• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pracujúce mamičky. Sú tu také?

14. júna 2012 
gween naco ti je notbuk na dovolenke???si ho mala nechat pekne doma a R E L A X O V A T!!!!!
8. aug 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, co vy vsetci dovolenkujete? a dnes ste uz o 12stej prestali pisat???? co sa stalo????? :astonished: :astonished: :astonished:
8. aug 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dárlink :sunglasses: :sunglasses: ze sa nám aj ukazes... :dizzy_face: :dizzy_face: uz som nad tebou rozmyslala ze ci este zijes... :grinning: kedy ides na slovensko?
8. aug 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o dva tyzdne huraaaa, uz sa tesim, len aby sa neochladilo... bo tu taka zima, leto o nicom.... inac,robila som jarne upratovanie, bo maly tu nie je, a popri tom som sa rozhodla, ze poprehadzujem ibzy v byte, a s tym zacalo aj prenasanie nabytku a vyhadzovanie nabytku a kupovanie noveho a ani sa nepytaj!!!! vsetky nechty som si polamala!!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
8. aug 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: méééé mala si si zaplatit robošov..taky nejaky fesny svalnaty bez tricka v uzkych monterkach by bodol nie? :grinning: :grinning:
8. aug 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies co?som zvedava ci das dake fotky aby som videla ako mas zariadene....tak pofot a hod to na zivitelky :wink:
a ja uz idem spat.... :wink: avoj a ozvi sa castejsie
8. aug 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bubba, ja teraz veru tak rychlo nezaspim, ked si mi taky napad do hlavy hodila :grinning: :grinning: :grinning: , ze svalnaty bez tricka....hmmmm....hmmm....hmmm.... :grinning: :grinning: :sunglasses:
no ked uz viem, kde sa skryvate, veru sa aj ozvem...bluuu noc teda... :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute potvorky! :grinning: Notebook mi je na milú jarmilu :grinning: , pretože to nie je vifi , ale je tu jeden centrálny PC , tak to využívam. Inak baby, čo ste vy včera h'ladali na westernovej farme v Boskoviciach. Bola tam bubba, Jenna, Sima, centík, BB- proste všetky!!!!!Tááák som sa potešila! :grinning: :grinning: :grinning: Poondiete sa z fotiek!!!! :grinning: No , dnes ideme pozrieř dieru macochu a nejakú jaskynu, tak paaaaa! :dizzy_face:
9. aug 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to som teda zvedavaaaaaaaaaa :grinning:
9. aug 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cooo ja som niekde bola a neviem o tom? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. aug 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš veľkými písmenami".
9. aug 2009 o 21:15 • blesq
gweenka,
stavim sa, ze si tam videla nejake kozy, ze? :grinning: :grinning: :grinning:
9. aug 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si tiez myslim ze to boli kozy :grinning:
9. aug 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale suhlasim s tym :angry:
9. aug 2009 o 21:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolo porusene pravidlo fora, dokonca az dva krat... :confused:
9. aug 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba ma urazila
9. aug 2009 o 21:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo toto forum nie je na to..aj tema o telefonnych cislach a podobne.je to nefer a na kazdu temu by uz mal platit rovnaky meter..
A tiez o rok mohol prist nejaky zivitel ktoremu by dobre padlo obnovit temu.ked uz do nej nechceli pisat nemuseli, ale nemuseli ani byt sebecki a dat to zrusit len preto ze su jesitni...ta tema mohla kludne ostat otvorena ved bola stale navrchu - stale aktualna, takze dovody zamknutia su podla mna len jesitnym vymyslom zzenstileho chlapa

Ja som s nou husy nepasol, o kozach pomlcim
9. aug 2009 o 21:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ci je na mieste sa niekomu vyhrazat....
9. aug 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevyhrazam sa a urazat je na mieste?
9. aug 2009 o 21:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prestan si otierat hubu lebo to vybavim inak .... to je podla mna vyhrazka,
a bubba ta neurazala, len napisala svoj nazor, mozno nebude jedina.......................
9. aug 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
9. aug 2009 o 22:04 • blesq
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
9. aug 2009 o 22:09 • centik
... ale ale blesq, klidek, zas tu nepourazaj polovicu (skoda ze byvalych) priatelov... :pensive:
a taketo veci sa riesia cez IP, ci nie?
9. aug 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
9. aug 2009 o 22:13 • blesq
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok