Pracujúce mamičky. Sú tu také?

kalupinka
23. aug 2006

ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉

loskiferos
4. júl 2009

No Gweeni - to nevadí, lepidlo na bazény nie až také drahé. Inak sa čudujem, že ste ho nedostali k bazénu. Ja keď som kupoval pred troma rokmi - tak bolo aj lepidlo.
Inak, aj ja od desiatej napúšťam bazén - juj to bude 😀 😀 😀

majdiska
4. júl 2009

sia mafia 🙂
tak včera som odpadla a prespala všetky tv programy až do 22h.. no práca a dieťa vyčerpáva 😝 ten špunt je zas naschcipaný, neviete niečo vhodné pre dieťa na nádchu, aby mohol ísť v pondelok do OZ? sa nejak vadíme s manželom, kto s ním bude doma... 😖 ja ho mám za tie tri prebdeté noci dosť 😠
ja si cem tiež zaplávať, len nie je kde 😒
ozaj nechodí sem aj bystričanka? 😉

gween
4. júl 2009

Bystricanka tu bola asi raz , ale môžeme ju privolať. poprosíme Centíka nech trošku zamééééé-ka. 😀 😀 😀
Neskúšala si nejaké homeopatiká? Na nádchu sa ATB nedávajú, tak ťažko poradiť.
Kifi , nedostali sme lepidlo k bazénu. Tebe dali protekčne. nejak sa moc tešíš na bazén! 😉 Co sa tam bude diať také zaujímavé???????? 😵 😨

majdiska
4. júl 2009

gween dík za info.. 🙂
to aby sa méééééékalo viac hlasne, možno začuje 😀

centik
4. júl 2009

mééééé bystri méééé beéééé bystriiiiii čankáááááá ááááááá 😀

bubba
4. júl 2009

caute fesaciiiiiiiii!!!
gween nelep to ja by som to isla hend reklamovat kua taka napalena by som tam sla az by som sa rozplakala a este by mi k novemu aj lepidlo dali 😀 😀 😀 sak uz poznam ako chodim riesit reklamacie ked mam tusaka ze nemam sancu 😀 😀
ianc som strasne rada ze ked pojdeme k tej gween na tu grilovacku tak bude aj kupacka v novom bazeniku 😀 😀 😀 😀 jupíííííí gweeen tak kedy?

loskiferos
4. júl 2009

Gweeni, čo sa deja v takom domácom bazéne? No predsa - kúpeme sa tam 😀 😀 😀

gween
4. júl 2009

Jaj kifike tak dobre, čo som ja vedela. 😀 😀 😀 keď si sa na to taáááááák tešil. 😀
Trúbka bubbka- chceš sa kúpať v novučičkom deravom bazéniku? 😖 Tebe napustíme starú vaňu a môžeš sa kúpkať kolko len sceš. 😀 A kedy- to ja netuším! 😀

loskiferos
4. júl 2009

Kifike - no to je zlatéééé 😉 😀
Emi a čo máte roztrhnuté? Vrchný kruh?

centik
4. júl 2009

gween my sme malej kupili taky maly bazen muchotravku, tak ak by ti to pomohlo a urobilo radost tak sa zastav 😀

gween
4. júl 2009

Bazén je už opravený a napustený, ďakujem priatelia za ochotu. 😀 😀 😀 Ale taká muchotrávočka by zapadla do našej záhradky. 😀 😀 😀 Kifike- áno, je roztrhnutá tá časť, ktorá sa nafukuje.

bubba
4. júl 2009

kifike 😀 😀 😀
gween o tej muchotravke to si hovorila omne alebo o mejej dcere v zom cervenuckom klobuciku? 😀

bubba
4. júl 2009

boze to su preklepy....prisaham ze som triezva 😀

jenna7082
4. júl 2009

ufff

centik
4. júl 2009

jenna co tak z tazka? 😀

jenna7082
4. júl 2009

bo to bol tazky den ni 😅

idem zalomit, mam dost

brúúúú

gween
5. júl 2009

Vstávajte!!!!!!! Ja už varím! 😀 😀 😀 Čo ste sa tak rozkecali včera večer, však som to nestíhala čítať. 😀
A Kifike už nie je Kifike- porušil slub! 😠

loskiferos
5. júl 2009

Dobré ráno - podrazáčky !!!! ☹

jenna7082
5. júl 2009

??????????? 😕 😕 😕 ?????

podrazáčky????? to čo?

bubba
5. júl 2009

ale hlavne zenam dobre rano zazelal 😝 😝

gween
5. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

loskiferos
5. júl 2009

Beriem späť !!!

Donré ráno dievčence 😀 😀 😀 😀

gween
5. júl 2009

Ja sa vám ospravedlňujem, nechcem , aby ste sa kvôli mne mali nejaké nezhody medzi sebou. Je to všetko kvôli tej po....fotke. Ja som to tak nemyslela, bolo to trošku inač pochopené.Už radšej držím hubu a krok, aby som nikomu neublížila.

stvura
5. júl 2009

Ahoj baby, chcem sa spytat ako to zvladate a ako vam vychadza zamestnavatel vustrety. Od septembra sa chystam do prace {maly bude mat rok} a neviem si to vobec predstavit, najhorsie je, ze cestujem do Bratislavy kazdy den, nemam ponatia ako to stihnem ak nestihnem vlak a podobne. Aky pracovny cas je najlepsi? Co ked drobec ochorie? Ako riesite ked nestihnete ist do jasiel po dietatko? Ako zvladate i domacnost? Ja totizto ledva stiham teraz, nakolko je maly strasne aktivny, uz neobsedi ani v choditku {vylieza z neho}, ani v stolicke {vie sa v nej uz normalne postavit}, chodit uz chodi, len zasa si nie je tak sam sebou isty ze by som ho mohla nechat sameho. Akekolvek domace prace okrem vysavania {je fascinovany vysavacom a to ma pri vysavani prenasleduje} su boj...Dajte mi par rad, ako vsetko sklbit a na co si dat pri dohadovani pracovneho casu pozor. Dakujem

loskiferos
5. júl 2009

Ja sa vám tiež ospravedlňujem. Zareagoval som tak ako Emka nepredpokladala. Ani ja nechcem aby boli medzi nami nezhody. Podľa mňa sme dobrí kámoši, tak si to nekazme hlúposťami.
Ešte raz sa omlúvam.
S úctou (váš) Kifi

jenna7082
5. júl 2009

ufff, to som si vydychla, tak sa mi to lubi 😵 😵 😵

a ta fotka bola pekná, gween!

stvura - a to musis ist do tej prace? a co rodina? babky, manzel - nedelite sa o starostlivost? ja si to bez toho neviem predstavit (napr ze necham malu svokre, ked je chora abo tak...ze ju niekto vyzdvihne, ked nestiham atd)

bubba
5. júl 2009

stvura no ja teda este nepracujem ale tiez sa toho vsetkeho obavam ako to bude vyzerat,ale vzdy si poviem,ze ked to zvladaju ine maminy tak preco by som ja mala nie 😀 😀 😀 😀 takze hlavu hore vsetko bude fajn.

1.tu u mna vsetko v poriadku nie je
2.hadam sa z toho vyspim
3.ziadnu fotku som nevidela asi som si nezasluzila
😠

bubba
5. júl 2009

a danka sa vratiláááááááááááááááá a mne teda chybala 😀

centik
5. júl 2009

aj mne by chybala, keby som nanu uplne nezabudla ze odisla 😀 😀

gween
5. júl 2009

U nás zasa prší! 😠