Pracujúce mamičky. Sú tu také?

kalupinka
23. aug 2006

ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉

bubba
30. jún 2009

aha prváááááááááááááááá 😎 😎 😎

jenna7082
30. jún 2009

ja chcem ale iba matersku a nie uz dalsie dieta 😀

lienocka235
30. jún 2009

no niektory si to aj inak zariadia aj ked maju chlapa.. 😀

bubba
30. jún 2009

no baby ja ale uz vazne potrebujem ist medzi ludi takze materska nematerska....dajte pookoj ja chcem ist preeeeeeeeeeeeec uuuuuuuuuuuuz 😀 😀

jenna7082
30. jún 2009

lienocka to ako myslis ?? 😅

bubba
30. jún 2009

neviete kam som dala nafukovacku cln?som slubila dcere ze sa dnes v nom moze okupat ( vo vani) 😀 a ako rozmyslam,tak rozmyslam...asi to hodim do google 😎

jenna7082
30. jún 2009

no a inak k téme - v praci som naozaj spokojna, deti mam jedno v skole a dve v skolke ale som strasne leniva rano vstavat 😀

lienocka235
30. jún 2009

Jenna my si dalsie dietatko berieme z detskeho domova.. 😉

bubba
30. jún 2009

máááááám 😎

jenna7082
30. jún 2009

guugl nenajde secko 😅 som chcela najst dnes torat-emet a prd 😝 😀

bubba
30. jún 2009

lienocka to ako do profi starostlivosit alebo si beriete za svoje?ianc aj ja mam take daco v plane ale moj muz nejako moc nechcce

lienocka235
30. jún 2009

Mne ide mala od septembra do skoly.. a poobede kruzky akurat nam prislo ze presla talentovkami na balet.. takze v tom bude pokracovat...

my to mame teraz tak ze mala je v skolke.. bud doobeda alebo az do 4 tej.. podla kruzkov.. a potom mi pre nu chodia nasi a je u nich.. a my pre nu prideme.. s muzom robime v jednej firme.. takze chodime spolu autom

jenna7082
30. jún 2009

lienocka to mas moj obdiv - ale ja zijem s tromi detmi sama, takze....inak, keby som nemohla mat deti, tiez to asi urobim

lienocka235
30. jún 2009

vstavat sa ani nam nechce.. nastastie nemame fixny pracovny cas..

nie do profi .. ako zamestnanie.. ale do nahradky.. ako ze bude nase sudy a tak... ja by som nemohla robit profi hoci si profi mamy velmi vazim...

lienocka235
30. jún 2009

jenna ty mas moj obdiv tiez.. zit sama s tromi detmi.. klobuk dolu..

jenna7082
30. jún 2009

a male babo ? ci uz vacsie dietatko?

bubba
30. jún 2009

lienocka to mas pravdu jennu uz poznam nejaky ten den a niekedy mam pocit ze ona tri lepsie zvlada ako ja jendo 😅
a to si idete akoze adpotovat alebo osvojit ?

jenna7082
30. jún 2009

aky je rozdiel medzi adoptovanim a osvojenim?

a neni co obdivovat, ja obdivujem tych, co udrzia svoje manzelstvo a su stastni

bubba
30. jún 2009

sak ja presne neviem ale napr.osvojit si moze aj napr jednotlivec a asi to nie je take plnohodnotne ako adoptovat si myslim ze skor to vyuzivaju pary kt.nesplnaju vsetky podmienky k adpocii.no ja ti inac neviem 😅

jenna7082
30. jún 2009

mne sa zda ze je to to iste 😀

bubba
30. jún 2009

a inac ja som kedysi mala taky sen ze si vezmem aspon jedno dieta z dd a zila som s tym pocitom ze tento skutok sa raz aj uskutocni ale nikdy som s tym nenasla pochopenie u druhej polovicky uz len ked som to spomenula pred frajerom...a moj manzel je tie z voci tomu dost skepticky 😅 ale toho zmaknem lavou zadnou keby sa rozhodnem ze "ANO citim to tak naplno a chcem to urobit!som pripravena"

lienocka235
30. jún 2009

adopcia a osvojenie je to iste 😉

bubba
30. jún 2009

faaakt?a potom ako sa to vola ten termin ked napr.si rozvedena a nemozes si adpotovat lebo nemas partnera ale da sa to nejako neviem ako ze dieta si vezmes do starostilovosti...

bubba
30. jún 2009

preco ma tak rozculuje tema kto u nas vysava??? 😀 😀 😀

bubba
30. jún 2009

aha nasla som to:

Adopcia a osvojenie sú dva výrazy pre ten istý právny vzťah. Pri adopcii prijímajú manželia alebo jednotlivec opustené dieťa a nadobúdajú k nemu rovnaké práva a povinnosti, akoby boli jeho biologickými rodičmi. Vzťah, ktorý medzi adoptívnymi rodičmi a dieťaťom vzniká, má z právneho hľadiska rovnakú silu ako vzťah medzi biologickými rodičmi a vlastným dieťaťom – je to príbuzenský vzťah.

bubba
30. jún 2009

tak potom je to uz asi len pestunska starostlivost co som myslela

jenna7082
30. jún 2009

tak ale vidis, aj jednotlivec si moze osvojit

lienocka235
30. jún 2009

buba.. asi myslis pestunsku starostlivost... mnoho ludi ide aj do nej.. aj kvoli tomu ze vela deti este nema vsetky papiere vybavene.. na adopciu a aby nemuseli byt zbytocne mimo rodiny.. vtedy mas tiez sudne rozhodnutie.. ale stat ti urcitou sumou prispieva /nic zavratne.. 😅 /

bubba
30. jún 2009

no sak tak potom tak to moze byt ze pokial cakaju na dane dieta tak zatial sa mozu on starat ako pestuni a potom adpotuju.no a sme doma 😀

bubba
30. jún 2009

inac ja neviem aky to musi byt pocit pre profi mamu ked odovzdava dieta dalej...teda asi si na to zvykne po viacerych detoch ale ten prvy krat...... 😅 ale to je jedno to asi patri do inej temy.sme tu aby sme pracovali 😀