Pracujúce mamičky. Sú tu také?

kalupinka
23. aug 2006

ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉

bubba
26. júl 2009

a inak prva 😅

loskiferos
26. júl 2009

A čo jako? Šak baby bývajú väčšinou prvé 😀 😀 😀

bubba
26. júl 2009

kifiiiiiiiiiiiiii 😅 😅 😅 nebyvaju ale chlapi s oblubou tvrdia "mala si na to tolko isto casu ako aj ja " 😝 😝 😝

simasa
26. júl 2009

kifi, to ta tvoja je len svetla vynimka 😀
gweenka, vcera som tu bola az o jedenastej a ked som videla, ako to tu zije, tak som to zase zavrela 😝

bubba
26. júl 2009

simasa to moznoze vsetci a potom to aj tak dopadlo.... 😀

loskiferos
26. júl 2009

Destevšetcia? To nedáme dneska dole 2000 - ku? 😉 😀 😀 😀

centik
26. júl 2009

dajme ju dole 😀

jenna7082
26. júl 2009

uff, tak som prisla z Javoriny a narocny vikend je za nami....ale teda uzasne bolo, skoda ze si bubba nesla

a tí Poutníci, omdlievam z nich, oni ked hraju, no mam proste vzdy zazitok, su to páni muzikanti !!
aj ked z povodnych clenov (Poutníci ako kapela uz funguju 40 rokov - dlhsie nez ja 😀 ) uz je tam iba jeden a tí traja také uchá, gitarista a spevák dokonca iba 18 ročný, ale hraju teda uzasne - aj ked som si najprv myslela, ze bez Křesťana to nebude ono, som sa mylila...aj ked....ale to nevadi 😅

predstavte si mandolinu,banjo,basu a gitaru a mozartov Turecky pochod...tak som banovala ze nemam fotak ! Jiří Karas Pola to chutne povedal ze - ted vam zahrajem písen kterou pro nas pred zhruba xy (to uz som zabudla kedy) slozil W.A. Mozart 😀 jaaa som proste unesena, uzasnuta, happy a mam dobry pocit a idem upratovat bo z toho teda dobry pocit nemam aky je tu bordel no ale nevadi, tak ja len tolko 😀

jaj a este ze, maju jednu pesnicku (tu som nepoznala) po anglicky sice ale ze - pre malú Maggie 😀

no dajte ju dole teda tu 2000 - ku 😀 😀 😀

loskiferos
26. júl 2009

Pome, pome, každý dá 5 príspevkov a 2000 - cka ide dole 😀 😀 😀

jenna7082
26. júl 2009

no a inac bola som aj vecer na tych motorkaroch, akoze rosenberg trapny, tie jeho cicky jak by dal, moc som to ani nesledovala, ale bavila som sa. sa taky obrovsky bradaty ujo motorkar pri mne pristavil a dal do reci a mal tricko ze VOJENSKA POLICIA, no, skoro cely jeho zivot sme spolu prebrali, normalne kifi ze vojnovy veterán, bol v 91 vo vojne v zálive, v 94 v kuvajte...a este dalsie dve vojny, styri vojny ma za sebou, kt. uz si nepamatam chi a snad som tie roky nepototo, spravili sme spolu komplet rencenziu na remarqua 😅 a bolo to uzasne, skratka samych roztomilych ludi som tam spoznala 😀

bubba
26. júl 2009

jeden

bubba
26. júl 2009

dva

bubba
26. júl 2009

tri

bubba
26. júl 2009

styri

loskiferos
26. júl 2009

No Jenna, v porádku, akurát si tie roky prehodila 😀 Kuvajt 91, záliv 94. 😉
No, tak aj ja by som sa radšej bavil s takým ujkom bradatým ako kukal na Rosenberga 😀 😀

bubba
26. júl 2009

pat

bubba
26. júl 2009

jenna v dobrom zavidim fakt skoda ze to nevyslo ale ja som aj celkom rada ze som mohla vydychnut ...no vlastne prd som varila 2druhy jedla polievku aj salat...
som si namontovala do pc tu operu kde sa davaju zalozky???aby som si moje vsetky tri oblubene stranky mohla ulozit? 😀

loskiferos
26. júl 2009

a mat 😀

loskiferos
26. júl 2009

Ja mám Mozillu, opera je o ničom 😠

bubba
26. júl 2009

ahá uz som na to prisla....kifi si strááááášne ftipnýýýýýýýýýý 😝 😝 😝 😀

loskiferos
26. júl 2009

Díki 😀

bubba
26. júl 2009

ja som mala doteraz mozzilu a zacala mi robit hovadziny tak reku vykaslem sa ja na nu kua....odkedy som ju odinstalovala tak mi prestali okna vyskakovacky otravovat zivot 😠

btw.sa stale snazim nakopirovat fotky a nejako mi to stale vyhadzuje chyby neviem co je s tym kua 😠

jenna7082
26. júl 2009

ja uz len operu - je to zatial najlepsi prehliadac aky som vyskusala, ale je aj pravda, ze na niektore stranky ma nepusti - taka je opatrna...ale este vzdy tu mam pre take pripady aj explorer, ten pusti vsade, ale zas nebyva to casto. a tie zalozky na opere, to je uzasna vec, skratka - opera gou gou gou 😀

mne fb ide v pohodke

jenna7082
26. júl 2009

no roky .... kto si to ma secko pamatat 😝 😀

loskiferos
26. júl 2009

A 1975 - teraz som sa narodil 😀 😀 😀

jenna7082
26. júl 2009

jeden

jenna7082
26. júl 2009

dva

jenna7082
26. júl 2009

tri

jenna7082
26. júl 2009

a 1979 - teraz som sa narodila ja 😀

jenna7082
26. júl 2009

a ktoré su bubbine tri oblubene stranky? jednu pozname ... a dalsie dve? 🙂