• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pracujúce mamičky. Sú tu také?

14. júna 2012 
14. júl 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne....pride si krasuliak po pol roku a vy sa idete z neho pos..ť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ja teda pockam kym zasa odide a potom pridem----cauteeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ma tu seci ignorovali tak co :sweat_smile:
14. júl 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čo já? Čo zasa já? :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo čo čo čo čo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasuliak nič v zlom ale v tej teme ako znizit vydavky a setrit mas totalne detinsky nazor, nevyzety atd..
14. júl 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kifike!!!!!!!!!!!!! Co zasa reklamuje táto kozenka rohatá menom Bubba, Co sa jej nepáci? :grinning:
14. júl 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nehaj tak. Bazén vymenený či zalepený? Ako, že sa nekúpeš? Ja som za pol hoďku vo vode :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kifi to akože sa tak spotis? :grinning:
14. júl 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, vypil vela mineralky a teraz cika a cika a cikaaaaa :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kifi a vela mineralky? :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kifi, dufam, ze nie si urazlivy :sweat_smile:
14. júl 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale čo by bol, na urazanie je tu niekto iny tot vedla v teme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som v práci, ale o šiestej idem domov a budem cikať a cikať a cikať.......vlastne kúpať a kúpať a kúpať. :grinning: :grinning: :grinning: A diera je už fuč, bez problémov nám ten bazén vymenili. :dizzy_face:
14. júl 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chi chi
14. júl 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gween ak to manzelovi nebude vadit tak to kludne skombinuj :sweat_smile:
14. júl 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja radšej nebudem tieto veci skúšať naraz, ešte náhodou ostanem od tej studenej vody inkontinentná. :grinning:
14. júl 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neondejte furt s tym bazénom :stuck_out_tongue_closed_eyes: sak aj ja si kupim, ked budem velká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. júl 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gween, uz sa kupes?

nasa mala je uz vycvachtana... z bazena sme ju dostali v pohode, len potom este vrestala ze tam, tam, tam a ukazovala na bazen :grinning:
ale taka je z tych zubov nervozna, ze uz som z nej sediva. pre vsetko reve, jest nechce, len prdka a kaka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. júl 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauteeeeeeeee cooooooooo sak ja som len potrebovala vypdnut a musela som to na niekoho hodit.sme mali navstevu a vonku sme bol ia tak.... :grinning:
14. júl 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tiez az teraz prisli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak aj my :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15 minut mi trvalo, kym som vsetky vase prispevky precitala.... :sweat_smile: ...celych 15 minut.... /pomaly citam....aj pisem....obcas aj rozmyslam - mam skoro blond valsy :grinning: :grinning: :grinning: /
14. júl 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bb doleziete je ze si sa dopracovala az nakoniec a to celkom stastnym sposobom :grinning: :grinning: comu nechapes pytaj sa :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gweeeeeeeeen ja som ti hovorila ze ti to v pohode vyreklamuju :wink: :wink: :wink: kedy sa mozem prist kupat???nalozim mojich 15 parov plaviek a dojdeme :sunglasses:
14. júl 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15 parov plaviek????? fuuuha.... :astonished: ........... no ja mam len dvoje, jedne z cias slobody, druhe o 3 kosicky mensie z cias terajsich... :sweat_smile: :unamused: :frowning2: .... mozeme na to kuppanie aj my? nezaberame vela miesta a nohy nechame von z bazena... :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bb mozno by boli nohy prijatelnejsie ako zadky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

bubba je marnotratna zena :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nasa uz spi juchuchuchuchu :dizzy_face:
14. júl 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco nepisete? fnuk :frowning2:
14. júl 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo mi dieta vylialo pomarancovy dzus na kremovy koberec a pozakryvalo vankusikmi aby som to nevidela :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .... 'vymenim kucerave dieta za cistotne. znacka:surne' :grinning:
14. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sikovnik je to :grinning:

cistotne asi neexistuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja mam teraz tchorika - prdkajuceho kakajuceho - chces? :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok