wkjevtrhlzaelkbuKETABLST&YSGXCV& :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
21. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
2008 ......hik :grinning:
21. okt 2009 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty si iny labuznik, anciasa
21. okt 2009 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aaaaaaaaaaaaaaa ešte mam jendu za chladnickou to ke dmoja anička zajtra porobi skusky tak v strvtok vecer zasa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: pomooooooooooc :grinning:
21. okt 2009 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prváááááááááááááááá :sunglasses:
21. okt 2009 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bubba..tož na zdraví,krasavico,ať slůží...a co ona pije,ta,jak je s tím...hňápni ji tam jednu láhev :grinning:
21. okt 2009 o 23:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: inac to vcera bolo len pre pobavenie.....sak aha,napisala som prva a to bez preklepu a bez hrubky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jenna7082 to kde pracuješ, že drobec mohol byť s tebou? Môj bude mať 5 mesiacov, keď nastúpim do práce, bude s ním svokra. No čo narobím keď musím splácať hypo a iné blbé pôžičky. Ale ja sa aj priznám, nejak potrebujem ísť do práce, ja by som doma nevydržala celé tri roky. Aj so staršou som bola doma 8 mesiacov, už je z nej škôlkarka a desne premúdrelá :grinning:
22. okt 2009 o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: baby,aj vám to napíšem :grinning: :grinning: :grinning: písala som do témy na beremese,že Co nejvíc vadí na vás vašemu miláčkovi...hahahahahahahahaha...dneska ráno,keď sme čakali na poštu a mali sme ísť nakupovať do mesta,hovorím mu,že iba skočím do vane a vyrazíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: on na to s vážnym ksichtom,že....."celej život se nemůže vyrovnat s tím,že si myju hlavu každý druhý den".... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: skoro som sa pocvrkala,neviem,v čom spočíva ten problém :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je teda zavazny problem,mali by ste navstivit manzelsku poradnu :grinning:
23. okt 2009 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bubba.... co zase stvarate??? :confused: :fearful: :zipper_mouth:
23. okt 2009 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty brdo, to nie je FB, tu sa to vymazat teraz neda co??? :astonished:
23. okt 2009 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dá sa BB- vymazať nás z FB! :grinning: Caute baby tažko pracujúce. :grinning: Mám taký pociť, že si len ja vyvaľujem šunky doma. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2009 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
qween tebe sa to dokonca rymuje :grinning:
24. okt 2009 o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gween, to nie.... to by som prisla o zabavu :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2009 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak za 1.ja nikdy nestvaram... :grinning:
2.aspon si budu lamat hlavy ze co :grinning:
3........................................... :grinning:
24. okt 2009 o 17:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok