• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pracujúce mamičky. Sú tu také?

14. júna 2012 
No, u nás sa to točí celý deň hore dole. Hromy bijú, zmráka sa, ale ešte nepršalo.
Aspoň som sa stihol okúpať v bazéne. Voda 21,6°C, ale dalo sa na chvíľu :wink: :grinning: :grinning:
5. júl 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,
stvura,tak to čo píšeš už riešime i my.. no čo sa týka malého, tak po troch dnoch v jasličkách ochorel, teraz má 39 horúčky, dala som mu Paralen čípok a už spinká.. som ho osprchovala vlažnou vodou a čakám dve hodiny čo sa bude diať :frowning2:
no zatiaľ sme si to rozdelili s mužíčkom tak, že on už robí dlhšie, tak má zajtra a v utorok dovču - nech neminieme všetky OCR-ky.. a potom sa uvidí.. ale plánujeme v stredu zapojiť do akcie svokru a potom mi moja maminka vravela že si vezme dovolenku a bude s malým.. tak len dúfam, že sa z toho skoro dostane.. ak zajtra neklesne teplota, tak s ním pôjde mužíček k dr. po ATB :frowning2: :confounded:
pracovný čas mám super.. len čo ked hned ako nastúpiš tak ti malé ochorie :stuck_out_tongue_closed_eyes: neprajem, ale u nás krutá realita :frowning2:
5. júl 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mäsiar, vinár a gynekológ rozprávajú ako prišli k autám: Mäsiar: - Sem svina, tam svina, na dvore je Audina. Vinár: - Sem bečka, tam bečka a bola tu embéčka. Gynekológ: A ja mám Moskviča...
5. júl 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"Že sa nehanbíš," vyčíta žena mužovi, "prísť domov až o piatej hodine ráno! Celú noc som kvôli tebe nezatvorila oči!"- "A ty si myslíš, že ja som snáď v tej krčme spal?"
5. júl 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Muž prichádza domov s pochmúrnou náladou. Vidiac to všetko jeho žena, snaží sa mu zlepšiť náladu.-" Drahý, som tehotná!" - "Bože, ty tiež?!"
5. júl 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. júl 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viete prečo je ťažké nájsť krásneho, milého a dobrého muža? Pretože taký už má zvyčajne priateľa.
5. júl 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pretoze taky je zenaty somnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. júl 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale totóóóóóo :grinning:
5. júl 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj tvoja odpoveď je určite správna Bubba :slight_smile:
5. júl 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
psychicky nevyrovnaný človek....
5. júl 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to čo ako? Niekto si stiahol foto jej dieťaťa a vydáva ich za svoje? :angry:
5. júl 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna to je niekto velmi nedoveryhodny co chce posobit co najviac doveryhodne aby mohol ziskat co najviac informacii o ludoch ktorych pozna....a mozno by chcel aj z inej strany :sweat_smile:
5. júl 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Otrasné!Som normálne šokovaná! presne ako jenna píše, to môže byť len psychicky nevyrovnaná p..a. :unamused:
5. júl 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba a kto to bol - aky nick? uz je to vymazane totiz...
5. júl 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kááášli na to, nejaka nepodstatná teta - sak ked bude chciet ukradnut foto tvojho decka, tak si vymysli bars aj inší nick :grinning:
5. júl 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by som jej tak virtualne rozbila tlamu :angry:
5. júl 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj by ju to len virtualne bolelo :grinning:
5. júl 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim sa vam pochvalit. objednali sme sa na fotenie do ba. buducu nedelu. lenze mala ma tu vyrazku a vobec jej to nemizne :frowning2: sak hadam to volajako zaretusuju, ze? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. júl 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kua, napiste, ze ano!
5. júl 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi sak som tu len ja - nemusis mi vykat :grinning: do buducej nedele to sabinke zmizne...aj ked si neviem predstavit u dietatka velku vyrazku...teda ak je ozaj velka - nezastavis sa u dr? no a keby nie, urcite jej to profi fotograf vyretusuje...a ked nie, tak mi tie fotky das a spravim ti to ja :grinning:
5. júl 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuu jenna, doholle :dizzy_face:

nevykam ti, nech vylezu aj smiraci!

pytala som aj v lekarni nieco na to, tak mi cosi dala, akusi masticku, ale povedala, ze ci sa to nebude aj tak musiet narezat a vycistit :frowning2: tak este par dni pockam a ked to nezaberie, pojdeme. ved som z toho tiez mimo - ze co sa jej to aka hnusoba vyhodila :confounded:
5. júl 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
narezat???? auuu - to fakt musi byt velke....chod radsej k dr ... a to ma len jednu ci ako ekzem abo co?
5. júl 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
narezat? to sa mi nezda... ale urcite sa to bude dat vyretusovat,
a naco idete do blavy, sak pekne fotky by som vam spravila aj ja, ved vid album :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2009 o 00:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No kocky, dakujem za radu, bohuzial vsetko bude na mne co sa maleho tyka, lebo manzel je vacinu tyzdna prec a vikend cely kompletne. Mamu nemam, moj otec pracuje a byva daleko, segra-maleho krstna je v Prahe a svokrovci tiez pracuju, no k tym ho nemozem dat, lebo "to by vyzeralo" a okrem toho byvaju v druhej dedine a to by som si ho tam musela sama zavazat, lebo oni k nam do mesta nohy vtiahnu tak 4x do roka, hoci svokra sem pravidelne chodti nakupovat, no nikdy sa nezastavi vnucika pozriet.
Do roboty musim-nemusim, ale skor ano, lebo robim v sektore kde je stale nieco nove a vela by som zmeskala a zabudla {robim logistiku, scasti nakup, scasti vedenie ludi, tlmocenie, takze bohuzial len malo z toho mozem robit z domu}
6. júl 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no centik, kukla som trochen - pekne mas fotecky, fakt. lenze ty by si bola moc draha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
6. júl 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no stvura, to moc ruzovo nevidim, iba ze by ti zamestnavatel naozaj velmi vychadzal vustrety ... neviem neviem no....
6. júl 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simasa no zbohooooooooooooooom odfot to co to je....
a inac ahojte :grinning: dobre pekne slnecne rano vam praje bubba z bubbova :dizzy_face:
6. júl 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fijúú fit, ty si aká slnečná dnes :sweat_smile: to ja som este furt naondená kua kua, uz som scela aj umret, ktosi mi to vyhovoril, ze pohreby v takom horku su neprijemné chi
6. júl 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok