• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pracujúce mamičky. Sú tu také?

14. júna 2012 
bb (byborna skratka jenna) sak ty si ukazkova matka :grinning: este ze tvoj ditko ma 5 rokov takze uz tolko pozornosti nevyzaduje :grinning: mas cas si pozehlit zeeeeeeeeeeeee :grinning: ja na to cas nemam.lebo ked chcem zehlt pocas toho ked je hore ma z toho strasnu zabavu,furt mi beha popod dosku a tak...a vecer ked o 10 zaspi (a to nespava naobed..proste to nepotrebuje)tak ja mam po celom dni konikovania a nicnerobenia ist este aj zelhit?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: no este to tak, pokazit si den :grinning:
12. júl 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. júl 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je pravda, ze moje ditko uz nevyzaduje tolko pozornosti, ale zato hada sa so mnou ako 16 teenager... a to je prave tak mentalne vycerpavajuce, ako behanie popod zehliacu dosku za 2rocnym :grinning: . Taky napad /dufam, ze to necitaju pracovnicky socialneho uradu/ co tak priviazat dorbca na 40cm povrazok k stolu, aby sa k tej zahliacej doske nedostal? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: /tak, este stale myslis, ze som ukazkova matka, bo tie by take nieco urcite nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning: /
12. júl 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bb samozrejme ze si to myslim ale ked sem budes zanami chodit este tyzden a tvoje skore sa vyslape na vyse 1000 prispevkov tak potom uz porozmyslam.....vies si predstavit co ta caka za taky mesiac????zachvilu ma dobehnes..chichi :grinning:
12. júl 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba!!!! no veru!!!! ved uz mam 500 prispevkov!!!! taka hanba!!!! :astonished: :astonished: :astonished: a ty mas kolko???? .... aaahhhaaa...ty mas tolko.... ok.... tak moje az taka hanba nie je... :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: ... hlasim, ze pred chvilou som prave vdaka tajto diskusii oslavila svoje 500ste prispevkovanie.... kongratulacne karty poslite na ip, flase na domacu adresu... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. júl 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bb a nestacila by ti smska????kúúúrnik to je kolko roboty ist do papierka,kupit kartu,potom domov napisat daku peknu basnicku k okruhlim 500-tinám,potom kupit znamku,poslat...a s tym chlastom zabudni..tu sa zasadne nepije!!!

blesk tak to sa teda veeeeelmi myslis som sa tu stretla s inymi favoritkami :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: to co mam ja je slabota :grinning:
12. júl 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apochnie 16,5 tis krista, 56.300,gerden 16 700 a to vlastne len tak zbezne som kukla ale ta favoritka ta neivem mala brutalne vela prisoevkov ale neviem nick skoda :grinning:
12. júl 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba,no keby si nemarnila tolko casu opisovanim postupu odoslania jednej karty, uz si to mohla mat za sebou a karta by bola rano v schranke!!! :rolling_eyes: ...xxx vopred dakujem :dizzy_face:

ludia, prave som si vstupila do svedomia. Tak hlboko, ze som prislapla tu vec, co je hned vedla neho :zipper_mouth: . A preto vas opustam.... :pensive: Prednesok. Zajtra pridem znova :grinning: .... ale az vecer, lebo do 6tej pracujem.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bru noc vam.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. júl 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bb nite nite xx

danka ty co riesis :grinning: :grinning:
12. júl 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noaco, ved aj ja uz idem spat :grinning:
12. júl 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak spinkajte sladučko! Mne sa bude snívať s deravým bazénom, ktorý zajtra dopravíme do baumaxu. :frowning2:
bb- máš nádherné dieťa. :dizzy_face:
12. júl 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska je co? den debil? ci co? jedna "ona" ma nastve doma, druha tu ide moralizovat. ja nechapem, kde sa v tych ludoch berie tolko sebavedomia, ze si myslia, ze tu niekoho mozu sudit. co ich k tomu opravnuje? drzost? zavist? kde beru tu istotu, ze su lepsi? je mi z toho uz ozaj na vracanie...
ale sak na kazdu svinu raz voda zovre
12. júl 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem co ta rozculuje nejaka netova čelzí :grinning: ja ju mam na hakovi :grinning:
12. júl 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
centik, ty mas hak? co si muzovi cmajzla? :grinning: :grinning: :grinning:
rozculuje ma to, aki su niektori ludia "doleziti". ale kto stoji o ich nazor? tam nech curaju do vetra - bude to mat ten isty ucinok :stuck_out_tongue_closed_eyes: a najlepsie, ked bude fukat oproti...
12. júl 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a este moj muz odkazuje, ze nase deti maju aj otcov...
tak asi to nebude take zle, ked mame ich podporu, ze?
12. júl 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simi, klídek! :grinning: Centík, ty si tu chýbala s tvojím optimizmom. :sweat_smile: Že internetová čelzí!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Inak si nám nezahlásila , že tu celý deň nebudeš. De si sa flákala? :confounded:
12. júl 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem mna takyto virtualny zakomplexaci nevedia rozculit :grinning:
gweenka prepac, aj som sa ti chcela ozvat to vies, ale nestihla som :grinning: :grinning: boli sme na grilovacke skoro cely den :slight_smile:
12. júl 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaslem uz na to, viem, ze to nestoji za to

tesim sa na dnesne foteckyyyyy. juchuchu
12. júl 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde ich mas?
12. júl 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Centík, maš to ospravedlnené! :grinning: Ozaj , kde sú tie fotky? :fearful:
12. júl 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nemam centik. ale niektore zabery som videla vo fotaku. fotky budu za dva tyzdne. prezliekala som ju stokrat :grinning: takze ich bude fakt dost. sikovni boli ti fotografi, fakt.
vystriedali sme stvorie saty, kostym vcielky, kostym spachtosa a kostym gazdinky. a tiez holotrta - iba v plienke :dizzy_face:
12. júl 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a de je bubá ? :grinning: to moja mala tak vravieva, ze de je bubá ona totiz samu seba ked vidi na fotke tak sa vola buba :sweat_smile:
12. júl 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
centík tak ty mi sem furt zdŕhaš, no pekne a že kamoška :angry:
12. júl 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ju asi bubba potajomky uci, ked ty pracujes :grinning:
nasa mala je zasa taky maly "narcis". ked sa vidi v zrkadle tak sa pusinkuje. strasne je zlata vtedy :dizzy_face:
12. júl 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kua baby, ako to robite, ze mate take velke deti a vypadate tak dobre /mlado/ - vid. anina, jenna :pensive:
12. júl 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anina vyzera ako jej baletka,
ale nazivo vyzera starsie ako na fotkach, nebooooj :grinning: :grinning:

Anina šak ked mi nepises nič :sweat_smile:
12. júl 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dík :angry:
už ti ani nenapíšem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neveriíííííím sak my nemozeme bez seba už byť :grinning: to nerob vies ze by mi bolo smutno :grinning:
12. júl 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som myslela ze Saška vyzera starsie nie tyyyy, ale neviem ci mi to teraz este uveris :sweat_smile: :grinning:
12. júl 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok