Pracujúce mamičky. Sú tu také?

kalupinka
23. aug 2006

ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉

centik
31. júl 2009

my sme teraz prisli ideme spinkat 😅

loskiferos
31. júl 2009

A ja idem za chvíľu domov 😀

bubba
31. júl 2009

a mne azchvilu pride manzel domov 😀

centik
31. júl 2009

bubba sak dufam ze aj mne 😀

gween
31. júl 2009

a ja som teraz prišla domov. 😖

danka.k
31. júl 2009

a ja som cely den doma 😀

gween
31. júl 2009

no teda, komu je lepšie ako danke?! 😀

danka.k
31. júl 2009

nikomuuuuuuu 😀

bubba
31. júl 2009

mne nemusi byt lepsie,ale hlavne ze som ja spokojna 🙂 🙂 muza mam doma ,akurat sa s malou kupaju,koencne som si vypracovala zivotopis.....aaaaaaaaaaaaaa moze sa to pomaly zacat 😅 😅 a mozno aj rychlo skoncit...chichi 😅

jenna7082
31. júl 2009

no ale ak pises zivotopis tak ako kreslis mapky, tak..... 😀 😀

bubba
31. júl 2009

koza jenna 😀 😀 😀 sak to odfot a pridaj na fb 😝 😝 😝 😝

jenna7082
31. júl 2009

a vies ze to mam v plane? 😀

bubba
31. júl 2009

nic nepriznavam 😀 😀 😀 😀 nezabudni aj n fotky 😀

bluebell12sr
31. júl 2009

no, dnes som si v robote dala.... prisiel k nam nejaky strraaaasne dolezity clovek Kurdistanu /asi jeho hlava/ a vsetci sa sli dobre nie po...t. No a ja /samozrejme sa nezapriem/ som sa spytala otazku, za ktoru by sa ziadna blondyna nemusela hanbit, ze :'Kde je Kurdistan? To je jedna z tych Ruskych Republik? 😅 😅 😅 no ludia..... to ste mali vidiet tie pohlady mojich svetom schodenych, intelektualne zalozenych a politicky nesmierne dobre uvedomelych kolegov 😔 😔 😅 .... ach jaj, mam si zobrat tyzden dovolenky, ci sa na to do pondelka zabudne? 😅 😅

bubba
31. júl 2009

sak urcite si pomysleli ze....slovenkaaaaa.... 😀

bluebell12sr
31. júl 2009

no priznaj sa, ty si hned vedela kde je ten Kurdistan? lebo ja uz po hodiny o nom citam vo wikipedia encyklopedia.... len aby mahlava nerozbolela z tolkeho citania... vsak to nie je dobre na krasu... 😀

bubba
31. júl 2009

kurdistan???ja by som nemala sajnu ani len do ruska to zaradit 😀 😀

pytam sa muza kde je kurdistan...povedal ze pri afganistane 😅 ma rpravdu? 😀 😀

jenna7082
31. júl 2009

kurdistan? take nieco aj existuje? 😀

bubba
31. júl 2009

neni to irak? 😅

bubba
31. júl 2009

KURDISTÁN

Historické území v západní Asii obývané převážně Kurdy (odtud název), dnes rozdělené mezi Turecko (asi 195 000 km2 s asi 12 mil. Kurdů), Írán (125 000 km2 s asi 5 mil. Kurdů), Irák (72 000 km2, s asi 4 mil. Kurdů; z toho 38 047 km2 tvoří autonomní území), a Sýrii (15 000 km2 s asi 1 mil. Kurdů). Od středověku leželo území na pomezí Osmanské a Perské říše, po skončení 1. světové války měl zde být na základě Sévreské mírové smlouvy s Tureckem z roku 1920 zřízen nezávislý stát Kurdistán. Po vítězství kemalistické revoluce v Turecku však byla tato smlouva roku 1923 zrušena a území Kurdistánu bylo roku 1926 rozděleno mezi Turecko, Írán, Irák a Sýrii. Od té doby proběhla v oblasti řada povstání, jimiž se Kurdové (dnes tvoří cca 25 miliónů) snaží prosadit autonomii či vytvoření nezávislého státu. Asimilační politika turecké vlády vůči kurdskému obyvatelstvu je ostře kritizována mezinárodním společenstvím. Jediným územím, kde mají Kurdové určitou autonomii, je paradoxně Irák (autonomní provincie Irbíl, Dahúk a Sulajmáníja, celkem 36 047 km2 s přes 2 mil. Kurdů). Zároveň menšiny Kurdů dnes žijí nejen ve výše uvedených zemích, ale i dalších okolních státech (postsovětských republikách aj.), ale významná minorita i v Evropě, zejména Německu, kde je centrum exilového politického zastoupení, včetně extremistických, resp. teroristických organizací.

bubba
31. júl 2009

kurdi su vlastne ako Indiani 😀 😀

jenna7082
31. júl 2009

inac doteraz som aj bez kurdov zila celkom v pohode 😅

bubba
31. júl 2009

😀 😀 😀

bluebell12sr
31. júl 2009

precitane,nabiflene.... v pondelok im to odrecitujem!!! to budu cumiet!!! 😀 😀 😀

bubba
31. júl 2009

urcite si povedia....slovenka to hodila do google ......... 😀 😀 😀 😀 😀 kasli na nich 😝

bluebell12sr
31. júl 2009

😔 😔 😔
a inac, ako ste sa dnes mali??? 😵 😵 😵

jenna7082
31. júl 2009

ja si cely den myslim ze je sobota a to mam len dovolenku 😅 idem si kuknut daky film a hadam zalomim...jehooo ja nevstavam do roboty to je krasne 😅

bluebell12sr
31. júl 2009

no to sa aj mne stava ked mam v tyzdni niekedy volno, ze je sobota a cely den stresujem, ze co vsetko treba porobit... 😉

jenna7082
31. júl 2009

jeeezis sobota je na to aby sa stresovalo? 😅 ta je na to aby som sa konecne vyspala 😀 dobru noc mamičky, idem ja do hajan

bluebell12sr
31. júl 2009

bruuu noc