Pracujúce mamičky. Sú tu také?

kalupinka
23. aug 2006

ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉

simasa
15. júl 2009

ved skoro pri kazdych je ze odpovedali 2 az 3 zaujemci. a aj pri nahrdelnikoch. vcera tam nebolo skoro nic... 😝

bubba
15. júl 2009

mozno to bol novy tovar...zasa si nefandi...smiraci urcite videli aj to co som ja tu pisala 😀 😀 😀 o tych cenach 😝

centik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gween
15. júl 2009

Čelzí, kde si? 😀

chelsee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chelsee
15. júl 2009

musim vas pochvalit viete aj po anglicky precitat moj nick 😉

simasa
15. júl 2009

čelzí nas necita stale, ona len pride na zavolanie 😀 😀 😀

simasa
15. júl 2009

babule nesmiracky - aby ste nepovedali, ze vam som nedala recept:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

chelsee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gween
15. júl 2009

tak ale už naozaj stačilo. chelsee, fakt nepochopím, čo ťa na tejto našej debate vie tak pobúriť.

chelsee
15. júl 2009

gwen do tejto temy som len vyjadrila svoj nazor, vsetci ostatni sem prestali pisat

chelsee
15. júl 2009

tymto sa s vami lucim, reagovat a rozculovat sa nemusite, mna vase nazory totizto nezaujimaju 😵

gween
15. júl 2009

ešte maličký detail chelsee. Z tejto témy sa už dávno odsťahovali baby, naposledy sem písali v marci- takže to nebolo kvôli nám. Inak ja som na teba neútočila , len som sa ti snažila objasniť niektoré veci. Inak vôbec sa nemusíš znepokojovať- dieťa nemám a s manželom máme nádherný vzťah, takže mi nikam neuteká. 😵

loskiferos
15. júl 2009

Ach jaj, niekto si lieči komplexy tam kde nemá? 😀 😀 😀
Nechcem nikoho urážať a tobôž sa niekoho dotknúť, ale nedá mi nereagovať.

Takže Chelsee, ty si myslíš, že keď tu baby píšu tak sú zlé matky - no tiež názor. Nie je podľa teba lepšie písať na koníka, ako vysedávať za pokecom, kde je každý druhý príspevok nezlúčiteľný s pravidlami tohoto fóra? A to nevravím o úchylákoch, čo tam zháňajú a naháňajú rôzne "pôžitky"!!!
Za ďalšie, keby si pozrieš časy, kedy sem píšu - je to väščinou večer, keď deti spia!!!
A Gween má pravdu s tým, že táto téma bola dávno zapadnutá prachom, takže nikto nikoho nevyštval.
Tak, ako čítam, už nemieniš reagovať, ale keby náhodou chceš - ja znesiem 😀 😀 😀

A nezabudni - mňa neurazíš!!! Ja som reagoval len preto, že mám tieto baby rád a nikto mi nedal právo súdiť ich - nerobím to, preto to láskavo nerob ani ty !!!!

P.S.: Nový IQ test - čím viac príspevkov na MK - tým menšie IQ 😀 😀 😀

jenna7082
15. júl 2009

my sa tu mame vsetci radi - ono je smutné, ked niekto priatelstvo nazyva "lezenim do zadku" ... to musi byt neskutocne osamely clovek...

co som si ja vsimla temy - sak teda som tu, tak som pokukala tu a tam - o com sa keca a vsimla som si jedno - skoro v kazdej téme sa vytvoril urcity kolektiv, v kazdej téme su nejaké "stálice", kde si baby povacsinou pisu, aky mali den, co zazili, co sa im prihodilo....je to uzasne, osobne som velmi vdacna za ludi, ktorych som tu spoznala....kedze som vacsinou s detmi a nemam moc prilezitosti chodit medzi ludi....akoze fakt nechapem, o co ide 😅 ale ani ma to neondie

do tejto témy bol vlozeny posledny prispevok - nez sme ju "obsadili" v 2007-mom chelsee
je tu kvantum tém a stale moznost si zalozit novu (ze by sme jako niekoho ukratili o nieco chi)

ked ta to tak irituje, naco to citas?
keby ti to totiz bolo jedno, tak je ti to skratka jedno a nemas potrebu tu popisat to, co si popisala....
takze ti to jedno nie je a to uz sa zamysli ty sama nad sebou, preco mas potrebu vyvolavat konflikt a vstupovat do svedomia dospelym ludom....

a vlastne naco si ty prihlasena na koniku? 😅 preco sa radsej nevenujes svojmu dietatu?

ono, kazdy sme nejaky, niekto z nas ma potrebu si tu zaftipkovat, pokecat...niekto si rypnut....nech sa kazdy spozna v ktorom sa spoznat chce....

kifi, ten iq test si daj patentovat 😀

jenna7082
15. júl 2009

normalne by som to nerobila - ale nedalo mi to 😀

teta jenna trošku gúglila a aha 😅

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

loskiferos
15. júl 2009

Jenna 😀 😀 😀

Hej moralisti, jak se vám líbím ..... Jen si dej jen si klidně dej, je n si dej vždzť ty na to máš..... 😀 😀 😀

Pripomenulo mi to film Mravnost nadevše a pieseň od Kabátu 😀 😀 😀

bubba
15. júl 2009

hmmm ahojteeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 ste uzasne teraz vam vleziem do najhlbsich analov,kanalova cojaviem kde 😀 😀 som na vas pysna a aj na to co ste vynurali....ale dolezite je ze uz vieme odkial vietor fuka zeeeeee 😀 😀 😀
a ianc aj ja maly postreh...my sedime na koniku kym čelzí si ide vykurit zobak a to tak robi pr svojom dietati aby nahodou nebolo ukratene o pozornost 😀 😀 😀 😀 mam dost...a este aj z toho ze.....ale sak nic jenna poslala si to vsetkym predpokladam ze??? 😀 😀 😀

jenna7082
15. júl 2009

to asi este nevedela, ze mame take nizke iq 😅

loskiferos
15. júl 2009

Vietor fúka od západu? Žeby z Írska, ktoré je baštou morálky a manželskej lásky a vernosti: 😀 😀 😀

jenna7082
15. júl 2009

chelsee a pozdravuj lenku, ked uz si tu, sak to bola aj nasa kamoska, nikto nevie, co sa s nou stalo, zrazu nepise....jako sa ma?

bluebell12sr
15. júl 2009

no ludiiiiiaaa.... dnes ste tu napisali take tazke filozoficke prispevky.... 😲 a ja som vam uz spominala, ze som blondyna.... 🙄 ....
a ja som sa uz tak tesila, ze je to tema, v ktorej sa lahko diskutuje.... a teraz tolko moralizovania.... 😝
chelsee, ligthen up a little bit sweetheart, ja mam dost narocnu pracu a taketo prispevky je to posledne to chcem citat.... many thanks.

bubba
15. júl 2009

bb i think i luv ya ...anyway u re not the only one who ´s blond here :O)))))))))

bubba
15. júl 2009

blue a co vlastne robis?nemyslim teda momentalne akoze teraz...ale ako job 😀

jenna7082
15. júl 2009

jaaa som tu vrchná blondína 😀

bubba
15. júl 2009

hej,ty mozes aj kasírovať ak chceš 😀 😀 😀 mas na to plne dispozicie 😀

jenna7082
15. júl 2009

keby som teraz vedela ci si ma nahodou neurazila....mam sa odut? 😀

simasa
15. júl 2009

no marcelka, tedaaaa 🙄

blesq
15. júl 2009

FB cakam vyjadrenia