Pracujúce mamičky. Sú tu také?

Ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😃
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada :-S
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉
jenna7082
14. júl 2009
:-N 😃 😃 😃 😃 :-N :-N 😃 😃
bubba
14. júl 2009
no jasne....pride si krasuliak po pol roku a vy sa idete z neho pos..ť 😃 😃 😃 😃 tak ja teda pockam kym zasa odide a potom pridem----cauteeeeeeeeeeee 😃 😃 😃
jenna7082
14. júl 2009
sak ma tu seci ignorovali tak co :-N
loskiferos
14. júl 2009
Čo já? Čo zasa já? 😃 😃 😃
centik
14. júl 2009
čo čo čo čo čo? :-p
centik
14. júl 2009
krasuliak nič v zlom ale v tej teme ako znizit vydavky a setrit mas totalne detinsky nazor, nevyzety atd..
gween
14. júl 2009
Ahoj Kifike!!!!!!!!!!!!! Co zasa reklamuje táto kozenka rohatá menom Bubba, Co sa jej nepáci? 😃
loskiferos
14. júl 2009
Nehaj tak. Bazén vymenený či zalepený? Ako, že sa nekúpeš? Ja som za pol hoďku vo vode 😃 😃 😃
centik
14. júl 2009
kifi to akože sa tak spotis? 😃
simasa
14. júl 2009
nie, vypil vela mineralky a teraz cika a cika a cikaaaaa 😃 😃
centik
14. júl 2009
kifi a vela mineralky? 😃 😃 😃
simasa
14. júl 2009
kifi, dufam, ze nie si urazlivy :-N
centik
14. júl 2009
ale čo by bol, na urazanie je tu niekto iny tot vedla v teme :-p
gween
14. júl 2009
ja som v práci, ale o šiestej idem domov a budem cikať a cikať a cikať.......vlastne kúpať a kúpať a kúpať. 😃 😃 😃 A diera je už fuč, bez problémov nám ten bazén vymenili. x-)
simasa
14. júl 2009
chi chi
centik
14. júl 2009
gween ak to manzelovi nebude vadit tak to kludne skombinuj :-N
gween
14. júl 2009
No ja radšej nebudem tieto veci skúšať naraz, ešte náhodou ostanem od tej studenej vody inkontinentná. 😃
jenna7082
14. júl 2009
neondejte furt s tym bazénom :-p sak aj ja si kupim, ked budem velká :-p 😃
simasa
14. júl 2009
gween, uz sa kupes?

nasa mala je uz vycvachtana... z bazena sme ju dostali v pohode, len potom este vrestala ze tam, tam, tam a ukazovala na bazen 😃
ale taka je z tych zubov nervozna, ze uz som z nej sediva. pre vsetko reve, jest nechce, len prdka a kaka :-p :-p :-p 😃
bubba
14. júl 2009
cauteeeeeeeee cooooooooo sak ja som len potrebovala vypdnut a musela som to na niekoho hodit.sme mali navstevu a vonku sme bol ia tak.... 😃
centik
14. júl 2009
my sme tiez az teraz prisli :-p
bubba
14. júl 2009
sak aj my 😃 😃 😃 😃
bluebell12sr
14. júl 2009
15 minut mi trvalo, kym som vsetky vase prispevky precitala.... :-N ...celych 15 minut.... /pomaly citam....aj pisem....obcas aj rozmyslam - mam skoro blond valsy 😃 😃 😃 /
bubba
14. júl 2009
bb doleziete je ze si sa dopracovala az nakoniec a to celkom stastnym sposobom 😃 😃 comu nechapes pytaj sa 😃 😃
bubba
14. júl 2009
gweeeeeeeeen ja som ti hovorila ze ti to v pohode vyreklamuju 😉 😉 😉 kedy sa mozem prist kupat???nalozim mojich 15 parov plaviek a dojdeme 😎
bluebell12sr
14. júl 2009
15 parov plaviek????? fuuuha.... :-o ........... no ja mam len dvoje, jedne z cias slobody, druhe o 3 kosicky mensie z cias terajsich... :-N :-| 😞 .... mozeme na to kuppanie aj my? nezaberame vela miesta a nohy nechame von z bazena... 😃 😃 😃
simasa
14. júl 2009
bb mozno by boli nohy prijatelnejsie ako zadky 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

bubba je marnotratna zena :-p

nasa uz spi juchuchuchuchu x-)
simasa
14. júl 2009
preco nepisete? fnuk 😞
bluebell12sr
14. júl 2009
lebo mi dieta vylialo pomarancovy dzus na kremovy koberec a pozakryvalo vankusikmi aby som to nevidela 8-( 8-( 8-( .... 'vymenim kucerave dieta za cistotne. znacka:surne' 😃
simasa
14. júl 2009
sikovnik je to 😃

cistotne asi neexistuje :-p
ja mam teraz tchorika - prdkajuceho kakajuceho - chces? 😃 😃