• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pracujúce mamičky. Sú tu také?

14. júna 2012 
tož aj ja si užívam...sedím s trtáčom a dostala som čaj s vínom na kašeľ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odkedy slivka smrdí? mne vonia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. nov 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fris ale ten trtáč a kašel nesúvisia ze? :sweat_smile: ja neviem, ja nebyvam chora :grinning: :grinning: :grinning: a toto mi vysvetli....to mas akoze v jednej šáločke čaj a v druhej vino? alebo dokopy? to je už čo za medecína :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja poznám len čaj s pálenkou :grinning:
19. nov 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a de stešecia? tu to už vôbec nežije :grinning: a ja už idem het :grinning: ale vazne :grinning:

:grinning:
19. nov 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja nemožem byt sám družina :grinning:
19. nov 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak som si zaftipkovala a mozem ist spat :grinning:

dobrúúúúúúúúúúúúúúúú :dizzy_face:
19. nov 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudiatko moje jenna opustenáááááááááááááá :sunglasses: :grinning: ...ja som včera išla spať so sliepkami,no keby som to tušila,že tu budeš ako Robinson,veru by som vyliezla......a ten čajík pijem s vínom dohromady,škorica,med,zázvor...ja tú svińuchu musím poraziť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čo, ved som si pokecala aj sama :grinning:
20. nov 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takto kazit vino.. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. nov 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludia toto je jennin navrat :grinning: 2 dni po sebe a je tuuuuuuuuu :grinning:
20. nov 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
centik...no to mi chlap schálne kúpil talianske stolné,aby som nemala depku,že kazím nejakú kvalitu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no hurá,aj váš návrat to je,takú dobrú tému opustiť :grinning:
20. nov 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fris kazda tema ktoru navtevujes ty a tvoja najlepsia kamoska chichotalka a tvoj najlepsi kamos humor je skvelááááá :grinning:
20. nov 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
talianske stolne?.... takto kazit caj........
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. nov 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba...sa červenám...lichotníčka.....alebo je to z chlastu?neviem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ale zase už som bola aj v témach,kde som sa hádala a bola som hnusná,si nemyslite :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...
...a co ona pije,ta...centík..... :grinning: :grinning: :grinning:...tož toho čaju tam bolo málo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ženy,ja už sa psychicky pripravujem na let do Londýna,nechodím ani na kolotoče,mne je vždy zle...no a predvčerom miladá zahlásila,že nemám byť vyvalená,ale že v Brne je dramatický štart aj pristánie,nejako sa to tam strmo točí nad mestom a prudko to stúpa,a že to je rozklepané menšie lietadlo..kua....11.teho decembra bude nebo nad Brnom pogrckané :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ti bude z toho blbě že ani tušku nebudeš mat :grinning:

a tak, nad brnom moze byt :grinning: neboooj, frisbee, to dáš. akoze ja sa na kolotoce nemozem ani kukat, nieto do nich ešte nasadnut (autíčka nerátam) ale lietadlom by som chcela raz letiet. sak raz budem. ked budem velká :dizzy_face: behnem hadam kuknut karneval do Ria abo tak :grinning:
20. nov 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no keď som letela poprvý raz,dala som si na letisku panáka bieleho rumu,hahahahaha,než som prišla k lietadlu,bola som 6x na záchode,z rumu nezostalo nič,a keď sme začali klesať z 10.tich km,tak som predýchavala zhlboka ako keď rodia v amerických seriáloch :sunglasses:...to bude potupa :grinning:
jenna,ja tiež iba na autíčka :grinning: :grinning: :grinning:...neboj sa,až budeš veľká,stretneme sa v Riu...oléééééééééé :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brazília tras sa :grinning: :grinning:

olééééééééééééééééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

(len reku, ako sa tam spozname.....ahaaaa, ty budes tá dáma tancujúca na stole tej najútulnejšej krčmičky hej :grinning: )
20. nov 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si tiež musíš zapamätať tie najtemnejšie stránky mojej povahy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neblázni, to je jedna z najrozkošnejších stránok tvojej povahy :grinning: skoda ze jedenasteho letis do londyna, pozvala by som ta dvanasteho na moju megaoslavu mojej dvaciatky :grinning: bubba nechce prist, ze je vraj nespoločenská :sweat_smile:
20. nov 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neboj,srdiečko,dvanásteho sa napojím na końa a virtuálne ti potrepem ručičkou z Londýna...ešte by som mohla hulákať z terasy,že jenna má narodeniny,devucha mladá,ale to by ma nejaký Dempsey prišiel zatknúť...no ale zase keby to bol Dempsey,tak by som sa dala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fris ja som letela londyn brno a bolo to v pohode povedz dcere nech ti nebulika kohovadiny,uplne ze v pohode to zvladnes neboooooooj :sunglasses: :sunglasses:
jenna ja nemozem na tvoju megaoslavu prist secci turanci by boli zomna vyvaleny bo ja cista turanka :grinning:
friss ja si otebe pamatam len svokru a tancovanie na stole :grinning: :grinning: :grinning: a "smrdia mi nožky"s tou frazou na perach aj umrieš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ty ale sak prave preto by si mala dojst :grinning: ale sak ja nenutim, sak vies....a frisbee, dvanasteho je len oslava (az dozijem), inkriminovaný den je az patnasteho, ale kludne mozes hulakat aj dvanasteho :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac aj ja som bola za onoho času do Dempseyho :grinning:
20. nov 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja vás kašlem! Čo som nejaký komisár Rex, aby som vás stále naháňala po témach? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. nov 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :slight_smile: ..bubba..no neviem,neviem,pokaždé,keď ju čakám na letisku,skoro nestačia zabrzdiť,už sa im tam stalo,že lietadlo skončilo na poli :grinning: a keď nakupujem v Makre,tak sa mi to lietadlo točí nad hlavou...budem grckať :grinning: ....to vieš,že s tou frázou skončím aj na smrteĺnej posteli,ovšem mám nový poznatok,v zime mi tak nesmrdia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jenna,tak dobre,15.teho jódlujem z terasy....hau du ju dúúúúúúúúúúúúúúú :grinning:
zdravím Rexa :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte snad dnes nepracujete ? :grinning:
21. nov 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked som minule videla v telke Lindu Vespremiovu ci jak sa to pise som sa skoro pocurala..ííiijááááá :grinning:
viem ze od veci len som si nanu spomenula ked tu pisete o Dempseyovi :sweat_smile:

dnes som veru nepracovala, kedze neotocim hlavu do lavej strany :grinning:
21. nov 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok