Pracujúce mamičky. Sú tu také?

kalupinka
23. aug 2006

ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉

gween
5. aug 2009

Dani, Bubba to užmá dávno v gaťoch! 😀

danka.k
5. aug 2009

bubba hladam ti foto z bruchom a nasla som priecinok pes a tam vsetko moje fotky 😀 😀 😀 😀 nasla som jednu zo 6 mesiaca.. idem ti ju ulozit... ale brucho tam moc nehladaj 😀 😀 😀

simasa
5. aug 2009

ja som uz raz taka... 😅

gween
5. aug 2009

Som sa rozhodla, že ten kaktus si ponechám 😀 a keď Bubba príde k nám, môže si vyskúšať, aké je ma´t tie oné v onej.

danka.k
5. aug 2009

bubba kukni

simasa
5. aug 2009

lenze bubba tam uz ma "plno". uz jej totiz cvrklo 😀 😀

gween
5. aug 2009

Idem si liečiť bolačky! Dobrú noc! 😢 😵

jenna7082
5. aug 2009

kua tu taka debata a de ja som v rici??

danka.k
5. aug 2009

gween dobru.. a bacha na postelne pradlo 😀 😀

jenna7082
5. aug 2009

gweenka ale k jožkovi ho nehádž....ten kaktus 😀 najsamprv jožka okuknem, ked uz mi ho tolko slubuješ 😀

centik
5. aug 2009

dobru noc Qweeen 😵

bubba
5. aug 2009

skoro so msa pos***ala ked som zbadala tehotnu danku 😀 😀 😀 😀 ja som kua pribrala skoro 30 kg a ona tu ide machrovat s tymto!!!!!dajte ju zavriet 😀 😀 drzanu jennu 😎

bubba
5. aug 2009

gween dnes spi na gauci so psom eileptikom 😀

danka.k
5. aug 2009

bubba ved ja som pribrala 10 kg a ked som porodila tak tie som im tam aj nechala.. som domov prisla s vahou 48 kil 😀 😀 😀 😀

bubba
5. aug 2009

a ja zasa od porodu som pekne schudla naspat a asi po roku sa zacalo namna nabalovat.co so mmala kedysi problem pribrat tak uz som probrala tolko ze dakujem neprosim 😝 😅

danka.k
5. aug 2009

bubba tak posli... vsetci slubuju ze poslu a nik mi tie kila neposiela 😀

bubba
5. aug 2009

haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oo

jenna7082
5. aug 2009

ja som pri magduske pribrala za cele tehu 3 slovom tri kila ale teda so 48mimi som domov nesla jakziv....teda hej, v dvanastich mozno zo skoly 😀

bubba
5. aug 2009

ja neposlem co je moje to je moje 😀 😀 😀 a móójmu sa to nahodof paci 😀

danka.k
5. aug 2009

jenna a to co si ani nejedla??? 😀

bubba
5. aug 2009

a nahodof ja idem spat 😅 😅 😅 aby jenna mohla rano vstat do prace...vypiiiiinam saaaaaaaaaaaa 😀

jenna7082
5. aug 2009

ja uz neviem, asi hej ale tak ze som priebezne stihala chudnut na tele a dieta rastlo v bruchu takze sa to vyrovnavalo abo co.....ja uz si berem bubbkinu radu k serdcu a idem spat 😅

bubba
5. aug 2009

hoviral voiralj lhovaoprjaôljgfúla

a kto mi do zajtra prelozi toto ma u mna....jojo cukriky 😀 😀 😀

jenna7082
5. aug 2009

nezaluj 😝 irenko lebo ta vymnenim 😀 😀 😀 😀

danka.k
5. aug 2009

nechem jojo cukriky 😀 😀 😀

bruuuu vam

gween
6. aug 2009

Dobré ránko ! Bubba, ty si si logla včera z jenninho piva, či čo? 😀 Však si tu blúznila a písala si všelijaké taľafatky! 😀 Že hoviral? Hovnivala poznám, ale netuším kto je hoviral! Ani nevadí, Jo- jo cukríky neznášam! 😖
Kifike?

loskiferos
6. aug 2009

Uff - dočítal som 😀

Kua baby ste sa včera rozbehli, kvôli jednému kaktusu. Emka ty na Ada nenadávaj - plnil do bodky tvoje nariadenie, to, že nemá postelné prádlo preťáhnuť cez kaktus si mu nepovedala 😀 😀 Nesmieš mu dávať také zložité úlohy - ja som presne taký istý. 😀 😀 Dúfam, že už si vyliečená. Inak - ahoj Emíííííí 😉 😀

Dobré ochabovačné ránko dievčence 😀 😀 😀

gween
6. aug 2009

Kifike, akože kvôli jednému kaktusu? Však to bol dosť vážny úraz. 😅 Asi tá Jenna bude mať naozaj pravdu, že chlapi sú len na oštaru. 😀 😀 😀

bubba
6. aug 2009

gweeen mala by si sa ho urychlene zbavit 😀 posli ho ku kifimuna aštarovu flotilu 😀

gween
6. aug 2009

Momentálne som ho poslala do firmy pracovať! 😔