Pracujúce mamičky. Sú tu také?

kalupinka
23. aug 2006

ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉

simasa
14. júl 2009

Novýho vězně přivedou do cely. Zaklapnou za ním dveře a on stojí a rozkoukává se v tom šeru. Najednou se ze spodní palandy zvedne asi dvoumetrovej černoch a říká:"Nazdar mladej! Chceš bejt táta, nebo máma?" Chlapík přemýšlí co má říct. Nakonec se rozhodne, že musí vypadat jako tvrďák a povídá: "Táta." Černoch se usměje a povídá:"Tak pojď táto, vykouříš mámovi čuráka."

bluebell12sr
14. júl 2009

simasa, dakujem za ponuku, ale asi nie.... 😉 tchorik, ci prasiatko.... aky je v tom rozdiel? 😀

bluebell12sr
14. júl 2009

😀 😀 😀 brutal 😀 😀 😀

simasa
14. júl 2009

inac som bola prva, ak si niekto nahodou nevsimol... 😅

simasa
14. júl 2009

V předsíni cvičí ženská aerobic, cvičí, cvičí a jak udělá rozštěp, tak se přicucne k podlaze. Ať dělá co dělá, nemůže se odtrhnout, tak celá zoufalá zavolá manžela. Tak manžel tahá, ale nic. Zavolá na pomoc souseda, ten hned přiběhne, tahají oba, ale pořád nic. Přestanou a přemýšlí, co dál. Najednou se soused ťukne do čela a povídá: "Mám nápad. Vezmem kladivo, bouchneme s ním do podlahy, ta praskne, dostane se tam vzduch, a ona se odsaje." Manžel se na něj podívá a říká: "Víš, to je blbý, tyhle dlaždičky stály 1800 Kč za metr, to je spousta peněz." Tak zase přemýšlí, až se ozve manžel: "Už to mám! Já ji pošimrám, ona zvlhne a přetáhneme ji do koupelny." "A co si tím pomůžem?" "No tam je metr jenom za 200!"

simasa
14. júl 2009

Chlápek se přestěhoval do nudistické kolonie. Po pár týdnech mu píše maminka a chce, aby jí poslal fotku, jak teď vypadá. Samozřejmě nechce přiznat, kde bydlí, tak vezme fotku, přestřihne ji napůl a mamince pošle horní půlku. O týden později píše babička a také chce fotku. Chlápek postup zopakoval, ale omylem poslal spodní půlku fotky. Když to zjistil, dostal strach, a říkal si, že to určitě babička řekne mamince a bude průšvih. V dalším dopise babička psala:
"Změň si účes. Takhle vypadáš jako čurák."

simasa
14. júl 2009

Jedna starší nóbl dáma získala po restituci takový malý hotýlek. Protože příliš nevynášel, vymyslela si způsob, jak si přivydělat. Do apartmá č.26 dala na postel nafukovací pannu a když se někdo dole v baru opil, využila příležitosti a zavedla opilce na dvacetšestku, ten si jaksepatří užil a dáma schrábla slušné peníze. Jednou se dva přátelé v baru dost dobře nalili, a tak majitelka opět využila příležitosti. Asi po hodině se kámoši potkají zase v baru a líčí si navzájem zážitky: "Tyý, vole, to byla ale baba! Moh sem si všechno dovolit, všechny pozice, vůbec neprotestovala ani proti těm největším prasárnám, prostě perfektní ženská." "Houby perfektní baba. Čarodejnice to byla. Jen sem se k ní něžně přitulil, kousl jsem ji do kozy a vona udělala pfffffff! a vyletěla oknem!!"

bluebell12sr
14. júl 2009

😀 😀 😀

bubba
14. júl 2009

bb to iste dnes rano spavila moja rano s cajom a pozakryvala to mojimi neprecitanymi novinami 🙄 🙄

jedny plavky mam 😅 😅 😅 take ze do zahrady asi 15 rocne a druhe plavky mam medzi ludi 😀 😀 😀

simasa
14. júl 2009

co hovorite na tieto nausnice? /co je pri nich napisane "akce"/

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=88408

bubba
14. júl 2009

simasa a co s nimi 😀 😀

simasa
14. júl 2009

jaaj je tam takych viac - tak prve, pri ktorych je akce 😝

simasa
14. júl 2009

jak co, do bula, lubia sa vam?

jenna7082
14. júl 2009

su pekné, isto aj na uchu, ale kedze ja nausnice moc nenosim bo mi z nich hned hnisaju usi, tak je mi to fuk 😀

bubba
14. júl 2009

no mne osobne nie....a swarovskwho kupis v hociakom zlatnictve za nizsie ceny...ja som uz tuto stranku raz pozerala.raz som kupila nausky za 190,- a tam boli za vyse tristo. atdatd...

bubba
14. júl 2009

*hocijake

simasa
14. júl 2009

v obchodoch som take neobzerala, tak urobim najskor cenovy prieskum

blesq
14. júl 2009

co vravite na renault megane scenik ?

bubba
14. júl 2009

blesk ma ho kazdy druhy sused asi bude dobry 😀 😀

simasa
14. júl 2009

ja radsej toyotu avensis 😀 😀

bubba
14. júl 2009

sima mne svokor kupil taky obrovsky svarovskeho privesok v tvare srdca 😅 😅 😅 k 30-tke...kua to sa ani neda nosit na krku a som to pozerala na nete ze 2,5 tis. 😀 😀 😀 a ja som potom svokre oné,ze to naco take drahe a tak...a ona ze to stalo 1500 😅 😅 tak to uz je trochchen drze....teda ako ten rozdiel ceny 😀

simasa
14. júl 2009

no niektori su asi fakt moc nenazrani. radsej si to fakt preverim. ale inak sa mi celkom pacia. my mame v auguste 5 rocnicu - vyrocie sobasa, tak si nieco pekne vyberam 😀 😀

simasa
14. júl 2009

mozno by som si mala povedat tu toyotu 😀 😀

simasa
14. júl 2009

halo?????!!!!

bubba
14. júl 2009

co halo jak halo 😀 😀 😀

gween
14. júl 2009

Lololo! Mne sa ľúbia tie náušnice a ľúbi sa mi aj prdkajúca Sabinka. 😀 A ešče sa mi ľúbi Suzuki Ignis. 😵 A ešče sa mi ľúbi , že Bubba by chcela mať k dedinskému bazénu 15 plaviek. 😀 😀 😀
Bb- vymením čistotného manžela za kučeravé dieťa. 😀

bubba
14. júl 2009

gween sa tu sulam jak prasa 😀 😀 😀 😀

jenna7082
14. júl 2009

ja jak dve prasce 😀 😀 😀 mne sa lubi gween 😀

loskiferos
15. júl 2009

Dobréééé ráááánko kočky 😀 😀 😀

No, Kifi nie je urážlivý.... 😀
Kifi sa v práci občas aj spotí.... 😀
Áno, Kifi občas pije aj minerálku..... 😀

Ahoj Emíííííííí 😉

jenna7082
15. júl 2009

kifi nemoze byt urazlivy, sak ho vychovavam ja 😀

breeee raaaanooooooooo chi 😵 😵 😵 😵 😵