Pracujúce mamičky. Sú tu také?

kalupinka
23. aug 2006

ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉

bubba
12. júl 2009

bb (byborna skratka jenna) sak ty si ukazkova matka 😀 este ze tvoj ditko ma 5 rokov takze uz tolko pozornosti nevyzaduje 😀 mas cas si pozehlit zeeeeeeeeeeeee 😀 ja na to cas nemam.lebo ked chcem zehlt pocas toho ked je hore ma z toho strasnu zabavu,furt mi beha popod dosku a tak...a vecer ked o 10 zaspi (a to nespava naobed..proste to nepotrebuje)tak ja mam po celom dni konikovania a nicnerobenia ist este aj zelhit?? 😝

jenna7082
12. júl 2009

😅 no este to tak, pokazit si den 😀

bubba
12. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bluebell12sr
12. júl 2009

je pravda, ze moje ditko uz nevyzaduje tolko pozornosti, ale zato hada sa so mnou ako 16 teenager... a to je prave tak mentalne vycerpavajuce, ako behanie popod zehliacu dosku za 2rocnym 😀 . Taky napad /dufam, ze to necitaju pracovnicky socialneho uradu/ co tak priviazat dorbca na 40cm povrazok k stolu, aby sa k tej zahliacej doske nedostal? 😅 😅 😅 /tak, este stale myslis, ze som ukazkova matka, bo tie by take nieco urcite nenapadlo 😀 😀 😀 /

bubba
12. júl 2009

bb samozrejme ze si to myslim ale ked sem budes zanami chodit este tyzden a tvoje skore sa vyslape na vyse 1000 prispevkov tak potom uz porozmyslam.....vies si predstavit co ta caka za taky mesiac????zachvilu ma dobehnes..chichi 😀

bluebell12sr
12. júl 2009

bubba!!!! no veru!!!! ved uz mam 500 prispevkov!!!! taka hanba!!!! 😲 😲 😲 a ty mas kolko???? .... aaahhhaaa...ty mas tolko.... ok.... tak moje az taka hanba nie je... 😅 😅 😀 ... hlasim, ze pred chvilou som prave vdaka tajto diskusii oslavila svoje 500ste prispevkovanie.... kongratulacne karty poslite na ip, flase na domacu adresu... 😵 😵 😵

bubba
12. júl 2009

bb a nestacila by ti smska????kúúúrnik to je kolko roboty ist do papierka,kupit kartu,potom domov napisat daku peknu basnicku k okruhlim 500-tinám,potom kupit znamku,poslat...a s tym chlastom zabudni..tu sa zasadne nepije!!!

blesk tak to sa teda veeeeelmi myslis som sa tu stretla s inymi favoritkami 😎 😎 😎 to co mam ja je slabota 😀

bubba
12. júl 2009

apochnie 16,5 tis krista, 56.300,gerden 16 700 a to vlastne len tak zbezne som kukla ale ta favoritka ta neivem mala brutalne vela prisoevkov ale neviem nick skoda 😀

bluebell12sr
12. júl 2009

bubba,no keby si nemarnila tolko casu opisovanim postupu odoslania jednej karty, uz si to mohla mat za sebou a karta by bola rano v schranke!!! 🙄 ...xxx vopred dakujem 😵

ludia, prave som si vstupila do svedomia. Tak hlboko, ze som prislapla tu vec, co je hned vedla neho 🤐 . A preto vas opustam.... 😔 Prednesok. Zajtra pridem znova 😀 .... ale az vecer, lebo do 6tej pracujem.... 😝
bru noc vam.... 😵 😵 😵

bubba
12. júl 2009

bb nite nite xx

danka ty co riesis 😀 😀

jenna7082
12. júl 2009

noaco, ved aj ja uz idem spat 😀

gween
12. júl 2009

Tak spinkajte sladučko! Mne sa bude snívať s deravým bazénom, ktorý zajtra dopravíme do baumaxu. ☹
bb- máš nádherné dieťa. 😵

simasa
12. júl 2009

dneska je co? den debil? ci co? jedna "ona" ma nastve doma, druha tu ide moralizovat. ja nechapem, kde sa v tych ludoch berie tolko sebavedomia, ze si myslia, ze tu niekoho mozu sudit. co ich k tomu opravnuje? drzost? zavist? kde beru tu istotu, ze su lepsi? je mi z toho uz ozaj na vracanie...
ale sak na kazdu svinu raz voda zovre

centik
12. júl 2009

ja neviem co ta rozculuje nejaka netova čelzí 😀 ja ju mam na hakovi 😀

simasa
12. júl 2009

centik, ty mas hak? co si muzovi cmajzla? 😀 😀 😀
rozculuje ma to, aki su niektori ludia "doleziti". ale kto stoji o ich nazor? tam nech curaju do vetra - bude to mat ten isty ucinok 😝 a najlepsie, ked bude fukat oproti...

simasa
12. júl 2009

no a este moj muz odkazuje, ze nase deti maju aj otcov...
tak asi to nebude take zle, ked mame ich podporu, ze?

gween
12. júl 2009

Simi, klídek! 😀 Centík, ty si tu chýbala s tvojím optimizmom. 😅 Že internetová čelzí!!!!! 😀 😀 😀 Inak si nám nezahlásila , že tu celý deň nebudeš. De si sa flákala? 😖

centik
12. júl 2009

ja neviem mna takyto virtualny zakomplexaci nevedia rozculit 😀
gweenka prepac, aj som sa ti chcela ozvat to vies, ale nestihla som 😀 😀 boli sme na grilovacke skoro cely den 🙂

simasa
12. júl 2009

kaslem uz na to, viem, ze to nestoji za to

tesim sa na dnesne foteckyyyyy. juchuchu

centik
12. júl 2009

a kde ich mas?

gween
12. júl 2009

Centík, maš to ospravedlnené! 😀 Ozaj , kde sú tie fotky? 😨

simasa
12. júl 2009

este nemam centik. ale niektore zabery som videla vo fotaku. fotky budu za dva tyzdne. prezliekala som ju stokrat 😀 takze ich bude fakt dost. sikovni boli ti fotografi, fakt.
vystriedali sme stvorie saty, kostym vcielky, kostym spachtosa a kostym gazdinky. a tiez holotrta - iba v plienke 😵

centik
12. júl 2009

a de je bubá ? 😀 to moja mala tak vravieva, ze de je bubá ona totiz samu seba ked vidi na fotke tak sa vola buba 😅

anina1
12. júl 2009

centík tak ty mi sem furt zdŕhaš, no pekne a že kamoška 😠

simasa
12. júl 2009

to ju asi bubba potajomky uci, ked ty pracujes 😀
nasa mala je zasa taky maly "narcis". ked sa vidi v zrkadle tak sa pusinkuje. strasne je zlata vtedy 😵

simasa
12. júl 2009

kua baby, ako to robite, ze mate take velke deti a vypadate tak dobre /mlado/ - vid. anina, jenna 😔

centik
12. júl 2009

Anina vyzera ako jej baletka,
ale nazivo vyzera starsie ako na fotkach, nebooooj 😀 😀

Anina šak ked mi nepises nič 😅

anina1
12. júl 2009

tak dík 😠
už ti ani nenapíšem 😝

centik
12. júl 2009

neveriíííííím sak my nemozeme bez seba už byť 😀 to nerob vies ze by mi bolo smutno 😀

centik
12. júl 2009

a ja som myslela ze Saška vyzera starsie nie tyyyy, ale neviem ci mi to teraz este uveris 😅 😀