Pracujúce mamičky. Sú tu také?

kalupinka
23. aug 2006

ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉

gween
12. júl 2009

Inac keď si dá aj Jenna 2 dc vína tak si veeeeelmi dobre rozumejú. 😀 😉 Vidíš bluebell, ani vlastná mať jej nerozumie- čo potom my? 😀 😀 😀

bubba
12. júl 2009

no...vy ste rovnako prastene takze my rozumiete velmi dobre...horsie je to s rozumenim nasej gween zeeeeeeeee 😀 😀 😝 mala by si zacat pit 😝

bubba
12. júl 2009

ze my rozumiete 😅 😅 😅 😅 😅 predsa MI rozumiete 😝

bubba
12. júl 2009

blesk sa vychvaluje zte robi bananovu babovku...ze si nikto neda??? 😀 😀 😀

bubba
12. júl 2009

ianc uz aj jenna zachvilu pride 😀 😀

jenna7082
12. júl 2009

😅 jako vies 😀

a paaanecku, tu sa moralizovalo a ja som tu nebola 😀 inac baby a kifi, no fakt, asi si idem vstupit do svedomia sak také koniny tu pisete 😀 okupujete to tu no fuuuuj , lepsie by bolo tejto téme zapadnutej prachom na konci koníka 😀

inac bubba je hrozitansky zlata ked si da dve deci vina a ked si ja dam pol litra tak si sice rozumieme ale ked to citam druhy den, nerozumiem ani prd ale aspon sa nasmejem 😀

a vobec....uz som tu a uz nikdy nejdem nikam, kde neni net 😀

jenna7082
12. júl 2009

aaaa ahoj bluebell - ty mas fakt komplikovany nick 😅

gween
12. júl 2009

A kde si bola cica? 😕 Bubba a ty nemprovokuj s tým pitím, lebo keď si uhnem, môžeš ma prísť navštíviť do nemocnice v BA. No a dnes som mala na obed zajaca- totál light- a tam ma bolí žalúdok, že sa idem zblázniť. Už som zvedavá , čo mi povedia v piatok keď mi napchajú do žalúdka tú hadicu na polievanie. ☹

bluebell12sr
12. júl 2009

inac, na 'inac' si davam copyright 😉 , takze ho od zajtra budem moct vysadne pouzivat iba ja... 😎 😎 😎
gween, a preco hadice do zaludkov? 😕 ach jaj, dufam, ze nic vazne... 😨

blesq
12. júl 2009

gween ja idem polikat cierne dlhe cudo v utorok

gween
12. júl 2009

Jaj Blesq- tak budeme grcať spolu! Už sa máš lepšie, či stále na h...o? 😖
Bluebell- prasknutý vred. 😢

bluebell12sr
12. júl 2009

gween, to mi je luuuuto 😔
blesq, aj tebe praskol vred? na koho sa vsetci tak zurite.... 😉

loskiferos
12. júl 2009

Naša milá Gweenka, čo teba môže rozhádzať nejaká hadica v žalúdku.
Po tvojich skúsenostiach je toto taká lightka 😀 😀 😀

jenna7082
12. júl 2009

som bola u kamaratky v beckove, aj na noc, jej maly mal narodky

dobre bolo ved, torta bola, aj pivko, aj poduskova vojna vecer 🙂

bb tvoj copyright sa odmieta

inááč, a bleskovi sa co stalo? 😀

gwéénka zmaknes lavou zadnou cmuk

chelsee
12. júl 2009

bubba ja som s tebou o tom nechcela diskutovat 😉 ta co ma vsetkych scitanych si zjavne ty bo o tom ze som dala rok a pol rocne dieta do skolky som vam nepisala. Btw.moja dcera chodi do skolky posledne dva mesiace.
tot vse z mojej strany 🙂 pokracujte dalej vo svojej duchaplnej konverzacii 😅

emmka3
12. júl 2009

amen

gween
12. júl 2009

Nechápem chelsee, prečo sa rozčuľuješ. napríklad ja deti nemám, ale mám 2 zamestnania, v júni som mala štátnice, mám kopec iných aktivít......ale keď mám chuť sa zabaviť s mojimi kamarátkami a kamarátmi- prečo nie. Ja v tom nič zlého nevidím. A Bubba ti napísala len pravdu.

gween
12. júl 2009

jennka! Tak preto si tu včera nebola. Bubba ťahala čiaru do postele už o desiatej. 😀 A jasné že to zmáknu. veď budem myslieť na vás. 😵

loskiferos
12. júl 2009

Na koho konkrétne? 😉 😀

jenna7082
12. júl 2009

dakujeme chelsea, ze nam dovolis pokracovat 😀

blesk ty sa co vydavas za svoju zenu 😀

bubba ty si sa tu bezo mna nudila? 😀 😀 aj ja ta lubim cica

bubba
12. júl 2009

no dovolte!!!!vcera som naaaahoou pozerala s muzom celovecerny film---kua pustil mi taky ze ma chcel asi unudit s smrti ale mna to nejako draplo a kedze to skoncilo az o pol 1 tak ....fesacik,zla volba..nabuduce treba vybrat kratsi 😀 😀 no takze odporucam pozriet si film "vojvodkina" dutches celkom to bolo putave ako hnusne sa v tej dobe zilo ...

chelsea ja som nemusela chodit od temy k teme aby som zistila infosku o tebe ...prislo mi to samoe od seba na IP 😀 😀 a co ked ma kto kolko prispevokv?sedim tu cele vecery v telke nic neni,muz je na tyzdnovkach ale ak by sa ti chelo prist ku mne kazdy vecer na kavicku na dve hodinky mozem kludne prestat platit internet a ty sa mi budes po veceroch venovat,.oki??? 😵 i luv ya too baby!

bubba
12. júl 2009

jáj a dnes nam poschli aj hribiky co sme rano krajali miesto ranajok 😀 😀 😀 a nemam to kde dat.zajtra si asi pojdem kupit dake vedro 😎

loskiferos
12. júl 2009

To máte tolko hríbov? No, dones potom 😀 😀 😀

bluebell12sr
12. júl 2009

no, ani dozehlit drobcovu uniformu do skoly vklude nemozem, kedze furt odskakujem k pc, ze co nove.... 😎 , tak, zeby nechat na rano? 😉

jenna7082
12. júl 2009

bb a necitis sa trapne? 😀

bluebell12sr
12. júl 2009

jenna, priznavam, citim. velmi. velmi. 😔 😔 😔 idem si trochu poplakat... tak tu napiste, aby som mala o 5 min co citat.... 😔 😔 😔

jenna7082
12. júl 2009

no ja by som napisala, ale tiez sa citim neskutocne trapne voci svojim detom...teda, aj napriek tomu, ze su vonku s druhym rodicom, ale som si vstupila taak hlboko do svedomia, ze sa toho pocitu neviem zbavit 😀

bluebell12sr
12. júl 2009

no este mi pridavaj na depkach, pridavaj......u nas je o hodiu viac, hlasim, ze dieta je okupane, po veceri, naucene, uniforma horko tazko dozehlena, sedi pred tv a pozera oblubeny program, jediny, ktory moze, mimochodom, keby ma chcel niekto jazdit, a o 15 min ide citat knizku a o 7.30 na bodku je v posteli.... mi mame naplanovanu celu patrocnicu..... 😎 😵 😀

bubba
12. júl 2009

ja sa necitim trapne 😝 😝 keby sa citim trpane tak sem nepisem 😀

jenna7082
12. júl 2009

nie je nad pravidelnost 😀 rezim rezim rezim 😀