• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pracujúce mamičky. Sú tu také?

14. júna 2012 
autor
a ako to vnimas ak by si teda naozaj cakala babatko?myslis ze to bude dobre?ze tvoj partner ti bude vyhovovat ze to bude fajn???

zasluzs si urcite vela pekneho a dufam ze to aj tak bude....!!!!!
23. aug 2006 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidím čo bude
23. aug 2006 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvažuješ už aj o druhej možnosti? Predsa len, sama s dvoma detmi? dúfam, že si sa neurazila, neviem ako to ty citiš, ja to neodsudzujem... :pensive: Alebo si trúfaš?? Či ešte s tebou kývu hormóny? :wink:
23. aug 2006 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adkaaaa....vsak si sa na mna nenahnevala :frowning2: :frowning2: :frowning2: Prajem ti aby sa to vsetko na dobré obrátilo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. aug 2006 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
o druhej moznosti???to je blba moznost aspon pre mna
nedokazala by som to :unamused:
to uz vobec nie,hm

posielam ti pozitivnu energiuuuuuu :sunglasses:

ale aj tak to si si nie este ista ci to tak je nie?ci ano?

inak odkial si ukana? :slight_smile:
23. aug 2006 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som z Martina
23. aug 2006 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
utekam domkov z robotky uz drzkam ti palceky ukana a zajtra som tu tak mozme popisat

pekny dnik este prajem
caute
ps:idem za maminkou navarit jej pustili ju z nemocnice je po opercii
takze tato dnes varuje sprchuje uspava zajtra cese oblieka no to bude galiba :grinning: :grinning:
23. aug 2006 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež som sa zrána nevedela vymotať, kým som to našla... :confounded: Ako bolo u maminy, kalupinka? Čo si dobré varila?
24. aug 2006 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ukana nenahnevala som sa len som išla domov, a o druhej možnosti neuvažujem . Po mojej dcére som mala ešte jedno dieťa to zomrelo takže som z toho dosť psych. tak, že aj po tolkých rokoch pri malom miminu plačem alebo pri nejakom filme a aj pri spomienke naň a myslím naň každý deň.
Takže mám strach ako zvládnem psych. tehotenstvo ultrazvuk a potom to malé. Stále mi ho bude pripomínať.
A či to zvládnem zvládla som toho už dosť a teraz budem mať aspoň strechu nad hlavou.
24. aug 2006 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adi, prepáč, to som nevedela, no dosť si si toho užila doteraz...Ale máš určite super dcéru a aj z druhého mimča bude super chlapisko...Tak nech už sa vám prihodia len dobré veci.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A ako to zvlládneš? No možno ti pomože aj to, ked si s nami tu niekedy pokecáš a dostaneš tie problémy zo seba von...pekný deň
24. aug 2006 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukana, prečo si myslíš že ak som že budem mať chlapca, ja by som radšej dievčatko?
24. aug 2006 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aby si mala párik, nie??? aj moj muž robil dievčatko, tak sa snažil, až mu dorobil piňdika a teraz sme radi, že ho mame...Aby si vedela, čo to je mať aj syna, nie... :wink: Ale ved to je jedno, aj trojčatá keby si mala, hlavne nech sú zdravé... :grinning:
24. aug 2006 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daj pokoj s trojčatami, my sme si povedali s dcérou že to bude sestrička a ten môj chce chlapca a stále chce chlapca
ale nech sa narodí len jedno dve by som naozaj nezvládla a rada by som si vychutnala tentokrát tehotenstvo aj materskú nie tak ako minule
24. aug 2006 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ukana a ada .....no cauteeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: som rada ze vas tu vidiiim

ukana....maminka sa citi fajn natoz ze je po operacii...ma to velmi tesi...som jej obrovsky puget kvetov doniesla
varila som kur.prsicka s ryzou a zel.polievocku...snad si dnes mamina pomaskrti :wink: ona je taky moj vrtavy kritik vies? :grinning:

ada ani ja by som neuvazovala o druhej moznosti ked uz vo mne cloviecik rastie uz som s nim spata :slight_smile:
aj ked to musi byt tazke ked clovek si nie je isty zazemim a taaak ale aj tak by som to nespravila

prajem ti vela stasticka a nech je tvoje babatko zdravucke v poriadku a aj tehotenske obdobie nech mas krasne vsetko anj naj naj a vela siiiiiil :wink:

ake je inak tvoje prave meno? :grinning:
24. aug 2006 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja hy som chcela druhe chlapca aby bol parik :grinning:
ale dolezite je aby boli deturence zdrave mozno do tretice :grinning: :grinning: si tiez vravim ak by to pri druhom "nevyslo" :grinning: :grinning:
joooj keby ma teraz muz pocul :slight_smile:
24. aug 2006 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda dievčatko.. My ženy musíme držať predsa spolu...A Kalupinka ty kde si dnes? Si sa vyparila? Práca počká...
24. aug 2006 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina a ďakujem pekne vravím si že to nie je zrovna najvhodnejšie obdobie lebo ešte len spolu chodíme a občas to riadne zaškrípe teda z mojej strany a nemáme byt a netuším ako to vyriešima ešte že ja mám ten môj maličký bytík - teda až za pol roka bude právoplatne môj.
A tak si teraz už vravím ak bude bude a ak nie má to byť tak. Užila som si fakt dosť zlého a aj môj drahý prišiel do môjho života priam ako z neba . Dva dni pred tým než som ho spoznala som bola smutná a povedala som si že to ma fakt nikdo nemôže mať rád a práve som otvárala dvere na chladničke za pár sekúnd potom sa rozbilo to tvrdé sklo v spodnej časti s takým rachotom.
Tak si myslím,že keby to mimi nemalo prísť môžeme sa milovať naplno aj každý deň celý rok a nepríde a my sme to skúsili len raz a asi to je.
24. aug 2006 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kalupinka sorry som ešte nejaká zaspatá, malý šiel spať o 23.00, lebo poobede 3 hodiny spal a ocko ho nechal spať do piatej :angry:
24. aug 2006 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
JA SOM V PRACI NUZ :confounded:

adka dufam ze budes stastna :slight_smile:
24. aug 2006 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, tak ja, ze sem nakuknem a hen- Kalupinka( dnes sme kecali na babetku :wink: ) Chcem nazbierat uzitocne info tejto teme. A vy tu vediete fakt vaznu debatu. Ada, drzim palce aby to dopadlo ako si zelas.
Kal, a nie je chyba v skolke? To, ze sa tam malej nepaci- nema tam nejake problemy apod...
24. aug 2006 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka,čauko, ty máš najstaršie dietky, tak by si nám mohla poradit niečo k tejto téme...Aj ked ja mam naštudované všetky možné veci, ešte tak zlúčiť teoriu s praxou...
24. aug 2006 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukana, ja keď som mala a čakala dcéru neboli také kurzy ako sú dnes. pomohla mi vtedy kniha, moja detská lekárka a intuícia a všetko to nejako išlo.
24. aug 2006 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
verulka no caaaaaaau :wink:
nemyslim ze je chyba v skolke ucitelky lubi vedia ako na nu
ona len skusa no a prirodzene chec byt s maminkou :confounded: aj ja s nou :frowning2:
ale co uz ked sa inak neda
ona je v sukromi s nami atlky suverenika pred tymi detickami .....vsetky su uz taky stari znami kamarati a ona sa sama od seba neprida a hned sa necha cim si odradit nie je taka priebojna a sebavedoma ci neviem ako
24. aug 2006 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj, no ku skolkam, mozem akurat pomoct mojimi skusenostami (iked to asi nie je univerz. vyuzitelne) a zacinam pracovat v podstate 1. krat, takze mam pred sebou tazke obdobie :stuck_out_tongue_closed_eyes: netusim ako si vsetci zvykneme, ze maminka chodi do roboty a nema na vsetko cas :confused:
24. aug 2006 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
VERULAKA take obdobie zazivam prave
24. aug 2006 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja...malý aj ocinko si musia zvykať,že nie som stále k dispozícii a že ten riad sa 3 roky neumýval sám, ani sa samo nenavarilo :wink:
24. aug 2006 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tatinko musi kupat a dat papco dake a taaak lebo maminka domov az o 20tej z prace chodi
chcel aby som sa zamestnala a vzala tuto pracu a tak dochadzam jak debo kazdy den z ba do modry zabavne fakt ale co uz
24. aug 2006 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešteže sú víkendy, niekedy mám pocit, že nič nestíham, ale teraz ma moji chlapi prídu pozrieť do práce, tak sa na nich teším... :slight_smile: Asi pojdeme po ceste domov ešte na zmzlinku, pekný večer si spravíme...lúčim sa s vami, zasa zajtra..pa-pá
24. aug 2006 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jooj, baby ale ja som to vsetko viedla cca 7 rokov :grinning: esteze u nas veela robi tatino... a ja nebudem mat ani cely vikend, nakolko sobotu mam skolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze uff. No zvladneme to, zvladli sme aj horsie, ale uz by som chcela mat za tym. A ako vidim, vy to zvladate, takze klud na mna ide.
papa
24. aug 2006 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
taaak sa tesim ze je piatok :grinning: vikend klope na dvere :grinning:
tak ale ty to mas take pestre ze ja neviem ako by som to zvladala musis byt teda sikula riadna :wink:
25. aug 2006 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok