Pracujúce mamičky. Sú tu také?

kalupinka
23. aug 2006

ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉

zizaka
23. júl 2009

Ahoj jankajs, ja som tiež musela nastúpiť do práce keď mal malý len 5 mesiacov.
My sme si s manželom podali inzerát že hľadáme pestúnku pre malého, no ozvalo sa nám kopu ľudí ale spomedzi všetkých sa nám najviac zapáčili babka s dedkom, tak sme k nim aj s manželom prišli na pohovor- inak dosť sranda- potom nám vyrozprávali, ťe prečo by sa chceli aj v ich veku starať o dieťa a to nás teda dostalo.
pred 2 rokmi im zomrel vnúčik na rakovinu- on mal 8 a zomieral asi tak 6 rokov,a samozrejme, že sa oneho starali oni, ako inak rodičia museli pracovať. A preto sa nám ozvali na inzerát.
Od vtedy náš Peťko získal babičku aj deduška, aj keď platených ale našich. Ak máš nejaké otázky ohľadne toho ako dať dieťa cudziemu a navyše také malinké, myslím že by som vedela poradiť.
PS: nie so všetkými výchovnými metodami budeš vždy súhlasiť, ale keď sa tvoje dieťa bude tešiť že ide na varovku a plakať že musí ísť domov, tak to je najlepšia útech, i ked som preplakala veľa nocí- aká som krkavčia matka, že musím malinkého odkladať, ale vydržali sme
Hold- 2 hypotéky sa nesplatia samé

centik
23. júl 2009

zizaka tak to ste mali stastie 🙂 a doteraz sa o onho staraju?

renuskacool
23. júl 2009

Kokos jaj ale budem nervačit ja- ked to budem z balkona očúvat.......No musím volaku odmenu mojmu vymyslet..........že Rosenberg.....A ten jakú bude spievat???? 😀 😀 😀 😀

zizaka
23. júl 2009

Ahoj, jasne a poctivo chodia na každú narodeninovú oslavu, v podstate v auguste to budú dva roky čo sa poznáme, a je to ohromná pomoc, pretože rok už nepracujem, ale snažím sa doštudovať, takže stále ich potrebujeme

simasa
23. júl 2009

tak toho som videla v akcii na zivoooo 😝

jenna7082
23. júl 2009

renča ale fakt vraj bude spievat 😅 okolo desiatej....okolo pol noci uz nebude spievat 😀

ale to ja tam uz nebudem, ja len cez den na chvilu

este musim aj kamoske na sobas odbehnut.....snad to na mna nespadne ten kostol....idem ja spat....

renuskacool
23. júl 2009

teda simasa ty sa nezdaš!!!!

renuskacool
23. júl 2009

No neviem a čo tam ja sama budem ked ty len cez den ideš........ ☹

bubba
23. júl 2009

coooo?sak tu sme 😀

bubba
23. júl 2009

simasa...ty si videla rozemberga nazivo???a co robil?spieval? 😀

simasa
23. júl 2009

bubba aj ty si videla rosenberga? moj kamos vedla neho aj cikal 😀 😀 😀 😀 😀
tak mohol porovnavat 😝 asi bez sance 😝

simasa
23. júl 2009

no spieval jak divy. ale hlavne tancoval. ci trsal... ci prcal? 😝 😀 😀

jenna7082
23. júl 2009

zizaka to je fakt uzasne

asi nemate svojich starych rodicov , inac ja tiez tak - moj papá moc deti nemusi, skratka to s nimi nevie, mama v pohode , mi pomaha , ale tak ma aj ona svoj zivot predsa len, chodi aj do roboty atd, svokra je chora, sice si male brava sem tam, ale taku pomoc by som od nej nemohla chciet.....je to ako ked si niekto vezme dieta z domova, dieta nema rodicov, rodicia nemozu mat deti....uzasne ako ten svet funguje, teda ked sa chce 🙂

simasa,no ehm, pekne sa nam tu vyfarbujes 😀 a ja uz naozaj idem spat

renuskacool
23. júl 2009

Ale bubba ja som myslela na tom Dubníku.....

bubba
23. júl 2009

a co prcal? 😅

simasa
23. júl 2009

a sak inac to neni nic nemozne - treba len navstivit eroticky veltrh, aby bolo jasne...

bubba
23. júl 2009

simasa ty perverzacka jedna 😝 to by som do teba nepovedala ze rozemberga pojdes ocumovat...a co kamos?docikal dalej? 😀

jenna7082
23. júl 2009

jeeeminkote ty mas inéééééé aktivity 😀

a ked mam povedat pravdu, mne sa ten rosenberg nelubi. a vobec na neho nejsom zvedava.....

bubba
23. júl 2009

eroticky veltrh?a naco?ja mam na erotiku doma MK 😀 😀

renuskacool
23. júl 2009

Teda sima......... 😅

bubba
23. júl 2009

rozemberg je namyslene čune chudera t ajeho zena 😅 😅 😅 ale sak ...no sak..je z brandze 😝 som kukala o nich dokument ked s ai mnarodilo to deco 😅 😅 😅

renuskacool
23. júl 2009

Ja by som sa kukla šak....jenna....ty si úskoprsá!

bubba
23. júl 2009

tak teda ona mu tolerovala jeho "nutnosti"pokial bola tehotna lebo on to nerobil z lasky ale z potreby 😅 😅 😅

bubba
23. júl 2009

a idem ja spat kua 😠

renuskacool
23. júl 2009

Ale šak ma byt na čo namyslený........ 😅 😅

bubba
23. júl 2009

a naco?ze ma to co kazdy druhy chlap? 😝 a okrem toho je este aj vymlety a to ma skoro kazdy prvy chlap tiez tuto skvelu vlstnost 😀 😀

bubba
23. júl 2009

zizaka...my mame sice starych rodicov ale nutne by sme potrebovali novych 😅 😀

simasa
23. júl 2009

ale ved tam vobec neslo o rosenberga. ja som tam mala prve rande s muzom. to je sila, co? 😀

jenna7082
23. júl 2009

coby som bola úzkoprsá , jednoducho je mi nesympatický

simasa
23. júl 2009

jenna, sak sa mu nekukaj do oci 😀 😀 😀