Pracujúce mamičky. Sú tu také?

Ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😃
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada :-S
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉
bubba
4. aug 2009
moj chrup????a co som ja nejaka kobylka ci co kua :-p :-p :-p :-p 😃
gween
4. aug 2009
:-N :-N :-N :-N :-N - ja len tak opatrne!
bubba
4. aug 2009
gween skormi cvrklo ked som zbadala tvoj opatrny smiech 😃 😃 😃
simasa
4. aug 2009
ahooojteee
tak u nas sa prehnala burka a od rana sa mi az teraz podarilo rozbehat internet. uz som mala take abstinencne priznaky, ze som chcela notbuk hodit von oknom :-p 😃
bubba
4. aug 2009
😃 😃 😃 😃 😃 chudiatko,najskor pretlak,teraz toto 😃 😃 😃
simasa
4. aug 2009
este ze ma ma kto polutovat :-p :-p 😃 😃
bubba
4. aug 2009
simasa sak vies z eja ta mooooooooooooooooozem x-) cmuáááááááááááááááááááááááááág
gween
4. aug 2009
Sima ja ťa vôbec neľutujem. ja som nezavárala rajčiny, ani som kvôli nim nebola nervózna a ani som o nič neprišla...a tak. Načo sa hrabeš do takej práce, ktorá ťa nenapĺňa?! :-N :-N :-N No a s abstinenčnými príznakmi treba ísť k doktorovi psychiatrovi. A notebook uprostred záhrady ukáže fasa. 😃 😃 😃
danka.k
4. aug 2009
simasaaaaaa hrozneee s tym netom 😃 😃 😃 😃
jenna7082
4. aug 2009
gween ty si dnes vynimocne mila 😃 simasa vids, ber si zo mna priklad, mna zavaranie nenaplna, tak nezavaram 😃
centik
4. aug 2009
Qween eennnnn 😃 😃
gween
4. aug 2009
Jenna , dnes som si dala závezok, že budem k ľuďom len a len milá! 😃 😃 😃 tak sa podľa toho riadim. Že centík??eennnn! 😃 😃 😃
Veď zaváranie ani mňa nenapĺňa a asi ma ani nešľachtí, takže..... ruky preč od zaváranín!!!! 😃 😃 😃
centik
4. aug 2009
mna nebavi uz len to ked mam ist babke do pivnice pre pohare, nikdy v zivote som nezavarala 😃 asi ani nebudem :-p
gween
4. aug 2009
Dajme si záväzok, že " nikdy v živote zavárať nebudeme". :-N
centik
4. aug 2009
som za :-N :-p 😃
simasa
4. aug 2009
Aaaale gween, ved keby som robila len veci, co ma naplnaju, tak v zivote neupratujem (okrem ineho). A rajcin mame nadurodu - tak co, mam ich zahodit? To mi je luto, tak sa ich snazim nejako spracovat. Ale to, ze tu hodim nejaky citovy vylev zasa neber az tak vazne :-N natos aby si ma posielala k psychousovi |-|
cmuk x-)
centik
4. aug 2009
notebook uprostred zahrady s rajčinami 😃
gween
4. aug 2009
neboj Simi, k psychiatrovi pôjdeme spolu. Mám suseda psychouša. nie je najlepší, tiež ťažký prípad, ale dá sa s ním pokecať o rajčinách , notebooku...atď. 😃 😃 😃 Inak ty koza jedna si sa urazila či čo? 😢 😃 😃 😃
simasa
4. aug 2009
Nieee, sak na konci mas cmuuuuk x-)
simasa
4. aug 2009
Idem zehlit.
Ci serem na to, ked ma to nenaplna? 😃 😃 😃 😃
simasa
4. aug 2009
Kto mi ozehliiiii??? 😃 😎 :-p
simasa
4. aug 2009
No co je? Sak nezavarate, tak sup, sup 😃 😃
jenna7082
4. aug 2009
ja dokonca uz vyse roka ani nezehlim :-N
simasa
4. aug 2009
Chjo. Tak nist. Idem... 8-(
jenna7082
4. aug 2009
mala by som sa hanbit....este mi aj cele doobedie mokne pradlo na balkone 😃 co si neoperem druhy raz? pranie ma celkom bavi 😃
simasa
4. aug 2009
ja viem, ja som sprosta, ale neda mi to, aj ked to neznasam.
centik
4. aug 2009
ja neznasam zehlenie, :-N v zime sa to zehli vacsinou same, ale vlete trochu musim 😃
jenna7082
4. aug 2009
ja utekam pre baby do skolky a pojdem si aspon prezliect periny a oprat to zmoknute pradlo :-N paaaaa
simasa
4. aug 2009
no co je kozy? de ste? :-N 😃
jenna7082
4. aug 2009
a co tebe uz kozliatko buva? ja som prave za tymi mojimi zavrela dvere...dufam ze uz uchaňa nevyleze ako zvykne este pat krat cikat a pit...