Pracujúce mamičky. Sú tu také?

kalupinka
23. aug 2006

ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉

bubba
27. júl 2009

( chce ma ist dzubat nejdem )pssssssssssst..

nie som tuuuuuuuuuuu 😀

bubba
27. júl 2009

uz ma zdžuje...l a vsetko mozne ale uz sa ukludnil 😀 😀 😀 😀 pssssssssssssssssst culummussssssssssssss nas ochranuje 😀

bluebell12sr
27. júl 2009

😀 😀 😀
😀 😀 😀

bubba
27. júl 2009

bb je ti nieco smiesne??? 😀 😀 😀 😀

bubba
27. júl 2009

jeeezis ludia ja mamdnes take uzasne dieta!!!! 😵 😵 😵 aby ste nepovedali ze na nu len furt nadavam...dnes len 2x revala 😀 😀 😀 a celyyyyyyy den je jak anjel.....no.....nemiluj to ked je to take seweet 😀 😀

jenna7082
27. júl 2009

akoze aj ja mam zlate deti, chalana sa mi prave podarilo vyhnat od pc, teraz mi tu pri uchu duní brutal muzika, on brejkuje, magduska ma dlhe biele "nevestove" saty, sa tu zvrtala a paulina reve ze pre tu hudbu nepocuje rozpravku .... 🙄

bubba
27. júl 2009

jenna no vidis a naobed sme chceli zavarat dobru naladu na horsie casy 😀 😀 😀 😀

bluebell12sr
27. júl 2009

no ja sa dnes po prvy krat po dlhom roku /presne rok to je/ nemozem na nic stazovat. dieta mi odislo k babke a dedkovi na sk... sedim v prazdnom byte, neporiadok jak v izraeli, telka tiez na plne pecky /jenna, s tvojim malym by som si asi rozumela 😉 / a momentalne si malujem nechty.... /s rozmazanym make up-om, bo od rana placem, tak mi je smutno... 😔 /

jenna7082
27. júl 2009

sme to nevymakli asi 😅

jenna7082
27. júl 2009

jaaj bluebell, to poznam .... tak sa vzdy tesim ked si ex pride pre decka na noc...a ked sedim v prazdnom byte, tak je mi smutno 😅 a potom no nechod desi na pivo nech na to nemyslis 😀

bluebell12sr
27. júl 2009

no jenna keby to len jedno pivo, zajtra ma uz tahaju na drink kolegovia, v stredu znama, a vo stvrtok ex kolega z davnej prace... dufam, ze koncom augusta nebudem musiet na liecenie 😅 😀 😀

bubba
27. júl 2009

bb na smutne vecery tu je vzdy bbb a flasa cereneho 😀 😀 😀

jenna7082
27. júl 2009

no to hej, to funguje ale hlavne nerozoberat bozie tresty a zmysel zivota 😀

bubba
27. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 kej je kombinacia bbb+ cervene tak sa nerozobera nic len"draha,snazim sa ale nechapem co pises" 😀 ...ale uz mam novu lampicku pri pc oziiiiiiiiik zabulla som sa pochvalit 😀 😀

jenna7082
27. júl 2009

nahodou ked mame červené vznikaju najplodnejsie debaty 😀 jeeej stary dobry kabernet z mikulova de siiii...tam si stoji v zavretom v obchode v regali....a sak ja aj tak chudnem.... 😅

gween
27. júl 2009

Dajte mi aspoň ovoňať! Mne už aj to stačí k dobrej nálade. 😀

bubba
27. júl 2009

hurrááááááááááááááááááá nasla som hooooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀

bubba
27. júl 2009

idem vam daco vtipne povedat....jenna ma bohovsku fotku novu v profile na fb koza sa idem pocikat od smiechu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jenna7082
27. júl 2009

uz ju tam mam cely den a cakam kedy si do vsimne a kua nikto nic - a ja ze aka ftipna budem 😀

bubba
27. júl 2009

sak kua ale jaka ftipna ze si moja 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jenna7082
27. júl 2009

no a kebyze ti nepoviem, tak si ani nevsimnes 😅 😀

bubba
27. júl 2009

no sak so mti vysvetlila ze preco...a ostatni budu mat asi ten isty problem ze si to nikto nevsimol...a apropo ani sa to nezobrazlio v novinkach a nemas to ani na nastenke 😝

jenna7082
27. júl 2009

nie lebo to by nebolo potom ftipne. ja som chcela aby si to vsimli vsetci ked budeme mat komenty pod sebou 😝

centik
27. júl 2009

ja som si to všimláááá 😀 a som trochu hundrala, lebo som si ta pomylila s niekym inym 😀

bubba
27. júl 2009

akoze a kde mali byt pod sebou tie komenty ked si to nedala zverejnit na nastenku????? 😀 😀 😀

jenna7082
27. júl 2009

sak pod tvojimi fotkami alebo pod mojimi, no barsde

simasa
28. júl 2009

dobre rano 🙄

jenna7082
28. júl 2009

co si po opici? 😀 ja som prisla z vycerpavajucej porady a utekam na postu....holt,pracujuca mamička... 😀

gween
28. júl 2009

hahaha, vtipné! 😀 inak aj ja som si to všimla, len som to nechcela okomentovať. 😅 Až 2x som sa musela presvedčiť o tom, či vidím dobre. 😕
jenna, o čom ste sa radili keď tá porada bola taká vyčerpávajúca? 😵

bubba
28. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 jasné vsetci ste si to vsimli zrazu len bubba je slepa chromá nevidiaca 😀 😀 😀 kto si to este vsimol??? 😝