Pracujúce mamičky. Sú tu také?

kalupinka
23. aug 2006

ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉

frisbee
18. nov 2009

tož aj ja si užívam...sedím s trtáčom a dostala som čaj s vínom na kašeľ 😀 😀 😀 😀

jenna7082
19. nov 2009

odkedy slivka smrdí? mne vonia 😝 😀

jenna7082
19. nov 2009

fris ale ten trtáč a kašel nesúvisia ze? 😅 ja neviem, ja nebyvam chora 😀 😀 😀 a toto mi vysvetli....to mas akoze v jednej šáločke čaj a v druhej vino? alebo dokopy? to je už čo za medecína 😀 😀

jenna7082
19. nov 2009

ja poznám len čaj s pálenkou 😀

jenna7082
19. nov 2009

a de stešecia? tu to už vôbec nežije 😀 a ja už idem het 😀 ale vazne 😀







😀

jenna7082
19. nov 2009

ved ja nemožem byt sám družina 😀

jenna7082
19. nov 2009

no tak som si zaftipkovala a mozem ist spat 😀

dobrúúúúúúúúúúúúúúúú 😵

frisbee
20. nov 2009

chudiatko moje jenna opustenáááááááááááááá 😎 😀 ...ja som včera išla spať so sliepkami,no keby som to tušila,že tu budeš ako Robinson,veru by som vyliezla......a ten čajík pijem s vínom dohromady,škorica,med,zázvor...ja tú svińuchu musím poraziť 😀 😀 😀 😀

jenna7082
20. nov 2009

no čo, ved som si pokecala aj sama 😀

centik
20. nov 2009

takto kazit vino.. 😅 😅 😅

bubba
20. nov 2009

ludia toto je jennin navrat 😀 2 dni po sebe a je tuuuuuuuuu 😀

frisbee
20. nov 2009

centik...no to mi chlap schálne kúpil talianske stolné,aby som nemala depku,že kazím nejakú kvalitu 😀 😀 😀 😀
no hurá,aj váš návrat to je,takú dobrú tému opustiť 😀

bubba
20. nov 2009

fris kazda tema ktoru navtevujes ty a tvoja najlepsia kamoska chichotalka a tvoj najlepsi kamos humor je skvelááááá 😀

centik
20. nov 2009

talianske stolne?.... takto kazit caj........
😀 😀 😀 😀

bubba
20. nov 2009

koza 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jenna7082
20. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
20. nov 2009

bubba...sa červenám...lichotníčka.....alebo je to z chlastu?neviem 😀 😀 😀 😀 😀 ..ale zase už som bola aj v témach,kde som sa hádala a bola som hnusná,si nemyslite 😀 😀 😀 😀 ...
...a co ona pije,ta...centík..... 😀 😀 😀...tož toho čaju tam bolo málo 😀 😀 😀 😀 😀
ženy,ja už sa psychicky pripravujem na let do Londýna,nechodím ani na kolotoče,mne je vždy zle...no a predvčerom miladá zahlásila,že nemám byť vyvalená,ale že v Brne je dramatický štart aj pristánie,nejako sa to tam strmo točí nad mestom a prudko to stúpa,a že to je rozklepané menšie lietadlo..kua....11.teho decembra bude nebo nad Brnom pogrckané 😀 😀 😀 😀

jenna7082
20. nov 2009

ti bude z toho blbě že ani tušku nebudeš mat 😀

a tak, nad brnom moze byt 😀 neboooj, frisbee, to dáš. akoze ja sa na kolotoce nemozem ani kukat, nieto do nich ešte nasadnut (autíčka nerátam) ale lietadlom by som chcela raz letiet. sak raz budem. ked budem velká 😵 behnem hadam kuknut karneval do Ria abo tak 😀

frisbee
20. nov 2009

no keď som letela poprvý raz,dala som si na letisku panáka bieleho rumu,hahahahaha,než som prišla k lietadlu,bola som 6x na záchode,z rumu nezostalo nič,a keď sme začali klesať z 10.tich km,tak som predýchavala zhlboka ako keď rodia v amerických seriáloch 😎...to bude potupa 😀
jenna,ja tiež iba na autíčka 😀 😀 😀...neboj sa,až budeš veľká,stretneme sa v Riu...oléééééééééé 😀 😀 😀

jenna7082
20. nov 2009

brazília tras sa 😀 😀

olééééééééééééééééééééééééé 😀 😀 😀 😀 😀

(len reku, ako sa tam spozname.....ahaaaa, ty budes tá dáma tancujúca na stole tej najútulnejšej krčmičky hej 😀 )

frisbee
20. nov 2009

ty si tiež musíš zapamätať tie najtemnejšie stránky mojej povahy 😀 😀 😀 😀

jenna7082
20. nov 2009

neblázni, to je jedna z najrozkošnejších stránok tvojej povahy 😀 skoda ze jedenasteho letis do londyna, pozvala by som ta dvanasteho na moju megaoslavu mojej dvaciatky 😀 bubba nechce prist, ze je vraj nespoločenská 😅

frisbee
20. nov 2009

😀 😀 😀 😀 neboj,srdiečko,dvanásteho sa napojím na końa a virtuálne ti potrepem ručičkou z Londýna...ešte by som mohla hulákať z terasy,že jenna má narodeniny,devucha mladá,ale to by ma nejaký Dempsey prišiel zatknúť...no ale zase keby to bol Dempsey,tak by som sa dala 😀 😀 😀 😀

bubba
20. nov 2009

fris ja som letela londyn brno a bolo to v pohode povedz dcere nech ti nebulika kohovadiny,uplne ze v pohode to zvladnes neboooooooj 😎 😎
jenna ja nemozem na tvoju megaoslavu prist secci turanci by boli zomna vyvaleny bo ja cista turanka 😀
friss ja si otebe pamatam len svokru a tancovanie na stole 😀 😀 😀 a "smrdia mi nožky"s tou frazou na perach aj umrieš 😀 😀 😀 😀

jenna7082
20. nov 2009

bubba 😀 😀 😀 😀

ty ale sak prave preto by si mala dojst 😀 ale sak ja nenutim, sak vies....a frisbee, dvanasteho je len oslava (az dozijem), inkriminovaný den je az patnasteho, ale kludne mozes hulakat aj dvanasteho 😀 😀 😀

jenna7082
20. nov 2009

inac aj ja som bola za onoho času do Dempseyho 😀

gween
20. nov 2009

A ja vás kašlem! Čo som nejaký komisár Rex, aby som vás stále naháňala po témach? 😝

frisbee
21. nov 2009

čaute 🙂 ..bubba..no neviem,neviem,pokaždé,keď ju čakám na letisku,skoro nestačia zabrzdiť,už sa im tam stalo,že lietadlo skončilo na poli 😀 a keď nakupujem v Makre,tak sa mi to lietadlo točí nad hlavou...budem grckať 😀 ....to vieš,že s tou frázou skončím aj na smrteĺnej posteli,ovšem mám nový poznatok,v zime mi tak nesmrdia 😀 😀 😀 😀
jenna,tak dobre,15.teho jódlujem z terasy....hau du ju dúúúúúúúúúúúúúúú 😀
zdravím Rexa 😀 😀 😀

sweetberry
21. nov 2009

ahojte snad dnes nepracujete ? 😀

centik
21. nov 2009

ja ked som minule videla v telke Lindu Vespremiovu ci jak sa to pise som sa skoro pocurala..ííiijááááá 😀
viem ze od veci len som si nanu spomenula ked tu pisete o Dempseyovi 😅

dnes som veru nepracovala, kedze neotocim hlavu do lavej strany 😀