• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pracujúce mamičky. Sú tu také?

14. júna 2012 
aha bubba,gratulujem :grinning:
29. júl 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba ved takto neskoro najlepsie chuti :grinning:
29. júl 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba si to moze dovolit, ta nema crevo jako ja "kocka" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hele danka! Avoj! :dizzy_face:
Sima, ty si fakt koza. veď ja som to myslela úplne vážne. :wink: Co je so sabinkou? Ešte stále prdká? :grinning:
29. júl 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simasa malá je zlatučká na tých fotkach :wink: ......No šak aj ty!Hovorím to preto že si tuším podobnej konštrukcie jako ja :sweat_smile: :sweat_smile: .....Jaaaj inak zdravím vospolok....
29. júl 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja nevesta prdka?? si bude rozumiet s mojim rastikom :grinning:
29. júl 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam na vas jednu intimnu otazku...po kom vase deti prdia??? :grinning: a neklamnte ze po otcoch :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba ja neklamem... nas po tatovi. oni to maju v rodine :grinning:
29. júl 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba a si mi neodpisala na IP
29. júl 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ake ip? :sweat_smile: vies kolko som ich dnes dostala???kuuuuuuua asi som zabulla :grinning:
29. júl 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a jasne hned prva sa tu ide obhajovat ze ona si nepoprdkava... :grinning: :grinning: sak dobre ako chces ja ti verim :grinning: :grinning: a ja uz idem spat sak nevladzem drtaz oci otvoreneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning:

bb keby nahodou dojdes neskoro tak ta zdravim :wink:
29. júl 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dobréééé ránko dievčence :grinning: :grinning: :grinning:
Ahoj Emííííí :wink:

Kua, vy viete také fajn témy nahodiť :grinning: , najprv Rosenberg, teraz prdenie :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komu dobre, komu ochabovacne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. júl 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gween Sabinkino prdkanie je uz tak v norme. tot ju mangel kupal a uz len pocujem z kupelne fuj Sabina, to sa robi? tatinovi rovno pod nos? :grinning: :grinning: :grinning:
danka, takze prdiace duo, co? :grinning:
30. júl 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: Že prdiace duo! :grinning: Predstavte si, ke´d aj ich deti budú prdkať. To bude iná sranda. :grinning: :grinning: :grinning:
Bubba, ty sa len nechvál koľko Ip si včera dostala. Znie to tak strašne snobsky. :grinning: :grinning: :grinning:

Cau kifike! :dizzy_face:
30. júl 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sorry gween :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale sak to ma len danka bombardovala :grinning: :grinning:
no a kifi...dakujem za ip som hlboko poctena :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. júl 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubba aj ja som ti pisala, namna si zabudla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. júl 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nemala ip ani nepamatam :sweat_smile:
30. júl 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja. len včera od Benjamina. :grinning:
30. júl 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simasa jasne zalozia si prdkajucu skupinu a vyhraju slovensko ma talent rok 2020 :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
benjamina mam den co den na skype a za chvilu vyrazim na live pokec :sweat_smile: keby som uz nikdy neprisla, skuste jej prehladat zahradu :sweat_smile: :grinning:
30. júl 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem vám pekný deň a ľutujem, že tam nemôžem byť s vami. benjamin si myslí , že bývam od nej len na skok a kedykoľvek si odskočím na pokec. ale je zlatááá! :dizzy_face:
30. júl 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kto je benjamin??
30. júl 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co frflete kuaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: cetnik tak od teba som ip nahodou vcera nedostala..ci hej???fakt mam hokej v tom uz :sweat_smile:
30. júl 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááááááj uz vidim pisala si ano :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: dakujem :grinning:
30. júl 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka.moje prave meno je Benjamin Buferod Blue...ale ludia ma volaju Bubba...Tesi ma :sunglasses:
30. júl 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. júl 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co sa chcechnis :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. júl 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kua vy ste nudníííííííí tu na vas cumime s jennou ako puky ze ako sa dobre bavite :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. júl 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kukajte dalej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok