• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pracujúce mamičky. Sú tu také?

14. júna 2012 
Ty sa prečo lúčiš Bubbátenko moje? :grinning: Uhorky ti dali zabrať? :grinning: Ja som umyla dnes tie okná, poobede som pracovala a teraz som unavená ako kôň. :confounded: Aj hlava ma bolí. Nič sa mi nesce. :confounded: Vlasne sce sa mi spať. :confounded:No ale môžem ísť chrápať o pol deviatej? :grinning: Pozerám nejaký romantický film, tušim budem aj plakať. :frowning2:
5. aug 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba zobudila si mi syna :angry: :grinning:

gween a co by si nemohla ist spat aj o pol deviatej.. ved ked sa ti chce tak chod :wink:
5. aug 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze az teraz tu nakukam a akoze uz som stihla s bubbou absolvovat skypovu konverzaciu a akoze mi kazala ze uz nemam chodit na verejne forum , bo som si po dllllhej dobe otvorila pivko (mnam) a akoze ONA MNE IDE KááááZAT ???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to toto by som ja zo seba nevyplodila ani po troch promile a dobre dooooobre uz idem het :grinning: pustim si aj ja film a kedze tu nic ine nemam tak bude Pan Prstenov , aj ked som to videla milion razy :grinning: mam vas rad pracujuce mamicky :grinning:
5. aug 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A akože Bubba už sem nemieni chodiť? A bakože ona vodukáže a víno pije? :grinning: :grinning: :grinning: Ehmehm! Jézušmária Jenna-radšej si pozri nejakú dobrú romantikúúú, kukurukukúúú. :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :grinning:
5. aug 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze gween ty pozeras rozamudu pilčovu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fuuuuuuuuuj hamba!hamba!!!

PS:inac este som upiekla aj ten superrychly kolac co som asi 20x dala jenne recept aby urobila a vyprdla sa nan.a nahodou nato ze to oblo za 3 minuty hotove to je celkom jedleeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face:
5. aug 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenna ty si koza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. aug 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bb kde a flakas?zijes??? ty musis byt ak odtrhnuta z retaze ked dítko doma nie je :grinning:
5. aug 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale coby gween, ona mi chcela len dobre, ze nech sa tu nestrapnujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no neni uzasna :grinning: tym padom nemoze vodu kazat vino pit , bo pripita ja som len ja :grinning:

a k tomu superrychlemu kolacu - nemam rad margotku a nemam ju rad natolko, ze ju ani nemali v obchode....ked som tam bola.....no aspon si myslim, ja som neprikukala :grinning:
5. aug 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenna ty mas (mala si) pivo a ja som nedavno dojedla varenu klobasu :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba aj mne daj taky recept
5. aug 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dockaj idem ho kuknut v jenninom skype kua.....to je dobrych 20 kilometrov dlhe uz a to som jej ho lepila naobed :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kukaj kukaj.. a vopred dakovala :wink:
5. aug 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2 hrnky pol.mouky ,1 hrnek cukru ,1 slehacka,1 van. cukr,1 prasek do peciva,pul hrnku oleje,1/8(asi 1,5 dcl) mleka,1 cokolada Margot :slight_smile:Cele promichame ,nalijeme na plech a dame pect.Navrch cokoladova poleva

to mi dnes kamoska davala a nemusis to ani mixovat to zamiesas aj lyzicou...a na vymasteny plech samozrejme.mne to cele trvalo asi 5 minut aj s najdenim surovin a vymastenim plechu a piekla som to aasi 15 minut..ziadna slava ten kolacik ale lepsie ako nic..
5. aug 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lepila si mi to tam sto razy napriek tomu ze som sa branila zubami nechtami a este aj na azete...a dobre ze nie na fejsbúk a .. . dufam ze uz inde ta nemam :grinning:
5. aug 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super.. dakedy vyskusam... a tu cokoladu margot asi tu asi polamat vsak :grinning:
5. aug 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to nakrajala nozom na take male kococky ale ta baba ze to struha no neviem urob ako myslis ...

jenna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: noaco chcela som dat tvojim detom ochtunat a kedze ste daleko tak som potrebovala nejaky "messanger"co to zariadi :grinning: :grinning:

ozaj ked sme uz pri messangerovi poznate film mesto anjelov????kua pri tom fimle som s anaplakala...náááááááááááááádherne :dizzy_face: :dizzy_face:
5. aug 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka minule si domna p*******a ze som ti neodpisala na ip .....áááá??? ja som nezabudla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. aug 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba ved si mi odpisala.. takze?? :grinning:
5. aug 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo to si este pamatam...takze? :grinning:
5. aug 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ale od vtedy som do teba nep...........la :grinning:
5. aug 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale teraz ja p*********em do teba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. aug 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ale ja som ti odpisala.. a viac mi uz neprislo
5. aug 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeeeeeeeee.....ale okey nechajme to tak ja nejdem hlavou proti muru ked neces tak neces ale hadam to nenecham bez obkecu nie? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. aug 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:D :D :D :D
5. aug 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jako co vy dve, o co ide :sweat_smile: sak ja pijem pivo, tak pomaly na mna :sweat_smile:
5. aug 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o co ide?no o lasku nebeskuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face:
5. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenna robis chute s tym pivom dnes.. tak som si aj ja dala :grinning:
5. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pockajte ake bachory vam z toho narastu :grinning: :grinning: :grinning: hlavne tebe danka :grinning: :grinning: budes vyzerat jak tehu vrabciak :grinning:
5. aug 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no.....verejne jake kamosky a cez ip si uz nadavame :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok