Pracujúce mamičky. Sú tu také?

kalupinka
23. aug 2006

ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉

bubba
19. okt 2009

no,centik,som zvedava ako sa z tohoto vykrutis teraz 😀 😀

tak ja idem na to: mam 1 dc. 3 roky a pracujem od buduceho roka 😅 😀

centik
20. okt 2009

jak vykrutit kua sak v sobotu som tak tancovala ma vykrutili uz sa nevlazdem krutit este mam svalovku 😀

centik
20. okt 2009

ja a bubba sme kolegyne.. 😝

sonya16
20. okt 2009

v práci? A centik Ty už pracuješ? Alebo tiež až od budúceho roka?

centik
20. okt 2009

ja tiez az od buduceho roka, my spolu chceme nastupit 😀

simasa
21. okt 2009

sonya, centik je stratena biela koza, az nie albinka, ktora je na materskej a teba len namotava.
mimochodom, ja som tiez na materskej a napriek tomu sem obcas pisem...

asi je jasne, na co je to reakcia, co centik? 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝

centik
21. okt 2009

simasááááá???? 😅 😅

simasa
21. okt 2009

čóóóóóóóóóó jééééééééééééééééé????????

sonya16
21. okt 2009

no ale no, ta de sú tie pracujúce mamičky??? ☹

jenna7082
21. okt 2009

zde! 🙂

ja som bola s chlapcom na materskej ako sa patri, cele tri roky....uz bude mat desat rokov, chodi do stvrtej triedy....v robote som bola rok a potom som sla z jednej materskej do druhej, dievcata mam dva roky po sebe...no, a s tou poslednou som bola doma chvilku, ale zasa ja som specificky pripad - magdulka chodila so mnou do prace :o) od babatka, cim bola vacsia, byvalo to narocnejsie, ale zvladli sme to a uz je z nej skolkarka....vsetko sa da, ked sa chce!

ahojfresbeetymasalenovinky 😀

frisbee
21. okt 2009

ahojjennatakémorbidnéže? 😎

centik
21. okt 2009

coo byyy boloooooo 😀

frisbee
21. okt 2009

aj,centík,si ma potešila...myslela som,že nie som v poriadku,keď nič necítim...ale ubezpečili ma,že to je po tom horore normálka...a fuj,je to za mnou 😉

jenna7082
21. okt 2009

urcite nikto nema pravo ta za to odsudzovat, Fris. nikto nevie, co si si musela prezit. a to, ze sa ti ulavilo, je uplne prirodzene po tom vsetkom, nemyslim si, ze je to z tvojej strany nejaka skodoradost.

bubba
21. okt 2009

sdfklghlkejhbklxjh frankovka modraaaaaaaaaaaaaaaa lkjgôlkqjwlkejbvglksjdflqjôklr neskory zber hrvgderzbwkerzvnkzwenkrcwezruz chateau topolcianky wkjevtrhlzaelkbuKETABLST&YSGXCV& 😝 😀 😝 😕

bubba
21. okt 2009

2008 ......hik 😀

jenna7082
21. okt 2009

ty si iny labuznik, anciasa

bubba
21. okt 2009

aaaaaaaaaaaaaaa ešte mam jendu za chladnickou to ke dmoja anička zajtra porobi skusky tak v strvtok vecer zasa 😅 😅 😅 pomooooooooooc 😀

bubba
21. okt 2009

prváááááááááááááááá 😎

frisbee
21. okt 2009

bubba..tož na zdraví,krasavico,ať slůží...a co ona pije,ta,jak je s tím...hňápni ji tam jednu láhev 😀

bubba
22. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 inac to vcera bolo len pre pobavenie.....sak aha,napisala som prva a to bez preklepu a bez hrubky 😀 😀 😀 😀

sonya16
22. okt 2009

jenna7082 to kde pracuješ, že drobec mohol byť s tebou? Môj bude mať 5 mesiacov, keď nastúpim do práce, bude s ním svokra. No čo narobím keď musím splácať hypo a iné blbé pôžičky. Ale ja sa aj priznám, nejak potrebujem ísť do práce, ja by som doma nevydržala celé tri roky. Aj so staršou som bola doma 8 mesiacov, už je z nej škôlkarka a desne premúdrelá 😀

frisbee
23. okt 2009

😀 😀 😀 😀 baby,aj vám to napíšem 😀 😀 😀 písala som do témy na beremese,že Co nejvíc vadí na vás vašemu miláčkovi...hahahahahahahahaha...dneska ráno,keď sme čakali na poštu a mali sme ísť nakupovať do mesta,hovorím mu,že iba skočím do vane a vyrazíme 😀 😀 😀 😀 on na to s vážnym ksichtom,že....."celej život se nemůže vyrovnat s tím,že si myju hlavu každý druhý den".... 😀 😀 😀 😀 skoro som sa pocvrkala,neviem,v čom spočíva ten problém 😀 😀 😀 😀 😀

bubba
23. okt 2009

😀 😀 😀 😀 to je teda zavazny problem,mali by ste navstivit manzelsku poradnu 😀

bluebell12sr
23. okt 2009

bubba.... co zase stvarate??? 😕 😨 🤐

bluebell12sr
23. okt 2009

ty brdo, to nie je FB, tu sa to vymazat teraz neda co??? 😲

gween
23. okt 2009

Dá sa BB- vymazať nás z FB! 😀 Caute baby tažko pracujúce. 😀 Mám taký pociť, že si len ja vyvaľujem šunky doma. 😝

centik
24. okt 2009

qween tebe sa to dokonca rymuje 😀

bluebell12sr
24. okt 2009

gween, to nie.... to by som prisla o zabavu 😀 😀 😀

bubba
24. okt 2009

tak za 1.ja nikdy nestvaram... 😀
2.aspon si budu lamat hlavy ze co 😀
3........................................... 😀