Pracujúce mamičky. Sú tu také?

kalupinka
23. aug 2006

ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉

gween
19. sep 2009

🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😝

bubba
23. sep 2009

gween uz sa tolko nemjeduj 😀 😀 😀 kolko zamracenych smajlov,tolko vrasok...idem vam aj sem napisat aby to tu nestalo uz ked sme temu vytiahli spod bahna.....ianc kamoske sa ide narodit kazdym dnom babatino takze ideme pit 😀 😀 😀 cakame na termine kedy sa to spusti ako lavina...
boze pozeral iste na streche s mokrym?chuda zrely je na psychiatriu.... 😅 je mi ho luto,ale co ked neni taky pekny ako maštalir kua...

jenna7082
24. sep 2009

mna u mokrého neprekvapi nic. som ho videla raz v pocasi kedysi (ja tej telke moc nedam praaada) a odtedy berem s rezervou. ale keby som mala volit (cisto z fyzickeho hladiska) medzi mastalirom a mokrym.....no nejak ma ten mastalir skratka neoslovuje. ved nema ziadnu charizmu, mokry ma aspon to, aj ked je to neskutocny typek. videla som aj ukazku ako tancoval a odhliadnuc od toho, ze je typek - tak bol nahodou sexi.

bubba
24. sep 2009

mokreho nechala zena vraj koli mastalirovi a ja som pozerala na streche a mokry tam rozpraval o svojich pocitoch z rozchodu a veru mi ho bolo luto...

jenna7082
24. sep 2009

aj tak je ubohe sa takto ventilovat v telke pred celym slovenskom. akoze co ona teraz s tym? take veci sa maju riesit sukromne.

bubba
24. sep 2009

ja ti neviem,ci to bolo ventilovanie...ani neviem ci to nahodou nebol len herecky vykon,ked unho clovek nikdy nevie,kedy co mysli vazne...fakt divny to tvor..a ty si to pozerala?divne bolo dokonca aj to ze ked sa ho zablacka opytala ze ci to nevadi diane ked takto otvorene hovori o svojich pocitoch ,on povedal,ze prave by povedal,ze to sa od neho ocakava.a jedna baba mi hovorila,ze citala dakde v novinach ze diana mu dala nejaku "podmienku" a mozno to bolo prave jeho "vystupenie"na streche 😀

jenna7082
24. sep 2009

no tak potom vrana k vrane sada 😅 uvidime co prinesie bulvar o tomto "hviezdnom" vztahu-nevztahu 😅

bubba
24. sep 2009

no tak ma potom informujte kedze ja bulvar nesledujem :op 😀

gween
25. sep 2009

Bubbbbbba, len ťa informujem! 😵 o týždeň už určite budú spolu a ten Maštalír zasa bude voľný. ech! 😀 😀 😀

bubba
25. sep 2009

fakt?ale sak mastalir uz dlhsiu dobu s dakym chodi.neviem ako sa vola,tana ci ako a bol s nou aj na janosikovej premiere a vraj sa tam oblizovali pred kamerami....no teda ktovie 😀 😀 vyzera to tak ze mastalir v tom prsty (alebo co 😀 😀 ) ani moc nema

jenna7082
25. sep 2009

ale je uuuplne jasne, ze bulvar nesledujes 😀

bubba
25. sep 2009

nie to mi povedlaa jedna baba s ktorou som sa tu na MK o tom bavila 😝 😝 😝 nesledujem.jedine co sledujem v telke su ordinacia,odsudene a vecernicky 😀 😀 😀 a superstar 😅

bubba
25. sep 2009

cc a dnes ked som zehlila som pozerala a dela a sajfa ranna show kua ti su otrasni moderatori...uplne si tak nechutne robia srandicky z ludi ze az....napr.ked im tam ludia telefonuju tak oni si stiahnu daky hnusny obrazok cloveka s pokrutenou tvarou,obrovskymi zubami z netu a rozpravaju sa s nim a vybuchuju smiechom..toto podla mna ubohe neviem ked sa im o niekolko rokov narodia deti a budu takto vyzerat tak asi az vtedy pochopia,ze take veci nie su smiesne....hlavne tym co tak vyzeraju (a ich rodicom...) 😠

jenna7082
25. sep 2009

a preco. zivot je s humorom krajsi. najma v tych tazkych okamihoch. netreba brat vsetko tak vazne, ako vravim vzdy - je to o pohlade na vec a o zmyslani. nic ine. clovek ma vzdy na vyber - rozhodnut sa urazit, alebo zasmiat....

frisbee
25. sep 2009

jenna.....moja reč....humor ma vždy podržal a zachránil v najhorších situáciách...neurážam sa nikdy zo zásady,človek sa nesmie brať až tak vážne.....som malá,som,mám veľkú hlavu,mám....mám cecíky,mám....no a čo 😀 😀 😀 😀

bubba
25. sep 2009

no ty brdo.... 😀 😀 😀 fris 😀 😀 😀

jenna ale ja to nemyslim tak ze oni niekoho vyslovene urazaju to by si musela vidiet.proste mne to pripada take zakeracke posmievanie sa... take zvlastne mi to pripada..

frisbee
25. sep 2009

bubba 😀 😀 😀 😀 ...veď je to pravda,ale zato som originál 😀 😀 😀

ja som to nevidela,o čom píšete,ono je to o úrovni a kultivovanosti moderátora,aby vedel,kde je tá tenká hranica medzi humorom a zosmiešňovaním...bohužiaľ keď ide o sledovanosť a prachy z reklamy,tak sa nečudujem 😉

jenna7082
25. sep 2009

hej ale este vzdy si moze clovek povedat - ze su to magori a ondiem sa na nich...ale chapem, co myslis....niektori sa snazia byt taki ftipni, az su trapni....ale tiez som ich nevidela, tak neviem...ja uz hadam neviem ani, ako sa telka zapina 😅

bubba
25. sep 2009

ale mne je v podstate jedno aki su moderatori ide o to ako sa ludia ktori v skutocnosti tak vyzeraju citia pri takom niecom.cely zivot su zosmiesnovani ci uz ako deti na ZS,na SS,ludia sa na nich pozeraju na ulici ako na zazrak prirody....a potom najlepsie plateni slovenski moderatori a redaktori sa spravaju ako uboziaci a nalozia im este aj vtedy,ked si uz ymsleli,ze to maju vsetko za sebou. o to mi ide. ze kde ludia nechavaju srdce ked sa dokazu takto spravat? 😅

gween
25. sep 2009

Cicky, caute! 😵 😵 😵 Točíte, točíte? O čom? 😀 Jááj? Ohovárate adelu so sajfom. Len im dajte, zaslúžia si ! 😀 Co machrujú, veď pi.....y vieme trepať aj my. Na né? 😅

bubba
26. sep 2009

točí sa mi toooočíííí vokol mojich oooočííííí peknýýýýý hááááááááj podme vsetci spolu svatme v tomto kolu jesen a oktober 😝

bubba
26. sep 2009

no dobre dobre tak az zachvilu 😀 😀

ajabaja
26. sep 2009

Ahojte,
som cerstvou mamou a vsetko je nove 🙂
hladala som temu kam by som mohla napisat moj problem a nazov tejto ma zaujal.
necitala som vase prispevky, nemam dost casu...chcela by som sa vas opytat: ako ste sa citili ked ste zostali doma? myslim na MD. my mame 4mes babatko, je planovane, vytuzene. velmi som sa na MD tesila.no zrazu mi je divne. hrozne potrebujem vediet, ujasnit si, co bude potom. co budem robit, kde pracovat. neviem ako to naszvat. trosku je to mozno obava o pracu, no na druhej strane, myslim ze s pracou po MD problem mat nebudem. neviem, ci je jasne, co ma trapi, sama tomu velmi nerozumiem..stalo sa vam nieco podobne? ze vam chybala praca, dokonca ste mali vycitky, ze nepracujete, ale ste na MD? co s tym????? velmi pekne dakujem za skusenoti.

jenna7082
26. sep 2009

ja som si dnes vo vani zasa spievala ze - zniééé mi pieééseň o decembri, čiééérna kááva rozvoniava, strieééborný nám mesiac svieti...ten nech ti to vyrozprááááva 😀 takze bud v klidku, ty si este relativne aktualna 😀

bubba
27. sep 2009

ajabaja ja som sana MD vobec necitila nevyuzita ani som nemala podobne pocity,ja osobne som sa tesila ze si tak trochu oddychnem...no a aj som si oddychla a teraz som zhava ist n aspat medzi ludi a nemozem najst robotu.r d mi skoncila v juli a odvtedy hladam...

gween
27. sep 2009

Som ja ale krava sprostá!!!! 😝 😝 😝

cicushka
27. sep 2009

Nedavno som citala v EVE clanok od Urbanikovej, ktoru som nikdy nejak moc nemusela, na temu Pracujucich mamiciek a tym clankom ma uplne dostala. Bol totiz uplne vystizny a krasne opisuje ako sa ja citim, ked sa snazim popri materskej pracovat.

Na jednej strane mi to dava pocit slobody, moznost zarobit peniaze a 'nezblbnut" na materskej uplne, ale na druhej strane, vela krat mam pocit, ze sa oboje na 100 percent proste neda. Bud zanedbavam jedno, alebo druhe.

Ked sa venujem dcere, tak mam skvely pocit, ze sme spolu , ale som zas nervozna, ze mi stoji praca, ze som nemoha ist na stretnutie, alebo som musela odmietnut nejake pracovne zadanie, lebo som nemala varovanie alebo pri malej cez den priestor. Na druhej strane, ked sa snazim popri nej robit, tak je upistana, lebo sa jej nevenujem, skace po mne, ja po nej hucim, doma bordel a ani tu robotu si tak nevychutnam, lebo mam vycitky, ze to robim na ukor malej.

Cize naplna ma aj jedno, aj druhe, ale neda sa oboje robit na 100 percent.

Len pre informaciu, do prace chodim iba 3 krat do tyzdna (nocne) a cez den robim z domu iba to, na co mam priestor, cez net, alebo vybavovanie po meste s malou.

simasa
2. okt 2009

No halo, halo....

bubba
5. okt 2009

simasa a ty co si sa stratila? 😀 sak vies de byt bubba a cla banda 😀 😀

centik
5. okt 2009

simasa je zatulana ovecka 😀