Pracujúce mamičky. Sú tu také?

kalupinka
23. aug 2006

ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉

jenna7082
24. júl 2009

no uz len som na ráža zvedava, kua este viac jak na rosenberga 😅
ako, muziku porobil, ale ja ked ho ocujem vypravat....no nic, idem fcul zas ja na akciu 😀 majte sááááá

gween
24. júl 2009

Bubba, ty si celá kuca- paca. 😀 Inak to som sa od teba naučila, že s každou hovadinou mám ísť k doktorovi- a ty takto? 😨
Centík, tebe včely odleteli? 😅

centik
24. júl 2009

qween? 😕 😅

jankajs
24. júl 2009

bubba, a ostatní, ďakujem, že ste sa reagovali. Kebyže sme v Žiline, tak to nie je problém, lenže riešime vlastné bývanie a tak odchádzame viac na sever, kde takéto vymoženosti možno nájsť ešte v KNM a ďalej už nie. Len škôlky. Tam budú síce dve aj z troch ZŠ sa dá v tej malej dedine vyberať, ale jasle - snívajte s nami ☹ . Zlatá Žilina 😔 . Do práce ho nemôžem vziať, učím na prvom stupni, navyše budem mať prvákov, takže to by bola celkom slušná "haluz" /ako hovorí moja "násťročná" neter/. No skúsime to, a keď to nepôjde, bude mm musieť pristúpiť na opatrovateľku. Čo sa týka mojich názorov na jedlo, režim a tak, moji rodičia to vždy rešpektovali, aj sami navrhli, aby som im všetko pripravila na papier - kedy asi čo treba. U svokry je to inak - robí napriek. Neviem, či je to už senilitou /v 60-tke?/, alebo je proste taká protivná a hlúpa. Chjo, tie dlhy... ale bývať s ňou ešte ďalších sedem rokov - to by bolo na blázinec. Držte sa pracujúce maminy a držte palčeky aj nám. Občas vás prídem pozrieť, hlavne, keď budem potrebovať poradiť 😉 . 😎

centik
24. júl 2009

Jankajs, mne svokra tiez robi napriek 😉 asi su uz raz také... 😅

gween
24. júl 2009

centík , nemusíš sa tak rozpisovať, stačí aj stručnejšie. 😀 😀 😀
Jankajs- držím palce a vôbec ti nezávidím. Z učiteľského platu splácať hypotéku- to je veru iná haluz. 😵

centik
24. júl 2009

qweennn??????????? 😕 😝 😅

simasa
24. júl 2009

no co je?
co vsetci niekde slopete?
ja hlasim, ze som doma...
unavena jak kon 😝

gween
24. júl 2009

Jézušmária, to čo je tu? A destešecikedniestenakonovi?
bubba- mám strach o teba! ☹

simasa
24. júl 2009

gween, neboj, bubba uz socila manzelovi do narucia 😀 😀 😀

simasa
24. júl 2009

skocila malo byt

bubba
24. júl 2009

zijem...sice aj po par fernetikoch ale da sa 😉 😉 dokonca aj pichanie pri srdci preslo...alkohol lieci 😀 😀

loskiferos
25. júl 2009

My s Jennou vám to tvrdíme od začiatku a dočkali sme sa len úškľabkov, posmeškov a poníženia 😀 😀
To až Bubba musela na to prísť??? 😉 😀 😀

bubba
25. júl 2009

kifi este neviemem ze ci mi to uveria....dnes ma boli hlava jak kon ale nie od ferentu ale od nevyspatia 😅 😅 ináááác uz sa nahravajuuuuuuuuuuuuuuu 😵

simasa
25. júl 2009

co sa nahravaaaaaaaaaaaaa?

centik
25. júl 2009

teraz je aj moja zvedavost nahrata 😀

bubba
25. júl 2009

sak fotkyyyyyyyyyyyyyyyyyy

bubba
25. júl 2009

Po prasnej ceste sa k pastierovi oviec ruti plnou rychlostou posledny model luxusneho jeepu. Len-len ze ubrzdi pred zacudovanym pastierom. Z jeepu vystupi distingvovany mlady muz. Ray-ban na ociach, Rolex na zapasti, oblek od Armaniho a topanky z hadej koze. Pozdravi pastiera a opyta sa ho: « Pastier, ak uhadnem; kolko oviec mate v stade, mozem si vziat jednu znich, taku co si sam vyberiem? » Pastier suhlasi a tak muz vyberie z auta notebook napojeny cez bluetooth na svoj blackberry, ktory mu umoznuje pristup na internet. Napichne sa na server NASA, ktoreho satelity odfotografuju a zozoomuju niekolko millionkrat z vesmiru stado oviec a sofistikovane programy urobia bleskovu a presnu analyzu, ktora pride muzovi na mail v podobe desat stranovej excel tabulky. Muz ju vytlaci na miniaturnej tlaciarni a cely hrdy oznami po necelej polhodine pastierovi : « vase stado obsahuje presne 12 457 oviec » Pastier priznava, ze pocet je spravny a dovoli muzovi; aby si vybral ovcu ako mu to slubil. Muz si po dlhom vahani ovcu vyberie a ulozi ju na zadne sedadlo svojho jeepu. Tesne pred odchodom mu pastier vravi: « Pane, ked ja uhadnem, co je vasim povolanim, mohol by som si vziat naspat ovcu, co som vam daroval? » Muz, presvedceny, ze jednoduchy dedincan predsa nemoze mat potuchy o jeho povolani samozrejme suhlasi, na co mu pastier hovori: « Vy ste povereny vykonavat audit » Muz sa ho v soku po dvoch minutach spamatavania sa pyta, ako na to prisiel. « To je jednoduche » odpoveda pastier « Prisli ste sem, napriek tomu, ze vas nikto nepozval, z vlastnej iniciativy mi odpovedate na otazky, na ktore sam najlepsie poznam odpoved a pritom sa figu vyznate do mojho remesla a teraz mi prosim, vratte mojho psa !»

gween
25. júl 2009

No teda ja asi dnes vyslopem flašu vína- však keď to tak lieči?!? 😀 😀 😀 Ja nespím celú noc kvôli Bubbe a ona je po opici. No ja sa po.... 😀

centik
25. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

bubba
25. júl 2009

gweeen nie som po opiciiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀 len som nevyspata....ze,centik 😀 😀 😀

centik
25. júl 2009

ano bubba je len nevyspata po opici 😀

gween
25. júl 2009

tak neskypuj do rána a nebudeš unavená. 😖 😀

bubba
25. júl 2009

koza 😀

gween
25. júl 2009

Blablablablablabla! 😀

centik
25. júl 2009

skyp me skyp me 😀

gween
25. júl 2009

centík? 😀

loskiferos
25. júl 2009

Koza po opici? To by som chcel vidieť, aj ked tomu neverííím 😀 😀 😀

gween
25. júl 2009

Kifike - vieš si predstaviť Bubbu ako mééééka? Mémééémemééeeeem!!! 😀 😀 😀

centik
25. júl 2009

chudak bubba co si z nej robite furt srandu? 😝 😀