• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pracujúce mamičky. Sú tu také?

14. júna 2012 
jenna, nie si zahrabaná v záhrade? Bubba mi ťa nechcela dať k telefónu. :grinning: Akože ty si tam dnes ani nebola a nič o tebe nevie. Mám zahájiť pátranie? :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm danka....aky vyborny napad :sweat_smile: na nobelovu cenu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jenna zije.uz je doma...jenna hlas sa :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jenna my chcela minule nejaku cenu dat... :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaa cozeja viem??? jenna je teraz unavena po narocnej ceste!!ianc hold sikovnej blondinke co zvaldla taku cestuuuuuuuuuu!!! :dizzy_face:
30. júl 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenna uz sa hlas nech si nemyslia ze si pod hlinou :sweat_smile: :sweat_smile:
30. júl 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj hlasim sa neni som pod hlinou cervy ma nezeru a som nacucky....
30. júl 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja bych inac nemohla robit sofera...ufff
30. júl 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac, jennu uz zeru cervy, len bubba z nej predtym vytlkla heslo na MK :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. júl 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze simasa, ty si ma odhalila.....kua :grinning:
30. júl 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze jenna co klames kua sak ja som tu...a ty si tam... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotkýýýýýýýýýýýýýýý dalaaaaaaaaaa soooooooooooooom.....jenna ide robit cenzuru tak rychlo utekajte pozeraaaaaaaaaaaaaaaaaaat :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simasa aj tak mas najkrajsie motto n celom modrom koni....aj ked ma upodozrievas z vrazdy mojej kamosky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj tak ta lubim....ty moja ciganocka......
ide postar ide....lalalala telegram mi nesie..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. júl 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenna buba mnoo zatial zvladame...manzel naj1nicku...vstane v noci nakrmi prebali za bavi a este aj navari:slight_smile:)full service...a mame aj kamoskinu dceru opatri sem tam ked potrebujeme..brala by som byt doma tak rok mnoo ale v dnesnej dobe nenavyberas...
30. júl 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kozyyyyy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak pockaj ty bubbizna, dyk more, my si ta najdeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. júl 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieze pridete dvadsiati kua sak by som vas uz nemala de dat spat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dobru noc som totalne vycerpanaaaaaaaaaaaa :sweat_smile: :sweat_smile:
30. júl 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babizne, vy sa normalne aj navstevujete???? no vam je fajn!!!! bubba, vsak ja pridem na sk... a zoberiem maleho na vylet, ze podme chodit po slovensku a navstevovat ludi z mk.... klop klop.... :grinning: :grinning: :grinning:
dobruuuuu noc bubba....
30. júl 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to este vsetci drichmete?! :grinning: :grinning: :sweat_smile:
hore sa!
a dobre ranko
31. júl 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hore háj - dolu háj počúvate tventyfájf hitparádu nášu. :grinning: :grinning: :grinning:

Dobré ochabovačné ránko dievčence :grinning:
31. júl 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si aj ja pamataaaaam :sunglasses: :wink:
31. júl 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre rano . vobec sa mi este nechcelo vstavat ale uz ma krpci nenehaju spat :rolling_eyes:

simasa co varis dnes
31. júl 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte!!
bb pridi kedy chces :wink:
jenna vidis ja nemusim varit vsetko ste mi nechali este aj hriiiiibovu polivku najlepsiu bubbakovo dubbakovu :grinning:
31. júl 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nist, idem prizivnicit k mame :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a idem na tetanovku, druhe kolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. júl 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mala este spi, nechapem :confused:
31. júl 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no inac musim pochvalit - dobre varis cica :grinning: normalne sa aj magda najedla a pritom vravela ze nechce :sweat_smile:

fidka to akoze robis aj v noci a nejaky cudzi manzel ti vstava k dietatu ci ako to mam chapat :sweat_smile:
31. júl 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aby si nepovedala, mam v plane vyskusat toto:

600 g kuracich prs, 200 g cukiny, 50 g pol. muky, 1 vajce, sol, vegeta, kari korenie
Kuracie rezne trocha naklepeme, osolime. Nastruhame cukinu, pridame muku, vajce, koreniny a premiesame. Rezne obalime v struhanke a potom v cukinovom cesticku a vysmazime.
31. júl 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simasa co si jej navarila makovice??? :grinning:
31. júl 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaale neboj sa, uz je hore :confounded:
31. júl 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja padam, aby som vobec stihla sestricku.
papapapapa
31. júl 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooo tu akoze dnes nikto nic??? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok