Pracujúce mamičky. Sú tu také?

kalupinka
23. aug 2006

ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉

gween
5. aug 2009

A prečo som prvá? veď ja nikdy nebývam prvá! Ccccc! 😔

bubba
5. aug 2009

no ved gween.....sa aj ja cudujem!odchadzam!dufam ze naobed som tu....aaaaaaaale to nikto nevie..iba...

jenna7082
5. aug 2009

simasa 😝

gween 😀

bubba .... no....tak...ahoj 😀

vsak ja tu inac tiez nie som , ja pracujem 😀

gween
5. aug 2009

jenna, Bubba nemreaguje! 😀

gween
5. aug 2009

Počuli ste že na turej zasa zhorelo nejaké auto? 😒

jenna7082
5. aug 2009

hej, a "nááhodou" cha chaa tomu istemu typkovi..vcera som sla okolo, stalo pri bille ... no comment

loskiferos
5. aug 2009

No, čaute. Tak toto keby som vedel, tak idem zajtra 😀
Kafe od Bubby - to musí byť zážitok. 😉 A šak som dnes ešte nemal - no nič, idem na to 😀

Simmi na akom odpočívadle budeš pracovať? Sa stavím na kafe 😀 😀 😀

loskiferos
5. aug 2009

No, som rád, že sme si fajn pokecali 😀 😀 Musím ešte utekať do Štúrova. 😀 😀

jenna7082
5. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jalao
5. aug 2009

Ahoj Jennka, si este tu? Som tu cerstvo, prave sa tu obzeram....vosla som hned do "priecinku" pracujucich mam, lebo aj ja som taka...Pracujes, ci si teraz doma s malou?

jenna7082
5. aug 2009

to patri mne? 😕 a ty si kto? chi 😵

centik
5. aug 2009

to je predsa jalaolka 🙂

jenna7082
5. aug 2009

jaaaaaaaj 😀 jalao ja som ta najpracujucejsia mamicka aku si len dokazes predstavit 😀

jenna7082
5. aug 2009

ale tak si to napisala ako keby sme sa poznali sto rokov a ja lovim v pamati ze koho poznam z povazskej 😀 a nic, ani obraz ani zvuk 😀

gween
5. aug 2009

jennka, tak lov ďalej! 😀
Centík- 😅 Ty si naj.., ty poznáš každého. 😀

jenna7082
5. aug 2009

a co ja som lovec nejaky? sice v znameni aj hej, sagitarius s lukom s šípom chi 😀 ale raz som to skusala a nie ze som sa netrafila do terča, ono to ani len nevyletelo z tetivy 😀

jenna7082
5. aug 2009

a koni sa tiez bojim, jaaa neviem co som to za sagitaria 😀 za strelca, asi len strelená 😀

bubba
5. aug 2009

no..prave som dosla ...kujnik....a doniesla som si za vedro uhoriek na zavaranie...tak ja len vypit kavicku s vami a sup sup dovidenia..a este aby nebolo malo idem zavarat aj rajciny 😅 sak co to necham pohnit?a este ma mama volala ze vecer jej pojdem pomoct robit leco...no trt... 😀 😀 za plnu decku vanu papriky som dnes naoberala a za vandel rajcin aby mala co robit 😀

danka.k
5. aug 2009

bubba tak prijemne zavaranie 😀 😀 😀

jalao
5. aug 2009

Ahoj Jenna, som tu, bola som na obede 🙂 . Nie, nepozname sa....hoci teraz uz trochu ano!
Som este asi hodinku v praci, potom frcim domov, dnes cakam starsie deti z taborov, to bude doma zaaahul.

centik
5. aug 2009

jalao ved aj nas pozdrav 😝 😀 my sa tu vsecia pozname aj s tebou 😀

jenna7082
5. aug 2009

😀 😀 😀 centík neziarli, vytrcam z davu no - mala som posledna prispevok 😀

kokso to sa ti zilo, cooo , decka po taboroch, mne sa take ani nesniva, furt su pri zadku 😀

centik
5. aug 2009

jenna ok budem sa snazit prekonat moju ziarlivost 😀

jalao
5. aug 2009

Prepacte, samozrejme! zdravim vas tu vsetky, co prisli, aj co uz odisli, aj co zavarate, aj periete, aj deti chovate (do kelu, ved to mna vsetko doma este dnes caka...). No ako to uz mame zauzivane nejake tie roky - z robotky do robotky. Ale co si nastazujem, nie?

gween
5. aug 2009

Hmmmmm! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Jenna, zúrim! 😠 😠 😠 😠 😠

centik
5. aug 2009

Qweeenka ako ten epilepticky havino? 😝 😀

bubba
5. aug 2009

chystaaaaaaaaaaaam sa....aléééééééééééééé...obedujem 😀 😀 😀 do vecera casu dost

jalao
5. aug 2009

Moje decka som od mala davala do taborov, ja som tiez tak chodila, takze im to pride uz uplne automaticke, ze ide leto a Mami, kam pojdeme tento rok?? Vzdy sa dohodneme viacere mamy a idu tam cela partia, nie ze samy... A ano, bolo to super, mala Tanicka bola tyzden doma ako jedinacik...uplne nezvycajna situacia...klud...ticho....ziadne zvady...ani neporiadok... 😒

bubba
5. aug 2009

to ako sa da dostat 14 rocne decko do tabora??? 😀 😀 😀 😀

bubba
5. aug 2009

daj dake tipy...zidu sa.moji svagrovci maju problem zobrat pubertalne decka na kupalisko nikde sa im nechce 😀