Pracujúce mamičky. Sú tu také?

kalupinka
23. aug 2006

ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉

bubba
8. aug 2009

gween naco ti je notbuk na dovolenke???si ho mala nechat pekne doma a R E L A X O V A T!!!!!

bluebell12sr
8. aug 2009

ahojte, co vy vsetci dovolenkujete? a dnes ste uz o 12stej prestali pisat???? co sa stalo????? 😲 😲 😲

bubba
8. aug 2009

dárlink 😎 😎 ze sa nám aj ukazes... 😵 😵 uz som nad tebou rozmyslala ze ci este zijes... 😀 kedy ides na slovensko?

bluebell12sr
8. aug 2009

o dva tyzdne huraaaa, uz sa tesim, len aby sa neochladilo... bo tu taka zima, leto o nicom.... inac,robila som jarne upratovanie, bo maly tu nie je, a popri tom som sa rozhodla, ze poprehadzujem ibzy v byte, a s tym zacalo aj prenasanie nabytku a vyhadzovanie nabytku a kupovanie noveho a ani sa nepytaj!!!! vsetky nechty som si polamala!!!! 🙄 🙄 🙄

bubba
8. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 méééé mala si si zaplatit robošov..taky nejaky fesny svalnaty bez tricka v uzkych monterkach by bodol nie? 😀 😀

bubba
8. aug 2009

vies co?som zvedava ci das dake fotky aby som videla ako mas zariadene....tak pofot a hod to na zivitelky 😉
a ja uz idem spat.... 😉 avoj a ozvi sa castejsie

bluebell12sr
8. aug 2009

no bubba, ja teraz veru tak rychlo nezaspim, ked si mi taky napad do hlavy hodila 😀 😀 😀 , ze svalnaty bez tricka....hmmmm....hmmm....hmmm.... 😀 😀 😎
no ked uz viem, kde sa skryvate, veru sa aj ozvem...bluuu noc teda... 😀 😀 😀

gween
9. aug 2009

Caute potvorky! 😀 Notebook mi je na milú jarmilu 😀 , pretože to nie je vifi , ale je tu jeden centrálny PC , tak to využívam. Inak baby, čo ste vy včera h'ladali na westernovej farme v Boskoviciach. Bola tam bubba, Jenna, Sima, centík, BB- proste všetky!!!!!Tááák som sa potešila! 😀 😀 😀 Poondiete sa z fotiek!!!! 😀 No , dnes ideme pozrieř dieru macochu a nejakú jaskynu, tak paaaaa! 😵

bubba
9. aug 2009

no to som teda zvedavaaaaaaaaaa 😀

jenna7082
9. aug 2009

cooo ja som niekde bola a neviem o tom? 😝 😀

blesq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simasa
9. aug 2009

gweenka,
stavim sa, ze si tam videla nejake kozy, ze? 😀 😀 😀

blesq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
centik
9. aug 2009

ja si tiez myslim ze to boli kozy 😀

blesq
9. aug 2009

ale suhlasim s tym 😠

centik
9. aug 2009

bolo porusene pravidlo fora, dokonca az dva krat... 😕

blesq
9. aug 2009

bubba ma urazila

blesq
9. aug 2009

lebo toto forum nie je na to..aj tema o telefonnych cislach a podobne.je to nefer a na kazdu temu by uz mal platit rovnaky meter..
A tiez o rok mohol prist nejaky zivitel ktoremu by dobre padlo obnovit temu.ked uz do nej nechceli pisat nemuseli, ale nemuseli ani byt sebecki a dat to zrusit len preto ze su jesitni...ta tema mohla kludne ostat otvorena ved bola stale navrchu - stale aktualna, takze dovody zamknutia su podla mna len jesitnym vymyslom zzenstileho chlapa

Ja som s nou husy nepasol, o kozach pomlcim

centik
9. aug 2009

neviem ci je na mieste sa niekomu vyhrazat....

blesq
9. aug 2009

nevyhrazam sa a urazat je na mieste?

centik
9. aug 2009

prestan si otierat hubu lebo to vybavim inak .... to je podla mna vyhrazka,
a bubba ta neurazala, len napisala svoj nazor, mozno nebude jedina.......................

blesq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
centik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blesq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
centik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simasa
9. aug 2009

... ale ale blesq, klidek, zas tu nepourazaj polovicu (skoda ze byvalych) priatelov... 😔
a taketo veci sa riesia cez IP, ci nie?

blesq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blesq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
centik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blesq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz