• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pracujúce mamičky. Sú tu také?

14. júna 2012 
a ja tiez.
prva - cha chaaaaaaaa
3. júl 2009 o 16:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a inac, nejdu nam dve stolicky, ale rovno styri :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
3. júl 2009 o 16:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a inac uz nist.

a de ste secia?
3. júl 2009 o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chichiiiiiiiiii jenna je slavnaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 16:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ianc simasa to je mi luto ale tie zuby dako musime prezit :sweat_smile:
3. júl 2009 o 16:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a inac som vas prisla poprosit aby ste dnes somnou o 20-45 drzali hromadnu motlitbu za bleska ktory ide na markize frajirek jeden :grinning: :grinning: :grinning:
bubba v štátnej službe :wink:
kurnik malý mi chytil nádchu.. a to je len 3. den v OZ. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: no idem urýchlene niečo s ním robiť :wink: aby v pondelok nemal abstak vo svojej prácicke.. dnes mal krízu.. s takým revom išiel.. som normálne zdupkala :grinning:
no som za matku :slight_smile:
3. júl 2009 o 18:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to aj magde tak isli zuby - do roka pomaly nic a potom secky hrrrr - ale inac som to nikdy nevedela , len ze som zbadala novy zub....asi preto, ze ona revala furt pre secko, aj pre nic :grinning:

to akoze rano siel s revom tam, ci poobede odtial :grinning: moja magdusa tiez revavala rano, ale len kym som nezaliezla, potom uz bola macherka. neviem, co tym na mna akoze skusala...koza :grinning:
3. júl 2009 o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inac kolegyna bola zlata, ta ma v tej telke objavila - na celu firmu ze - jennaáááááááááááá , ty si v telkéééééééééééééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: az som sa lakla, ze na co mi kua prisli :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 18:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jenna aj ráno aj poobede.. ráno vstal veľmi skoro, a ked som ho nakladala do auta, tak reval.. a potom v OZ, ked som ho prezliekla, nafasoval plyšáčika - svojho, tak ma držal za nohu a reval.. potom ho zobrala p. učiteľka a ja som zdupkala :grinning:
no a potom znovu ked som po neho prišla, lebo chodili po deti aj iné mamičky a on stále čakal na mna a kedže som nechodila, tak znovu plakal. len s tým rozdielom, že rozplakal ešte jedno dievčatko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2009 o 18:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, je este predsa len malinky....ja som v jaslickach revavala tiez :grinning: v skolke uz nie, tam som len odmietala rano zdravit :grinning:
3. júl 2009 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a to odkial vieš, skrytá kamera :grinning:
3. júl 2009 o 18:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maminka mi vravela :grinning:

http://www.aktuality.sk/clanok/139915/cr-patnastrocne-dievca-zasiahol-blesk

teda blesk, viéééš čo....som mala o tebe lepsiu mienku :grinning:
3. júl 2009 o 18:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no už nebola pod zákonom, takže blesk v pohode :slight_smile:
v OZ mi povedali, že je to bežné, 3.den kríza, ešte u nás aj v pondelok - len nech neochorieme.. a potom sa to bude zlepšovať :wink:
3. júl 2009 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
urcite ano, len si potrebuje zvyknut, ze vzdy pre neho prides, ze je to len docasne...magdusi to tusim tyden trvalo, co sme rano chodili s revom. potom jako keby uťal - a uz bola najvacsia hviezda v kolektíve :grinning:
3. júl 2009 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ma obímal.. a potom si akokeby vydýchol..
nie naveky, ale od úľavy :slight_smile:
3. júl 2009 o 18:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ked adamovi to trvalo tusim ovela dlhsie, ale tak kazde deculo je ine...paulinka napr neplakavala vobec
3. júl 2009 o 18:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to hej... amožno to mala na svedomí ta začinajúca nadcha.. predsa hrdlo pobolieva, nálada pod psa.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2009 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem dat magdusku do vane
3. júl 2009 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prišli chlapi, tá menšia časť s plačom, idem ho umyť a dať spať :wink:
3. júl 2009 o 18:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
D.V! :grinning: :grinning: :grinning: Tentokrátstemikamzduchli? :grinning: Ja som si sadla k PC, akože idem čítať román ,a vy takto. :angry: Bubba sa venuje mangelovi ale vy ostatné kozy.....Mééééééééééééééé!!!!! To vás akože volám! :grinning:
3. júl 2009 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ty sa co nevenujes mangelovi :grinning: ja som si prave isla odsadnut - hodit sa do vane a potom dokukat rozkukany film konecne :dizzy_face:
3. júl 2009 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a co mas rozkukane?
sia gween ci vlastne meeeeeeeeee
3. júl 2009 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no baby, ja som si dnes objednala stroj na cvicenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
asi mi zasibalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fakt budem cvicit? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2009 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chu chuu, ja mam tusim uz od januara AB rocket, este som na nom necvicila :grinning: :grinning: :grinning: veru fcul som ale uz fakt nadrozmerna, musim cosi so sebou robit....

mam rozkukanu Samsaru - je to film o budhistoch :sweat_smile:
3. júl 2009 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej, aj ja som si ho objednala. je nan akcia za 1200 aj s postovnym. a ja brusaky normalne cvicit nemozem, lebo sa hovadsky boli chrbtica.
ked cvicit nebudem, stary ma zabije :rolling_eyes:
nemohli by ste mi z toho creva radsej odrezat? bolo by to lahsie
3. júl 2009 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Foto na FB - chata 28 - 30.8. 2009 :grinning:
3. júl 2009 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
simasa aj mne aj mnééééééé :rolling_eyes:

teraz som ho pozicala kolegyni, lebo tiez rozmyslala ze si ho kupi a kedze na nom necvicim, som jej ho pozicala, nech si vyskusa .... a chvalila. ja som sa zatal len neodhodlala...leniva som jak voš..

idem sa kifi kuknut jupiiii
3. júl 2009 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no....nejdem...aj mi jako das pristup? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2009 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok