• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pracujúce mamičky. Sú tu také?

14. júna 2012 
a ja si spominam, no čo.. :grinning:
13. nov 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: :sweat_smile: a ja ani to :grinning:
13. nov 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no od tej doby,čo mám baktériu,nemám ani chlípne myšlienky :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fris no co uz sa citis lepsie?ako sa ma simona55?
16. nov 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba,ďakujem za opýtanie,furt na hovienko :sunglasses: ...čítala som dobre,že máš dnes berfdej????Ak áno,cmuk cmuk z každej strany :grinning: :grinning: :grinning:
simonka píše málo,už sme ju vyhrešili,tak snáď sa polepší,chýba nám tam tá jej "šťava" :wink:
16. nov 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
P.S...ešte som si k tomu všetkému narazila kostrč..au...no taký nedostojný úraz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chlápek v nóbl restauraci potřebuje na toaletu. Na pánech je
# # >> # > obsazeno. Už to nemůže vydržet a tak nakoukne na dámy. Tam nikdo, tak
# # >> hups
# # >> # > tam. Libuje si, že jsou to krásné toalety a jak tak sedí, vidí tři
# # >> # knoflíky.
# # >> # > Říká si pro sebe, že tohle na Pánech nemají,co to asi muže být? Na
# # >> prvním
# # >> # je
# # >> # > "TV" - "že by televize?" Obrazovku nevidí. "Nevadí, zkusím to."
# # >> Zmáčkne
# # >> # > knoflík a teplá voda mu omyje přirození. "Hmmmm, skvělé, to musíme na
# # >> # pánech
# # >> # > taky prosadit." Na druhém knoflíku je "HV" - "že by horká
# # >> # > voda? "Tak to vyzkouším." Zmáčkne a osuší ho horký vzduch. "Hmmmm, to
# # >> si
# # >> # > taky musíme pořídit," strašně si libuje. Na posledním knoflíku je
# # >> "AOT" -
# # >> # > "co by to mohlo být? Tak to vyzkouším!!!" Zmáčkne knoflík a najednou
# # >> se mu
# # >> # > zatmí před očima vzbudí se až na jednotce intenzivní péče, kde mu
# # >> orosené
# # >> # > čelo utírá sestřička a ptá se ho: "Pane, co jste prosím vás dělal?!"
# # >> "No,
# # >> # > já nevím, byl jsem na dámském záchodě, byly tam tři knoflíky, tak
# # >> jsem
# # >> # > zkoušel." "A Vy jste zmáčkl i ten poslední?" ptá se zděšeně
# # >> sestřička.
# # >> # "No,
# # >> # > asi ano, už si nic nepamatuju, co to bylo zač?!" "Pane, "AOT je
# # >> # > automatický odstraňovač tampónu. Penis máte pod polštářem."
16. nov 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem fris :grinning:
16. nov 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fris este by som rada pocula ako sa ti podarilo narazit si trtac :grinning: :grinning: a teda simasa...ten ftipp....kuaaaaaaa mne je zleeeeee :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milá bubba...vstávala som zo sedačky,obúvala si zdravotné papučky,a kua...vyvrtla sa mi nožička,myslela som si,že dopadnem na sedačku...hovienko...na hranu operadla....modrina ako sviňa,narazené až na kosť...ani kašlať nemožem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..a taká dámička som bývala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no neboj damickou este budes...chichiiii :grinning: ja ked som bola mala sme byvali na trtom poschodi a odtial som chodila odhora az dole vzdy po zadku cele roky ...dnes mam trtac taky vykriveny,ze....to keby ste videli na rtg snimke,tak neuverite :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fris ja som s trtacom raz marodovala, to som spadla na kolieskovych korculach... takze viem asi ako sa citis :grinning: :grinning: moooooja zlatááá :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem vám za vaše ľudské pochopenie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to mám za to,ako som sa pred rokmi smiala našej mladej,ona závodne tančila,tresla zo zdvíhačky na zem,zlomila si kostrč,leteli do nemocnice a tam sa jej lekár pýtal,že ako sa to stalo...ona že"spadla som z partnera"...lekár skoro odpadol,potom mu to vysvetlila..no ale s kostrčou sa nedá nič robiť,tak ju to bolí doteraz.Takže keby ste stretli na ulici dve podobné,čo sa pohybujú zvláštnym sposobom,tak to sme my :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chodim normalne s ohnutym v sebe :grinning:
16. nov 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: táto veta sa dá vysvetliť viacerými sposobmi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ja viem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale normalne bola rec o trtaci :sweat_smile: :sweat_smile: teda slusne povedane kostrci aby sme sa zasa nedostali do nejakych dvojzmyslov :grinning:
17. nov 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. nov 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekto chodi s ohnutym v sebe a niekto to ma pod polštářem
:grinning: :grinning:
17. nov 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ..a niekto to nemá vobec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. nov 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kozy !!! :grinning: :grinning: :grinning: lubim vas!!! aj ked s "trtačom" nic nemam :D :D :D
17. nov 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenna..neboj,keď budeš chcieť,ohneme ti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. nov 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dlho som nebola na konikovi....som vedela ze ked sa ozvem, nepochodim dobre :grinning: nevjem ako som to vedela, ale vedela :grinning: :grinning: asi intuicia chi chiiii, dnes mi moja dcéra "vynadala" do carodejníc, víl, anjelov a tak :grinning: :grinning: neskutocne ju lubim, ona je INAAAAA, len ci ma to nebude raz aj mrzet.....frisbee NEH MŇA !! nebo ťa vymňeňím :grinning: :grinning: :grinning: a moju kostrč zvlášť ! chcem skrátka vytŕčat z davu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. nov 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlata dcera :grinning:
17. nov 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doktore,sedni si,napisa,lehni si....jenna...to dieťa má vlastný názor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto vsetko som vcera urobila fris :grinning: aj to tusim poznat na tom, co som napisala chi chiiii :dizzy_face:
18. nov 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ale iba trosku ,to som spoznala iba ja tak sa neprezradzaj....fuj smrdi mi tu slivka :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to o vás viem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kua to az tak daleko smrdi? alebo co veis? :grinning: :grinning: sak dne soslavujeme narodenie mojej neterky!!! :grinning:
18. nov 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tož na zdraví :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: však to jenna vyzvonila,ako si užívate pri skypovaní :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tož iba raz do tyzdna (a dnes je specialny sviatok :grinning: )
18. nov 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok