Pracujúce mamičky. Sú tu také?

Ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😃
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada :-S
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉
gween
5. aug 2009
Dani, Bubba to užmá dávno v gaťoch! 😃
danka.k
5. aug 2009
bubba hladam ti foto z bruchom a nasla som priecinok pes a tam vsetko moje fotky 😃 😃 😃 😃 nasla som jednu zo 6 mesiaca.. idem ti ju ulozit... ale brucho tam moc nehladaj 😃 😃 😃
simasa
5. aug 2009
ja som uz raz taka... :-N
gween
5. aug 2009
Som sa rozhodla, že ten kaktus si ponechám 😃 a keď Bubba príde k nám, môže si vyskúšať, aké je ma´t tie oné v onej.
danka.k
5. aug 2009
bubba kukni
simasa
5. aug 2009
lenze bubba tam uz ma "plno". uz jej totiz cvrklo 😃 😃
gween
5. aug 2009
Idem si liečiť bolačky! Dobrú noc! 😢 x-)
jenna7082
5. aug 2009
kua tu taka debata a de ja som v rici??
danka.k
5. aug 2009
gween dobru.. a bacha na postelne pradlo 😃 😃
jenna7082
5. aug 2009
gweenka ale k jožkovi ho nehádž....ten kaktus 😃 najsamprv jožka okuknem, ked uz mi ho tolko slubuješ 😃
centik
5. aug 2009
dobru noc Qweeen x-)
bubba
5. aug 2009
skoro so msa pos***ala ked som zbadala tehotnu danku 😃 😃 😃 😃 ja som kua pribrala skoro 30 kg a ona tu ide machrovat s tymto!!!!!dajte ju zavriet 😃 😃 drzanu jennu 😎
bubba
5. aug 2009
gween dnes spi na gauci so psom eileptikom 😃
danka.k
5. aug 2009
bubba ved ja som pribrala 10 kg a ked som porodila tak tie som im tam aj nechala.. som domov prisla s vahou 48 kil 😃 😃 😃 😃
bubba
5. aug 2009
a ja zasa od porodu som pekne schudla naspat a asi po roku sa zacalo namna nabalovat.co so mmala kedysi problem pribrat tak uz som probrala tolko ze dakujem neprosim :-p :-N
danka.k
5. aug 2009
bubba tak posli... vsetci slubuju ze poslu a nik mi tie kila neposiela 😃
bubba
5. aug 2009
haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oo
jenna7082
5. aug 2009
ja som pri magduske pribrala za cele tehu 3 slovom tri kila ale teda so 48mimi som domov nesla jakziv....teda hej, v dvanastich mozno zo skoly 😃
bubba
5. aug 2009
ja neposlem co je moje to je moje 😃 😃 😃 a móójmu sa to nahodof paci 😃
danka.k
5. aug 2009
jenna a to co si ani nejedla??? 😃
bubba
5. aug 2009
a nahodof ja idem spat :-N :-N :-N aby jenna mohla rano vstat do prace...vypiiiiinam saaaaaaaaaaaa 😃
jenna7082
5. aug 2009
ja uz neviem, asi hej ale tak ze som priebezne stihala chudnut na tele a dieta rastlo v bruchu takze sa to vyrovnavalo abo co.....ja uz si berem bubbkinu radu k serdcu a idem spat :-N
bubba
5. aug 2009
hoviral voiralj lhovaoprjaôljgfúla

a kto mi do zajtra prelozi toto ma u mna....jojo cukriky 😃 😃 😃
jenna7082
5. aug 2009
nezaluj :-p irenko lebo ta vymnenim 😃 😃 😃 😃
danka.k
5. aug 2009
nechem jojo cukriky 😃 😃 😃

bruuuu vam
gween
6. aug 2009
Dobré ránko ! Bubba, ty si si logla včera z jenninho piva, či čo? 😃 Však si tu blúznila a písala si všelijaké taľafatky! 😃 Že hoviral? Hovnivala poznám, ale netuším kto je hoviral! Ani nevadí, Jo- jo cukríky neznášam! :-S
Kifike?
loskiferos
6. aug 2009
Uff - dočítal som 😃

Kua baby ste sa včera rozbehli, kvôli jednému kaktusu. Emka ty na Ada nenadávaj - plnil do bodky tvoje nariadenie, to, že nemá postelné prádlo preťáhnuť cez kaktus si mu nepovedala 😃 😃 Nesmieš mu dávať také zložité úlohy - ja som presne taký istý. 😃 😃 Dúfam, že už si vyliečená. Inak - ahoj Emíííííí 😉 😃

Dobré ochabovačné ránko dievčence 😃 😃 😃
gween
6. aug 2009
Kifike, akože kvôli jednému kaktusu? Však to bol dosť vážny úraz. :-N Asi tá Jenna bude mať naozaj pravdu, že chlapi sú len na oštaru. 😃 😃 😃
bubba
6. aug 2009
gweeen mala by si sa ho urychlene zbavit 😃 posli ho ku kifimuna aštarovu flotilu 😃
gween
6. aug 2009
Momentálne som ho poslala do firmy pracovať! |-|